Prijs getoetstVergeleken met 36 vergelijkbare occasions
Specificaties
Mazda 2 1.5 Skyactiv-G Luxury uit 2020, 89 pk, 0–100 km/u in 9,8 s, tellerstand 86.455 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 15 mei 2028.
Basisgegevens
6
Bouwjaar
2020
Kilometerstand
86.455 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Hatchback
Kleur
DEEP CRYSTAL BLUE MICA (42M) (donker blauw)
Motor & prestaties
6
Vermogen
89 pk (66 kW)
Cilinderinhoud
1496 cc
Aantal cilinders
4
Aantal versnellingen
6
Acceleratie (0-100 km/u)
9.8 s
Koppel
151 Nm
Verbruik & milieu
3
CO₂-uitstoot
120 g/km
Energielabel
B
Emissieklasse
EURO 6 AP
Uitvoering & afwerking
4
Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.000 kg
Bekleding
Leder
Historie & RDW
5
1e toelating
14 september 2020
1e tenaamstelling NL
15 mei 2024
Geïmporteerd
Ja
APK geldig tot
15 mei 2028
Tellerstandoordeel
Geen oordeel
Prijs & fiscaal
4
Fiscale waarde
€ 18.449
BPM
€ 821
BTW/Marge
BTW
Prijs
Incl. BTW
Marktwaarde
Gebaseerd op 36 vergelijkbare Mazda 2 occasions
↓ 4% onder marktprijs
€ 14.900 Laag€ 15.445 Mediaan€ 16.445 Hoog
Deze auto staat op € 14.895 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.
Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.
Zakelijk leasen
Voor ondernemers
Vanaf €227/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Bekijk opties
Mijn organisatie kan BTW terugvorderen
€
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Looptijden vergelijken
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
Eigen lease-specialist die jouw branche kent
Geen verplichtingen tot ondertekening contract
Uitrusting & opties
✓16-inch lichtmetalen velgen, Bright Silver
✓achteropkomend verkeer waarschuwing
✓Advanced Smart City Brake Support (SCBS) met voetgangerherkenning
✓Blind Spot Monitoring (BSM): dodehoekdetectiesysteem met
✓Climate Control, automatische airconditioning in een zone
✓lederen bekleding
✓LED koplampen
✓Metallic / Mica lak
✓voorstoelen verwarmd
✓achterbank in delen neerklapbaar
✓alarm klasse 1(startblokkering)
✓Anti Blokkeer Systeem
Omschrijving
Ontdek Hét Autobedrijf in Roermond voor Mazda, Suzuki en MitsubishiBent u op zoek naar de perfecte auto? Zoek niet verder! Welkom bij ons toonaangevende autobedrijf in Roermond, waar uw dromen over het bezitten van een Mazda, Suzuki of Mitsubishi werkelijkheid worden, zowel nieuw als gebruikt.Waarom voor ons kiezen?1. Topmerken: Wij zijn trots om de nieuwste modellen van Mazda, Suzuki en Mitsubishi aan te bieden, zodat u kunt genieten van de nieuwste technologie, prestaties en stijl.2. Kwaliteit Gebruikt: Onze selectie van hoogwaardige gebruikte auto's ondergaat rigoureuze inspecties om ervoor te zorgen dat u een betrouwbare en betaalbare keuze maakt.3. BOVAG-aansluiting: Als lid van de BOVAG, staan wij garant voor kwaliteit en service. U kunt erop vertrouwen dat wij aan de hoogste normen voldoen.4. Uitstekende Service: Ons deskundige en vriendelijke team staat klaar om u te helpen bij elke stap van uw autoreis. Van advies en financiering tot onderhoud en reparaties.5. Winkelbezoek: Kom langs in onze showroom aan de Jacob Romenweg 6, waar u de auto's kunt zien en voelen voordat u de beslissing neemt.Openingstijden:- Maandag t/m vrijdag: 08:30 - 18:00- Zaterdag: 09:30 - 17:00- Zondag: GeslotenContactgegevens:- Telefoon: 0475 346 565 - keuzemenu 4- Adres: Jacob Romenweg 6, 6042 EZ RoermondAls u op zoek bent naar de beste deal voor uw Mazda, Suzuki of Mitsubishi, kom dan vandaag nog bij ons langs. Wij zijn er trots op om de autoliefhebbers van Limburg te bedienen. Uw droomauto wacht op u!
“Onvoorstelbaar goede service, eerlijk , betrouwbaar en no nonsense. In December 2025 hebben we hier een iets oudere Mazda cx5 gekocht met een kmst van 115.000 waarbij we onze Ford Cmax hebben ingeruild. Met Edwin, een uiterst bekwame aspirant verkoper een deal kunnen sluiten waarbij er een eerlijk inruilvoorstel werd gedaan op de Cmax, zonder deze af te kraken, iets dat in mijn ogen vaak gebeurt bij verkopers. Na een aantal weken kwamen er een aantal meldingen tevoorschijn, iets met veiligheid functies. Hier zoeken ze echt naar oplossingen waarbij geen enkele moeite bespaart wordt om het probleem te achterhalen en op te lossen ook al moet de auto hiervoor meerdere malen terug.
Wanneer we weer toe zijn aan een andere auto en ze hier een auto hebben binnen ons budget dan kopen we hier absoluut een volgende auto!”
“Onvoorstelbaar goede service, eerlijk , betrouwbaar en no nonsense. In December 2025 hebben we hier een iets oudere Mazda cx5 gekocht met een kmst van 115.000 waarbij we onze Ford Cmax hebben ingeruild. Met Edwin, een uiterst bekwame aspirant verkoper een deal kunnen sluiten waarbij er een eerlijk inruilvoorstel werd gedaan op de Cmax, zonder deze af te kraken, iets dat in mijn ogen vaak gebeurt bij verkopers. Na een aantal weken kwamen er een aantal meldingen tevoorschijn, iets met veiligheid functies. Hier zoeken ze echt naar oplossingen waarbij geen enkele moeite bespaart wordt om het probleem te achterhalen en op te lossen ook al moet de auto hiervoor meerdere malen terug.
Wanneer we weer toe zijn aan een andere auto en ze hier een auto hebben binnen ons budget dan kopen we hier absoluut een volgende auto!”
Bjorn S.
Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?
Veelgestelde vragen over deze Mazda 2
Wat kost de Mazda 2 2020 bij Mengelers Roermond (Mazda/Mitsubishi/Suzuki)?
Deze Mazda 2 uit 2020 staat te koop voor € 14.895 bij Mengelers Roermond (Mazda/Mitsubishi/Suzuki) in Roermond. De kilometerstand bedraagt 86.455 km.
Hoeveel kilometer heeft deze Mazda 2 uit 2020?
Dit exemplaar heeft 86.455 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakeld versnellingsbak bij Mengelers Roermond (Mazda/Mitsubishi/Suzuki) in Roermond.
Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Mazda 2?
Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Mazda 2 € 316 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 14.895 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.