Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
Home›Occasions›Lexus›Lexus CT

Lexus CT (0)

200h Sport Edition

  • 112.877 km
  • Hybride
  • Handgeschakeld
  • Hatchback
  • zwart

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdAutobedrijf Rooijakkers Wassenaar
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Lexus CT 200h Sport Edition uit 0, tellerstand 112.877 km, hybride, handgeschakeld.

Basisgegevens

Bouwjaar
0
Kilometerstand
112.877 km
Brandstof
Hybride
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Hatchback
Kleur
zwart

Uitvoering & afwerking

Deuren
5

Historie & RDW

Aangeboden op
5 augustus 2026

Prijs & fiscaal

BTW/Marge
Marge

Verzekering voor deze Lexus CT

Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.

Bereken je premie bij FBTO

Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.

Financiering voor deze Lexus CT

Indicatief € 400 per maand bij 60 maanden, 7,5% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 19.950 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.

  • 36 mnd · € 621
  • 48 mnd · € 482
  • 60 mnd · € 400
  • 72 mnd · € 345

Let op! Geld lenen kost geld.

Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Vanaf €236/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan

Bekijk opties

Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.

Looptijden vergelijken

Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.

Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €12.968 (65% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.

  • Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
  • Eigen lease-specialist die jouw branche kent
  • Geen verplichtingen tot ondertekening contract

Uitrusting & opties

  • ✓De vermelde kilometerstand van deze occasion is logisch verklaarbaar
  • ✓12 maanden BOVAG garantie

Omschrijving

Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine); Modelreeks: 2017 – 2021; Koppel: 142 Nm; CO₂-uitstoot (NEDC): 101 g/km; Emissieklasse: Euro 6d-TEMP; BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Inbegrepen afleverpakket: Afleverbeurt met Bovag Garantie; EU verantwoordelijke: Lexus Nederland Steurweg 8 4941 VR Raamsdonksveer, NL 0800-0315 www.lexus.nl info@lexus.nl. Bijzonderheden: Welkom op onze site, en wat leuk dat u naar deze auto kijkt! Wilt u deze auto binnenkort in de showroom bekijken? Wij ontvangen u graag bij Autobedrijf Rooijakkers in Wassenaar waar de auto klaarstaat voor een uitgebreide proefrit. De prijzen van al onze auto’s (boven de € 10.000,- en uitzonderingen daar gelaten ) zijn all-in prijzen; zonder bijkomende kosten en inclusief officiële fabrieksgarantie of 12 maanden BOVAG garantie. Om ervoor te zorgen dat u verzekerd bent van een auto in topconditie, hebben onze monteurs de auto op vele punten gecheckt. Mocht de auto de komende 15.000 kilometer, of binnen 6 maanden, toe zijn aan een onderhoudsbeurt, dan is die reeds door onze monteurs uitgevoerd. Zo kunt u met een gerust gevoel de weg op. Vanzelfsprekend wordt de auto ook van binnen en buiten grondig gereinigd. Autobedrijf Rooijakkers is een universeel autobedrijf, hierdoor zijn wij niet merkgebonden en kunnen wij een goed en onafhankelijk advies geven. Naast de aanschaf van een nieuwe of gebruikte auto, kunt u ook bij ons terecht voor leasing, financiering en verzekering van uw auto. Deze advertentie is ter verstrekking van informatie aan geïnteresseerden. Autobedrijf Rooijakkers besteedt de uiterste zorg aan de juistheid en volledigheid van de gegevens. Hoewel de informatie permanent zo accuraat en actueel mogelijk wordt weergegeven, zijn wijzigingen te allen tijde voorbehouden. Aan de inhoud van deze advertentie kan derhalve op geen enkele wijze rechten worden ontleend.

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Lexus CT

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdAutobedrijf Rooijakkers Wassenaar
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Autobedrijf Rooijakkers

Hofcampweg 75

2241 KE Wassenaar

Bel dealerMeer van deze dealer →Website dealer ↗

Over deze dealer

Google-reviews
4,3
120 reviews · Autobedrijf Rooijakkers, Wassenaar
“Hebben hier een mooie Alfa Giulia gekocht, alleen bleek na 2 weken de turbo kapot te zijn.. hebben het bedrijf opgebeld en met Leonard besproken (waar we de auto van gekocht hebben) met wat er aan de hand was, hij heeft alles gelijk kosteloos opgepakt en dit gerepareerd. Nu zijn we 41.000 km verder en geen problemen meer gehad. Heel fijn bedrijf en zouden Leonard altijd in ons achterhoofd houden! Heel fijn zaken met je te doen!”

July M.

“Perfect onderhoudt gedaan en Apk. Rekening was keurig. Bedankt voor de service. Tot de volgende keer.”

Annemarie H.

Over deze dealer

Google-reviews
4,3
120 reviews · Autobedrijf Rooijakkers, Wassenaar
“Hebben hier een mooie Alfa Giulia gekocht, alleen bleek na 2 weken de turbo kapot te zijn.. hebben het bedrijf opgebeld en met Leonard besproken (waar we de auto van gekocht hebben) met wat er aan de hand was, hij heeft alles gelijk kosteloos opgepakt en dit gerepareerd. Nu zijn we 41.000 km verder en geen problemen meer gehad. Heel fijn bedrijf en zouden Leonard altijd in ons achterhoofd houden! Heel fijn zaken met je te doen!”

July M.

“Perfect onderhoudt gedaan en Apk. Rekening was keurig. Bedankt voor de service. Tot de volgende keer.”

Annemarie H.

Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Veelgestelde vragen over deze Lexus CT

Wat kost de Lexus CT 0 bij Autobedrijf Rooijakkers?

Deze Lexus CT uit 0 staat te koop voor € 19.950 bij Autobedrijf Rooijakkers in Wassenaar. De kilometerstand bedraagt 112.877 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Lexus CT uit 0?

Dit exemplaar heeft 112.877 km op de teller en is aangeboden als hybride met handgeschakelde versnellingsbak bij Autobedrijf Rooijakkers in Wassenaar.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Lexus CT?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Lexus CT € 400 per maand (7,5% JKP, 60 maanden, € 19.950 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.

Meer over auto financieren →