Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
Home›Occasions›Lexus›Lexus LC

Lexus LC (2024)

Convertible 500 5.0 V8 ''Bespoke Edition'' Carbon

€ 164.840
ⓘ Prijsopbouw
Netto €136.231·BTW €28.609
Totaal incl. BTW: €164.840

Wat kost verzekeren voor deze auto?

Financieren v.a. € 3.241/mnd — vergelijk autoleningen

Label G
Netto €136.231·BTW €28.609
Totaal incl. BTW: €164.840
  • 2024
  • 5.845 km
  • Benzine
  • Automaat
  • Cabriolet
  • Pearle White Metallic parelmoer
  • Label G

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdM.S. Cars B.V. Oisterwijk
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Lexus LC Convertible 500 5.0 V8 ''Bespoke Edition'' Carbon uit 2024, 464 pk, 0–100 km/u in 4,6 s, tellerstand 5.845 km, benzine, automaat.

Basisgegevens

Bouwjaar
2024
Kilometerstand
5.845 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Cabriolet
Kleur
Pearle White Metallic parelmoer

Motor & prestaties

Vermogen
464 pk (341 kW)
Cilinderinhoud
4969 cc
Aantal cilinders
8
Aantal versnellingen
10
Acceleratie (0-100 km/u)
4.6 s
Topsnelheid
270 km/h
Aandrijving
Achterwielaandrijving
Tankinhoud
82 l

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
11,7 l/100km
Energielabel
G

Uitvoering & afwerking

Deuren
2
Zitplaatsen
2
Massa
2.010 kg
Bekleding
Leder
Interieurkleur
Donkerrood

Historie & RDW

1e toelating
11 juli 2024
Onderhoudsboekjes
Ja
Aangeboden op
16 september 2026

Prijs & fiscaal

BTW/Marge
BTW
Prijs
Incl. BTW

Verzekering voor deze Lexus LC

Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.

Bereken je premie bij FBTO

Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.

Financiering voor deze Lexus LC

Indicatief € 3.241 per maand bij 60 maanden, 6,7% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 164.840 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.

  • 36 mnd · € 5.067
  • 48 mnd · € 3.924
  • 60 mnd · € 3.241
  • 72 mnd · € 2.787

Let op! Geld lenen kost geld.

Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Vanaf €2.239/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan

Bekijk opties
Mijn organisatie kan BTW terugvorderen

Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.

Looptijden vergelijken

Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.

Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €27.246 (20% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.

  • Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
  • Eigen lease-specialist die jouw branche kent
  • Geen verplichtingen tot ondertekening contract

Uitrusting & opties

  • ✓Brandstof:Benzine
  • ✓KM-stand:5.845 km
  • ✓Transmissie:Automaat
  • ✓Bouwjaar:11-07-2024
  • ✓Carrosserie:Cabriolet
  • ✓Kleur: Pearle White Metallic parelmoer
  • ✓Bekleding:Leder
  • ✓BTW / Marge: BTW
  • ✓Vermogen: 464 PK
  • ✓Kleur:Pearle White Metallic parelmoer
  • ✓Vermogen:464 PK

Omschrijving

Zeer unieke en in nieuwstaat verkerende Lexus LC500 Cabrio/Convertible van het bouwjaar 2024 met maar liefst 5.845 kilometers. De enige Lexus LC Cabrio in de Bespoke Build uitvoering in Nederland. Dit exemplaar is nog volledig in de originele eerste lak, er is nooit gespoten aan deze wagen! Prachtige wagen uitgerust in de kleur Pearl White Metallic met donkerrood leder bekleding (de bekleding oogt feller rood op de foto's dan in werkelijkheid, in werkelijkheid is het donkerder rood), een genot om erin te rijden zowel als te zien. Dit betreft de ''Bespoke Build'' Edition een zeer unieke uitvoering aangezien dit een van de laatste geproduceerde Lexus LC Cabrio's zijn in Europa, een belangrijke kenmerk hiervan is het donkerrood gekleurde Soft-top dak bij deze prachtige Carbiolet. Dit exemplaar betreft de Facelift uitvoering en dat is te zien aan het vernieuwde multimedia systeem, hierbij heeft u draadloos applecarplay en androidauto, Lexus Link+ connectiviteit en is het multimedia ook te bedienen via de Touchscreen wat voorheen niet mogelijk was bij het oude type Lexus LC Cabrio. Uitgerust met vele luxe opties o.a. Mark Levinson, Carbon fiber instaplijsten, groot navigatie, achteruitrijcamera, 360-graden camera rondom, Head-up display, windscherm, stoelverwarming, stoelventilatie, stuurwielverwarming, adaptieve cruise control, lane keep assist en nog meer! Naast al het luxe en comfort dat deze Cabriolet u aanbiedt bevat deze Lexus ook nog eens een atmosferische V8 die zorgt voor 464pk! Het geluid van deze atmosferische V8 is dan ook zeer uniek en klinkt erg verfijnd. Een sportwagen cabriolet die zelfs geschikt is voor lange comfortabele ritten zowel als voor het sportief rijden. Bent u op zoek naar een cabriolet voor wanneer de zon schijnt die comfortabel, zowel sportief rijdt en daarnaast kwalitatief goed en betrouwbaar is? Dan is dit wellic

