Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
HomeOccasionsLeapmotorLeapmotor C10

Leapmotor C10 (2026)

Design ProMax 81.9 kWh

€ 39.999
ⓘ Prijsopbouw
Netto €33.057·BTW €6.942
Totaal incl. BTW: €39.999
Label A
Netto €33.057·BTW €6.942
Totaal incl. BTW: €39.999
  • 2026
  • 10 km
  • Elektrisch
  • Automaat
  • Suv
  • groen
  • Label A

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdNefkens Tilburg
  • Prijs getoetstVergeleken met 130 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Leapmotor C10 Design ProMax 81.9 kWh uit 2026, 299 pk, 0–100 km/u in 6,2 s, 510 km elektrische actieradius, tellerstand 10 km, elektrisch, automaat.

Basisgegevens

Bouwjaar
2026
Kilometerstand
10 km
Brandstof
Elektrisch
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Suv
Kleur
groen

Motor & prestaties

Vermogen
299 pk (220 kW)
Acceleratie (0-100 km/u)
6.2 s
Koppel
360 Nm
Topsnelheid
190 km/h

Elektrisch

Accucapaciteit
82 kWh
Batterijconditie
100%
Elektrische actieradius
510 km
Laadvermogen (AC)
11 kW
Geschikt voor snelladen
Ja

Verbruik & milieu

Energielabel
A

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
2.030 kg
Bekleding
skai

Historie & RDW

Aangeboden op
16 juli 2026

Prijs & fiscaal

Bijtellingspercentage
18%
BTW/Marge
BTW
Prijs
Incl. BTW

Marktwaarde

Gebaseerd op 130 vergelijkbare Leapmotor C10 occasions

1% onder marktprijs
€ 38.629
Laag
€ 40.550
Mediaan
€ 41.450
Hoog

Deze auto staat op € 39.999 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.

Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Vanaf €475/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan

Bekijk opties
Mijn organisatie kan BTW terugvorderen

Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.

Looptijden vergelijken

Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.

Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €13.223 (40% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.

  • Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
  • Eigen lease-specialist die jouw branche kent
  • Geen verplichtingen tot ondertekening contract

🔋 Geschatte batterijgezondheid

Meer info →
100%
Band: 82/82 kWh~533 km bereik
Uitstekend
Restcapaciteit
82 kWh
van 82 kWh origineel
Batterijchemie
LFP
Robuust
Capaciteitsverlies
−0%
0 jaar, 10 km/jaar
Geschatte cycli
~0
0% van max 4.000
Lithium-ijzerfosfaat (LFP)

Langere levensduur, verdraagt meer laadcycli. Iets lagere energiedichtheid. Gebruikt door o.a. BYD, Tesla Standard Range, Renault 5.

Verwachte SoH
2027
98.4%
2029
95.2%
2031
92%

⚠️ Indicatieve schatting op basis van statistisch degradatiemodel (Geotab 2026, n=22.700+). Werkelijke batterijgezondheid kan afwijken door individueel laad- en rijgedrag, klimaatomstandigheden en software-updates. Voor een exacte meting adviseren wij een professionele batterijtest (AVILOO, Bosch, of merkdealer).

Uitrusting & opties

  • 20” Lichtmetalen velgen
  • electronic climate controle
  • Glazed Green
  • luxe kunstlederen bekleding
  • navigatiesysteem full map
  • panoramadak
  • voorstoelen verwarmd
  • warmtepomp
  • achterbank in delen neerklapbaar
  • achteropkomend verkeer waarschuwing
  • achteruitrij assistent
  • actieve noodgeval assistent

