“Kan alleen maar positief zijn goed ontvangen snelle handel en een keurige afwerking een mooie Mercedes e200 gekocht kan het iedereen aanraden”
W B.
1.6 S-VT Touring APK Airco Clima Executive SPORT (2006)
Mazda 3 1.6 S-VT Touring APK Airco Clima Executive SPORT (2006) uit 2006, 105 pk, 0–100 km/u in 11 s, tellerstand 258.000 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 21 augustus 2027, tellerstand logisch volgens RDW.
Gebaseerd op 16 vergelijkbare Mazda 3 occasions
Deze auto staat op € 1.499 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.
Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.
Hier staat een uitstekende rijdende Mazda 3 1.6 met een originele kilometerstand. Met een automatisch regelbare airco, centraal op afstand, elektrische ramen (4) + spiegels, geïntegreerde audio af-fabriek (Multi Function Audio System) waar uw telefoon via USB-C aan te koppelen is, mistlampen, multifunctioneel lederen stuurwiel, parkeerhulp achter, en een zeer fatsoenlijk interieur met de bestuurderstoel in hoogte verstelbaar / middenarmsteun voor + achter / en de achterbank voorzien van ISOFIX , JA; echt een hele leuke auto met de juiste uitstraling! Voorzien van een APK die tot 21-08-2027 geldig is. Daarnaast voorzien van een onderhoudsvrije distributieketting! Zowel van binnen, buiten als motorisch/technisch ziet het er allemaal gewoon goed uit. Op- / aanmerkingen; de achterbumper is iets aan te zien, het interieur mag gereinigd worden. Wij zijn serieus overtuigd van de auto, de prijs/kwaliteit verhouding etc. dus helaas hebben wij geen ruimte en/of tijd voor onderhandeling hierover en vragen wij de klant dit te respecteren waarvoor alvast dank. Daarnaast is er met inruil geen rekening gehouden, mocht dit voor u toch noodzakelijk (gemak) zijn dan kunnen wij voor u een handelsbieding opvragen en is die voor dat bedrag in te ruilen.