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Lexus LC

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdM.S. Cars B.V. Oisterwijk
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

M.S. Cars B.V.

Sprendlingenstraat 35

5061 KM Oisterwijk

Bel dealerMeer van deze dealer →Website dealer ↗

Over deze dealer

Google-reviews
4,9
37 reviews · M.S. Cars B.V., Oisterwijk
“Vandaag mijn Lexus UX 300H Sport Design opgehaald. tenauto. Grote complimenten aan B.S Cars. Duidelijke uitleg van Harris gekregen. Wat een genoegen hier 'n auto gekocht te hebben. Alleen maar complimenten.”

Jan R.

“Hartelijk dank voor de werkelijk uitzonderlijke service en begeleiding tijdens de aankoop van onze auto! ❤️ Vanaf het moment dat we binnenkwamen voelden we een ongelooflijk warme, professionele en tegelijk zeer vriendelijke sfeer. Al onze vragen werden met geduld, grote kennis en oprechte betrokkenheid beantwoord. We voelden ons echt goed verzorgd in elke stap van het proces — van het eerste contact tot en met de uiteindelijke aankoop. Dank voor alle waardevolle adviezen, de uitstekende begeleiding en de volledige professionaliteit. Zulke klantgerichtheid is tegenwoordig echt zeldzaam! Met veel plezier geven wij 5 sterren ⭐⭐⭐⭐⭐ en kunnen wij deze dealer van harte aanbevelen aan iedereen! Nogmaals hartelijk dank — het was een waar genoegen ❤️”

Katharina H.

Over deze dealer

Google-reviews
4,9
37 reviews · M.S. Cars B.V., Oisterwijk
“Vandaag mijn Lexus UX 300H Sport Design opgehaald. tenauto. Grote complimenten aan B.S Cars. Duidelijke uitleg van Harris gekregen. Wat een genoegen hier 'n auto gekocht te hebben. Alleen maar complimenten.”

Jan R.

“Hartelijk dank voor de werkelijk uitzonderlijke service en begeleiding tijdens de aankoop van onze auto! ❤️ Vanaf het moment dat we binnenkwamen voelden we een ongelooflijk warme, professionele en tegelijk zeer vriendelijke sfeer. Al onze vragen werden met geduld, grote kennis en oprechte betrokkenheid beantwoord. We voelden ons echt goed verzorgd in elke stap van het proces — van het eerste contact tot en met de uiteindelijke aankoop. Dank voor alle waardevolle adviezen, de uitstekende begeleiding en de volledige professionaliteit. Zulke klantgerichtheid is tegenwoordig echt zeldzaam! Met veel plezier geven wij 5 sterren ⭐⭐⭐⭐⭐ en kunnen wij deze dealer van harte aanbevelen aan iedereen! Nogmaals hartelijk dank — het was een waar genoegen ❤️”

Katharina H.

Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Veelgestelde vragen over deze Lexus LC

Wat kost de Lexus LC 2024 bij M.S. Cars B.V.?

Deze Lexus LC uit 2024 staat te koop voor € 164.840 bij M.S. Cars B.V. in Oisterwijk. De kilometerstand bedraagt 5.845 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Lexus LC uit 2024?

Dit exemplaar heeft 5.845 km op de teller en is aangeboden als benzine met automatische versnellingsbak bij M.S. Cars B.V. in Oisterwijk.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Lexus LC?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Lexus LC € 3.241 per maand (6,7% JKP, 60 maanden, € 164.840 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.

Meer over auto financieren →