Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
HomeOccasionsMazdaMazda 2

Mazda 2 (2017)

1.5 Skyactiv-G GT-M Line 87dkm NL auto Clima Stoelverw. Navi Cruise PDC + Nwe APK

€ 11.950
Label B
  • 2017
  • 87.366 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Hatchback
  • zwart
  • Label B

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdMassehuis Auto's Varsseveld
  • Prijs getoetstVergeleken met 33 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Mazda 2 1.5 Skyactiv-G GT-M Line 87dkm NL auto Clima Stoelverw. Navi Cruise PDC + Nwe APK uit 2017, 66 pk, tellerstand 87.366 km, benzine, handgeschakeld.

Basisgegevens

Bouwjaar
2017
Kilometerstand
87.366 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Hatchback
Kleur
zwart

Motor & prestaties

Vermogen
66 pk (49 kW)
Cilinderinhoud
1496 cc
Topsnelheid
183 km/h

Verbruik & milieu

CO₂-uitstoot
105 g/km
Energielabel
B

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
5
Bekleding
Stof
Interieurkleur
Donkergrijs

Historie & RDW

Aangeboden op
15 augustus 2026

Marktwaarde

Gebaseerd op 33 vergelijkbare Mazda 2 occasions

7% onder marktprijs
€ 11.950
Laag
€ 12.900
Mediaan
€ 13.900
Hoog

Deze auto staat op € 11.950 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.

Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Lease op maat — onze lease-specialisten stellen geheel vrijblijvend een offerte voor je op

Bekijk opties

Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.

Looptijden vergelijken

Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.

  • Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
  • Eigen lease-specialist die jouw branche kent
  • Geen verplichtingen tot ondertekening contract

Uitrusting & opties

  • Lichtmetalen velgen 16
  • Achterbank in delen neerklapbaar
  • Airbag(s) hoofd achter
  • Airbag(s) hoofd voor
  • Airbag(s) side voor
  • Airbag bestuurder
  • Airbag passagier
  • Airco automatisch
  • antenne
  • Anti Blokkeer Systeem
  • Anti Blokkeer Systeem (ABS)
  • Anti Slip Control

Omschrijving

Rijk uitgeruste, sportieve en zeer nette Mazda 2 1.5 SkyActiv-G GT-M Line uit 2017 met slechts 87.000 km (NAP). Deze origineel Nederlands geleverde Mazda is afkomstig van de tweede eigenaar en verkeert zowel optisch als technisch in een zeer mooie staat. De 1.5 SkyActiv-G benzinemotor staat bekend om zijn fijne rijeigenschappen, betrouwbaarheid en gunstige brandstofverbruik. Als luxe GT-M Line is deze Mazda bijzonder compleet uitgevoerd. Zo beschikt de auto over automatische climate control, verwarmde voorstoelen, fullmap navigatie, cruise control en parkeersensoren achter. Het multifunctionele lederen stuurwiel, Bluetooth, spraakbediening en de AUX- en USB-aansluitingen zorgen daarnaast voor veel comfort en gebruiksgemak onderweg. Ook qua uitstraling heeft deze Mazda 2 veel te bieden. De fraaie 16 inch lichtmetalen velgen, dakspoiler, extra getint glas en mistlampen geven de auto een sportieve en verzorgde uitstraling. Automatisch inschakelende verlichting en de regensensor maken het geheel extra comfortabel. Op het gebied van veiligheid is de auto voorzien van onder andere rijstrookassistent, hill hold-functie, Brake Assist, bandenspanningscontrole, ESP, tractiecontrole en diverse airbags. Ook zijn Isofix-bevestigingspunten aanwezig voor het veilig bevestigen van kinderzitjes. Dankzij de praktische 5-deurs carrosserie, de in delen neerklapbare achterbank en de achterruitwisser is deze Mazda bovendien uitstekend geschikt voor dagelijks gebruik. De compacte afmetingen maken hem prettig in de stad, terwijl het comfortabele onderstel en de fijne motor hem ook zeer geschikt maken voor langere afstanden. Deze Mazda 2 verkeert in een zeer nette en technisch goed onderhouden staat. Met zijn lage aantoonbare kilometerstand, Nederlandse historie, rijke GT-M Line-uitrusting en sportieve uitstraling is dit een bijzonder aantrekkelijk exemplaar. Al onze auto’s worden door ons afgeleverd met een nieuwe APK keuring! Inruil, een proefrit en of aankoopkeuring zijn bij ons mogelijk. Hoewel de informatie zo accuraat en actueel mogelijk wordt weergegeven, zijn wijzigingen of fouten in de gegevens te allen tijde voorbehouden. Om teleurstelling te voorkomen raden wij u aan om eerst even te bellen voor een bezichtiging. Massehuis Auto’s: 0315-244044 Peter Nijenhuis: 06-52134054 Wilger Masselink: 06-17397166 Kijk ook eens bij onze andere advertenties voor ons complete aanbod!

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Mazda 2

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdMassehuis Auto's Varsseveld
  • Prijs getoetstVergeleken met 33 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Massehuis Auto's

Breukelaarweg 2

7051 DX Varsseveld

Bel dealerMeer van deze dealer →
Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Veelgestelde vragen over deze Mazda 2

Wat kost de Mazda 2 2017 bij Massehuis Auto's?

Deze Mazda 2 uit 2017 staat te koop voor € 11.950 bij Massehuis Auto's in Varsseveld. De kilometerstand bedraagt 87.366 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Mazda 2 uit 2017?

Dit exemplaar heeft 87.366 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakeld versnellingsbak bij Massehuis Auto's in Varsseveld.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Mazda 2?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Mazda 2 € 253 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 11.950 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.