Lynk & Co 08 (2026)
345PK More
ⓘ Prijsopbouw
Totaal incl. BTW: €59.950
Wat kost verzekeren voor deze auto?
Financieren v.a. € 1.179/mnd — vergelijk autoleningen
Totaal incl. BTW: €59.950
- Nieuw
- 2026
- 5 km
- Hybride
- Automaat
- Suv
- Grijs
Geverifieerd door autokopen.nl
- Dealer gecontroleerdHenk Scholten Lynk & Co Tiel
- Prijs getoetstVergeleken met 115 vergelijkbare occasions
Specificaties
Lynk & Co 08 345PK More uit 2026, 345 pk, 0–100 km/u in 6,8 s, 200 km elektrische actieradius, tellerstand 5 km, hybride, automaat.
Basisgegevens
- Bouwjaar
- 2026
- Kilometerstand
- 5 km
- Brandstof
- Hybride
- Transmissie
- Automaat
- Carrosserie
- Suv
- Kleur
- Grijs
Motor & prestaties
- Vermogen
- 345 pk (254 kW)
- Cilinderinhoud
- 1499 cc
- Aantal cilinders
- 4
- Aantal versnellingen
- 3
- Acceleratie (0-100 km/u)
- 6.8 s
- Koppel
- 230 Nm
- Topsnelheid
- 185 km/h
- Aandrijving
- Voorwielaandrijving
- Tankinhoud
- 60 l
Afmetingen
- Wielbasis
- 2.850 mm
Elektrisch
- Batterijconditie
- 100%
- Elektrische actieradius
- 200 km
- Snellaadtijd (DC)
- 33 min
- Geschikt voor snelladen
- Ja
- Elektriciteitsverbruik
- 20,6 kWh/100km
Verbruik & milieu
- CO₂-uitstoot
- 23 g/km
- Emissieklasse
- Euro 6d-TEMP
Uitvoering & afwerking
- Deuren
- 5
- Zitplaatsen
- 5
- Massa
- 2.138 kg
- Max. trekgewicht geremd
- 1.600 kg
- Bekleding
- Stof
- Interieurkleur
- Zwart
- Laksoort
- Metallic
Historie & RDW
- Onderhoudsboekjes
- Ja
- Aangeboden op
- 31 oktober 2025
Prijs & fiscaal
- Fiscale waarde
- € 58.872
- BPM
- € 713
- Bijtellingspercentage
- 22%
- BTW/Marge
- BTW
- Prijs
- Incl. BTW
Marktwaarde
Gebaseerd op 115 vergelijkbare Lynk & Co 08 occasions
Laag€ 51.276
Mediaan€ 54.950
Hoog
Deze auto staat op € 59.950 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.
Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.
Verzekering voor deze Lynk & Co 08
Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.
Bereken je premie bij FBTOJe gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.
Financiering voor deze Lynk & Co 08
Indicatief € 1.179 per maand bij 60 maanden, 6,7% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 59.950 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.
- 36 mnd · € 1.843
- 48 mnd · € 1.427
- 60 mnd · € 1.179
- 72 mnd · € 1.013
Let op! Geld lenen kost geld.
Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.
Zakelijk leasen
Voor ondernemersVanaf €712/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Bekijk opties
Zakelijk leasen
Voor ondernemersVanaf €712/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Looptijden vergelijken
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €19.818 (40% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.
- Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
- Eigen lease-specialist die jouw branche kent
- Geen verplichtingen tot ondertekening contract
Uitrusting & opties
- ✓11 kW lader
- ✓Aanhanger assistent
- ✓Achterbank in delen neerklapbaar
- ✓Achterbank verwarmd
- ✓Achteropkomend verkeer waarschuwing
- ✓Achterruitwisser
- ✓Achteruitrij assistent
- ✓Afdaal assistent
- ✓Afwijkende dakkleur
- ✓Airco separaat achter
- ✓Alarm klasse 1(startblokkering)
- ✓Anti Blokkeer Systeem
Omschrijving
Deze Lynk & Co 08 More is te bestellen bij een van onze filialen. Bij het ontwerpen van de Lynk & Co 08 stonden uw comfort en uw veiligheid centraal. Dit is een splinternieuwe auto, die binnenkort uit voorraad leverbaar is. Dit is een van de betere hybride auto's. Ideaal rijden door de combi van elektromotor en verbrandingsmotor! Het maakt niet uit hoe koud het buiten is; het verwarmbare stuurwiel en de verwarmbare voorstoelen inclusief massagefunctie verzekeren u van ongeëvenaard comfort. Met een druk op de knop gaat de elektrische achterklep open. Het glazen panoramadak zorgt ervoor dat u zich omringd voelt door de omgeving. De koplampen zijn voorzien van matrix LED-verlichting waarmee u aanzienlijk verder kan kijken in het donker. Het systeem past zelf de lichtstraal aan op het moment tegenliggers verblind kunnen worden. Bij de uitrusting van deze auto horen onder meer 21 inch lichtmetalen velgen, geluidsisolerende ramen, trailer assistent, in delen neerklapbare achterbank, verstelbare lendensteunen en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging. Met de standkachel stelt u vooraf in wanneer de auto opgewarmd voor u klaar moet staan. U hoeft nooit meer te krabben en de koude start behoort tot het verleden. Het slim uitgedachte digitale dashboard toont alle essentiële ritinformatie in één oogopslag. De vier camera's genereren samen een 360 graden beeld rond de auto, zodat u een volledig overzicht hebt van wat er rondom uw auto gebeurt. Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt automatisch afstand tot uw voorligger. In deze auto kunt u de belangrijkste functies bedienen met uw stem. De Lynk & Co is standaard voorzien van: connected drive services, premium audiosysteem, full map navigatiesysteem, achteropkomend verkeer waarschuwing, kruisend verkeer detectie en electronic climate control. Deze auto is voorzien van innovatieve systemen die u onderweg begeleiden en beschermen. Belangrijk voor uw veiligheid en die van uw passagiers is de verkeersbord-detectie in deze auto. Een camera houdt de juiste koers binnen de rijstrook in de gaten en het Lane-keeping systeem corrigeert bij afwijkingen. Ook als uw aandacht even verslapt, blijft de forward collision warning bij de wekker. Dreigt er een botsing met een voor- of tegenligger, dan waarschuwt het systeem direct. In deze Lynk & Co vinden we verder een dodehoekdetectie, hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem. Wordt dit uw nieuwe auto?
