Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
HomeOccasionsMazdaMazda 2

Mazda 2 (2021)Verkocht

€ 15.900

Nieuwprijs 19.604 19% lager (€3.704 besparing t.o.v. nieuw)

⚠ APK verlopen (jun 2025)Label C
  • 2021
  • 15.839 km
  • Elektrisch
  • Automaat
  • Hatchback
  • rood
  • Label C

Specificaties

Mazda 2 uit 2021, 90 pk, tellerstand 15.839 km, elektrisch, automaat. APK geldig tot 17 juni 2025.

Basisgegevens

Bouwjaar
2021
Kilometerstand
15.839 km
Brandstof
Elektrisch
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Hatchback
Kleur
rood

Motor & prestaties

Vermogen
90 pk (66 kW)
Cilinderinhoud
1496 cc
Aantal cilinders
4
Aantal versnellingen
6

Verbruik & milieu

CO₂-uitstoot
120 g/km
Energielabel
C
Emissieklasse
EURO 6 AP

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.005 kg
Bekleding
Stof

Historie & RDW

1e toelating
17 juni 2021
APK geldig tot
17 juni 2025
Tellerstandoordeel
Geen oordeel
Aangeboden op
22 mei 2026

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 19.604
BPM
€ 57
BTW/Marge
Marge

Uitrusting & opties

  • Parkeersensor achter
  • Winterbanden
  • Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
  • Buitenspiegels in carrosseriekleur
  • Buitenspiegels verwarmbaar
  • Dakspoiler
  • Elektronische remkrachtverdeling
  • Kleur rood
  • koplampreiniging
  • LED koplampen
  • Metaalkleur
  • Voorstoelen verwarmd

Omschrijving

Fabrikant: Dahab Auto's Cookweg 21 4462HE GOES, NL 0113217669 http://www.dahabautos.nl verkoop@dahabautos.nl Hij is klaar voor nog jaren rijplezier, deze Mazda 2 uit 2021. Er staat 15839 kilometer op de teller. Elektrisch rijden of toch benzine? Voor allebei is iets te zeggen. Daarom biedt de hybride motor van deze Mazda 2 de keus. Tijdens gure dagen is het prettig zitten in de verwarmbare voorstoelen. LED koplampen, dakspoiler en in delen neerklapbare achterbank. In deze 2 vindt u schakelaars op het stuur om het audiosysteem te bedienen. De achteropkomend verkeer waarschuwing geeft een signaal als degene achter u te dicht op u zit. Ook handig en veilig bij het wisselen van rijbaan. Met de hulp van de parkeersensoren kost inparkeren en uitparkeren u geen enkele moeite. Niet te snel, niet langzaam maar precies goed: laat dat maar over aan de cruise control. Sleutelloos instappen en wegrijden! De keyless start herkent de elektronische sleutel in uw bezit en start de motor met een druk op de knop. U bent in deze Mazda ook voorzien van airconditioning, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en lederen versnellingspook. Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. In een noodsituatie telt elke meter. Het brake assist systeem van deze auto zorgt ervoor dat uw remweg korter wordt. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem. Lees meer

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Mazda 2

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Meld gratis en vrijblijvend aan

Aangeboden door

Dahab Auto's

Cookweg 21

4462 HE Goes

Andere auto's bij deze dealer →Website dealer ↗

Deze auto is verkocht

Bekijk vergelijkbare Mazda 2-occasions die nu wél beschikbaar zijn.

Bekijk alle Mazda 2

Veelgestelde vragen over deze Mazda 2

Wat kost de Mazda 2 2021 bij Dahab Auto's?

Deze Mazda 2 uit 2021 staat te koop voor € 15.900 bij Dahab Auto's in Goes. De kilometerstand bedraagt 15.839 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Mazda 2 uit 2021?

Dit exemplaar heeft 15.839 km op de teller en is aangeboden als elektrisch met automatische versnellingsbak bij Dahab Auto's in Goes.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Mazda 2?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Mazda 2 € 319 per maand (7,5% JKP, 60 maanden, € 15.900 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.

Meer over auto financieren

Is de Mazda 2 2021 een elektrische auto?

Ja, deze Mazda 2 uit 2021 rijdt volledig elektrisch. Het voertuig staat te koop voor € 15.900 bij Dahab Auto's in Goes.