Omschrijving

Duurzaam en dynamisch, de Leapmotor C10 verenigt deze twee uitersten in zich. Dit is een auto uit, er staat 10 kilometer op de teller. Milieuvriendelijk, stil en uitstekende rijprestaties: dat zijn de voordelen van de elektromotor. Dit is een nieuwe auto, hij is nu direct leverbaar. Behaaglijk onderweg zijn? Als bestuurder geniet u van de verwarmbare voorstoelen. Net als uw bijrijder! De elektrisch bedienbare achterklep opent met een druk op de knop. Geniet van de lichtinval en het uitzicht van het grote glazen panoramadak. Wind, sneeuw, hagel, regen... allemaal vergeten als u het verwarmd stuurwiel in handen heeft. U wordt in deze auto ook getrakteerd op 20 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten. Het digitale dashboard is een perfecte bijrijder. Alles benodigde informatie is permanent zichtbaar of opvraagbaar. Met de 360 graden camera, verzorgd door vier camera's, wordt rijden in drukke steden of het navigeren in nauwe ruimtes een koud kunstje. Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt afstand tot het voertuig voor u. De ingebouwde file assistent is een echte helper als het vaststaat onderweg. Het systeem meet ruimte tot de auto vóór u permanent en activeert zelfs de remmen als uw voorligger stopt. Spraaksturing maakt het eenvoudiger en veiliger om deze auto onderweg te bedienen. De uitrusting van deze Leapmotor is met connected drive services, full map navigatiesysteem, achteropkomend verkeer waarschuwing, electronic climate control, draadloos opladen en DAB ontvangst behoorlijk compleet. Met de nieuwste technologieën aan boord is deze Leapmotor in staat om zelf te reageren op potentieel gevaarlijke situaties op de weg. Indien u onbedoeld de rijstrook lijkt te verlaten, reageert het Lane-keeping systeem meteen en corrigeert. In een noodsituatie waarschuwt forward collision warning bij een dreigende aanrijding met een voorligger. Deze auto waarschuwt de bestuurder als die tekenen van vermoeidheid vertoont en kan zo ernstige ongelukken voorkomen. Met voorzieningen als dodehoekdetectie en autonoom remsysteem, bent u altijd veilig onderweg. Hebben we uw interesse gewekt? Deze C10 staat nu voor u klaar, u bent van harte welkom om hem te komen bekijken. Dan vertellen we u ook meteen over de financieringsvormen die we u kunnen aanbieden. Belt u ons vandaag nog? Nefkens: Al bijna 150 jaar jouw mobiliteitsleverancier met vestigingen door heel Nederland. Nefkens is actief in de regio's Amersfoort, Den Bosch, Eindhoven, Tilburg en Utrecht. Bij Nefkens werken betrokken vakmensen. Ben jij op zoek naar een nieuwe Peugeot, Citroën, DS Automobiles, Opel, Alfa Romeo, Abarth, Fiat, Jeep, Lancia, Leapmotor of een gebruikte auto? Wij staan voor je klaar om je snel en vakkundig op weg te helpen. Van harte welkom!

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Leapmotor C10

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdNefkens Tilburg
  • Prijs getoetstVergeleken met 130 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Nefkens Tilburg

Kraaivenstraat 26

5048 AB Tilburg

Bel dealerMeer van deze dealer →

Over deze dealer

Google-reviews
4,2
493 reviews · Nefkens Tilburg, Tilburg
Goed service, zelfs nog auto gewassen. Verder fijne werkplek voor tijdens het wachten…….

Ernst F.

De ontvangst was prima en met aandacht werd er geluisterd. Bij het ophalen werd goed en prettig gecommuniceerd, mijn auto zag er supernetjes uit en rijdt weer supersoepel!

Ben P.

Over deze dealer

Google-reviews
4,2
493 reviews · Nefkens Tilburg, Tilburg
Goed service, zelfs nog auto gewassen. Verder fijne werkplek voor tijdens het wachten…….

Ernst F.

De ontvangst was prima en met aandacht werd er geluisterd. Bij het ophalen werd goed en prettig gecommuniceerd, mijn auto zag er supernetjes uit en rijdt weer supersoepel!

Ben P.

Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Veelgestelde vragen over deze Leapmotor C10

Wat kost de Leapmotor C10 2026 bij Nefkens Tilburg?

Deze Leapmotor C10 uit 2026 staat te koop voor € 39.999 bij Nefkens Tilburg in Tilburg. De kilometerstand bedraagt 10 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Leapmotor C10 uit 2026?

Dit exemplaar heeft 10 km op de teller en is aangeboden als elektrisch met automaat versnellingsbak bij Nefkens Tilburg in Tilburg.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Leapmotor C10?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Leapmotor C10 € 848 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 39.999 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.

Is de Leapmotor C10 2026 een elektrische auto?

Ja, deze Leapmotor C10 uit 2026 rijdt volledig elektrisch. Het voertuig staat te koop voor € 39.999 bij Nefkens Tilburg in Tilburg.