Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
HomeOccasionsLand RoverLand Rover Discovery

Land Rover Discovery (2008)

2.7 TdV6 S Nieuwe Motor, Versnellingsbak gereviseerd. Zeer luxe uitgerust

€ 9.950
⚠ Openstaande terugroepactie✈ Geïmporteerd✓ APK tot mei 2027Label G
  • 2008
  • 338.029 km
  • Diesel
  • Handgeschakeld
  • Suv
  • Grijs
  • Label G

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdCarfix T&S Tiel
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Land Rover Discovery 2.7 TdV6 S Nieuwe Motor, Versnellingsbak gereviseerd. Zeer luxe uitgerust uit 2008, 192 pk, 0–100 km/u in 12,8 s, tellerstand 338.029 km, diesel, handgeschakeld. APK geldig tot 21 mei 2027, openstaande terugroepactie — controleer bij dealer.

Basisgegevens

Bouwjaar
2008
Kilometerstand
338.029 km
Brandstof
Diesel
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Suv
Kleur
Grijs

Motor & prestaties

Vermogen
192 pk (140 kW)
Cilinderinhoud
2720 cc
Aantal cilinders
6
Aantal versnellingen
6
Acceleratie (0-100 km/u)
12.8 s
Koppel
440 Nm
Topsnelheid
180 km/h
Aandrijving
Voorwiel en achterwiel

Afmetingen

Lengte
4.835 mm
Breedte
1.915 mm
Hoogte
1.887 mm
Wielbasis
2.890 mm

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
10,2 l/100km
CO₂-uitstoot
270 g/km
Energielabel
G
Emissieklasse
Euro 4

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
2.404 kg
Max. trekgewicht geremd
3.500 kg
Bekleding
Leder Zwart

Historie & RDW

1e toelating
21 januari 2008
1e tenaamstelling NL
5 oktober 2009
Geïmporteerd
Ja
APK geldig tot
21 mei 2027
Tellerstandoordeel
Geen oordeel
Openstaande terugroepactie
Ja — controleer bij dealer
Aangeboden op
25 augustus 2026

Prijs & fiscaal

BPM
€ 16.064
BTW/Marge
Marge

Uitrusting & opties

  • onderhoudsboekjes aanwezig
  • ABS
  • Achterbank in delen neerklapbaar
  • Achterbank verwarmd
  • Airbag bestuurder
  • Airbag passagier
  • Airbag(s) hoofd achter
  • Airbag(s) hoofd voor
  • Airbag(s) side voor
  • Airco
  • Airco automatisch
  • Alarmsysteem

Omschrijving

Deze Land Rover Discovery komt uit 2008, werd geleverd van 20-05-2004 tot 31-12-2009. Deze geïmporteerde personenauto staat sinds 2009 op kenteken, is voorzien van een diesel-motor, heeft een maximum vermogen van 140 kW (190 PK) en een cilinderinhoud van 2720 cc. De personenauto heeft een topsnelheid van 180 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 km/u in 12,8 seconden. Het verbruik van deze personenauto is gemiddeld 10,4 liter per 100 km en hij weegt 2404 kg. De APK is geldig tot 21-05-2027 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 912,33 per kwartaal. Het belangrijkste aan deze auto is het feit dat er een splinter nieuwe motor in is gelegd. Dit hebben wij zelf gedaan, documentatie inclusief foto materiaal hiervan is aanwezig. Er is een nieuwe turbo geïnstalleerd en de gehele versnellingsbak is gereviseerd. U koopt eigenlijk een zo goed als nieuwe auto. Wij hebben kosten nog moeite gespaard om deze Land Rover weer optimaal te krijgen. Met een auto als deze Land Rover Discovery komt u absoluut goed voor de dag. Een zescilinder motor en een automatische transmissie zorgen samen voor een snelle en comfortabele rijervaring. De verwarmbare voorstoelen benadrukken nog maar eens dat we hier te maken hebben met een regelrechte verwenauto voor bestuurder en bijrijder. Ribbels en hobbels in de weg worden royaal gladgestreken door de aanwezige luchtvering. Licht en lucht komen onbelemmerd binnen als het elektrisch bediende glazen panoramadak met één druk op de knop wordt geopend. Met de verwarmbare achterbank zitten uw achterpassagiers er net zo behaaglijk bij als u. Ook warmtewerend glas, in delen neerklapbare achterbank en verwarmde ruitensproeiers horen tot de voorzieningen op deze auto. Als u regelmatig met een aanhanger of een fietsendrager op pad bent, is de afneembare trekhaak een praktische extra. Bij een auto van topkwaliteit hoort geluid van topkwaliteit. Daarom is deze auto voorzien van een Harman/Kardon audiosysteem. Tot de standaard uitrusting van deze auto hoort ook automatische airconditioning. Het audiosysteem laat zich gemakkelijk bedienen met de audiobediening op het stuurwiel. Er is cruise control aan boord, voor veilige en zuinige kilometers. En dan is deze auto ook nog eens voorzien van Harman Kardon-audiosysteem, lederen stuur, isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en bagage afdekhoes. De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Land Rover Discovery samen. De Brake Assist haalt het maximum uit de remkracht van deze Land Rover Discovery als zich een noodsituatie voordoet. Is dit de auto die u zoekt?

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Land Rover Discovery

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdCarfix T&S Tiel
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Carfix T&S

Bellstraat 3

4004 JN Tiel

Bel dealerMeer van deze dealer →

Stuur een bericht

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Veelgestelde vragen over deze Land Rover Discovery

Wat kost de Land Rover Discovery 2008 bij Carfix T&S?

Deze Land Rover Discovery uit 2008 staat te koop voor € 9.950 bij Carfix T&S in Tiel. De kilometerstand bedraagt 338.029 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Land Rover Discovery uit 2008?

Dit exemplaar heeft 338.029 km op de teller en is aangeboden als diesel met handgeschakelde versnellingsbak bij Carfix T&S in Tiel.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Land Rover Discovery?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Land Rover Discovery € 211 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 9.950 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.