Prijs getoetstVergeleken met 84 vergelijkbare occasions
Specificaties
Mazda CX-5 2.5 SkyActiv-G 194 GT-M 4WD uit 2019, 194 pk, 0–100 km/u in 9,2 s, tellerstand 90.103 km, benzine, automaat. APK geldig tot 2 mei 2027.
Basisgegevens
6
Bouwjaar
2019
Kilometerstand
90.103 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Suv
Kleur
Blauw
Motor & prestaties
5
Vermogen
194 pk (143 kW)
Cilinderinhoud
2488 cc
Aantal cilinders
4
Acceleratie (0-100 km/u)
9.2 s
Koppel
258 Nm
Verbruik & milieu
3
CO₂-uitstoot
192 g/km
Energielabel
F
Emissieklasse
EURO 6 AG
Uitvoering & afwerking
4
Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.560 kg
Bekleding
Leder
Historie & RDW
5
1e toelating
26 maart 2019
1e tenaamstelling NL
29 juni 2023
Geïmporteerd
Ja
APK geldig tot
2 mei 2027
Tellerstandoordeel
Geen oordeel
Prijs & fiscaal
4
Fiscale waarde
€ 53.394
BPM
€ 6.026
BTW/Marge
BTW
Prijs
Incl. BTW
Marktwaarde
Gebaseerd op 84 vergelijkbare Mazda CX-5 occasions
↓ 3% onder marktprijs
€ 23.900 Laag€ 25.845 Mediaan€ 27.495 Hoog
Deze auto staat op € 24.985 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.
Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.
Zakelijk leasen
Voor ondernemers
Vanaf €381/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Bekijk opties
Mijn organisatie kan BTW terugvorderen
€
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Looptijden vergelijken
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
Eigen lease-specialist die jouw branche kent
Geen verplichtingen tot ondertekening contract
Uitrusting & opties
✓achterbank verwarmd
✓achteropkomend verkeer waarschuwing
✓Autonomous Emergency Braking
✓cruise control adaptief met Stop&Go
✓DAB ontvanger
✓dodehoek detectie
✓electronic climate controle
✓elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
✓lederen bekleding
✓lederen interieur
✓LED koplampen
✓lichtmetalen velgen 19"
Omschrijving
U bent van harte welkom in de showrooms van Herwers! Onze dealerorganisatie bestaat uit 11 vestigingen in Oost-Nederland. Wij zijn officieel merkdealer van Dacia, Hyundai, Mitsubishi, Nissan en Renault.Onze verkoopadviseurs ontvangen u graag om samen uw wensen te bespreken of een proefrit te organiseren. Mét een lekker kopje koffie!Eenvoudig een proefrit plannenGemakkelijk contact via WhatsApp, webchat of telefonischBereikbaar van 9u - 21u en zaterdag van 9u - 17uAltijd een ruime voorraad, 24/7 online te bekijkenTaxatie van uw huidige auto op afstand mogelijkKoop, private lease of financieren; wij adviseren u graag over de aanschafmogelijkheden en mobiliteitsoplossingen die we bieden. Staat de auto die u zoekt er niet tussen? Wij kunnen voor u op zoek! We vinden het belangrijk dat onze klanten zich thuis voelen bij ons en kwaliteit staat daarom hoog in het vaandel. Onze klanten beoordelen ons gemiddeld met een 8.9! Heeft u vragen? Neem gerust even contact met ons op.Prijs en uitvoeringsspecificaties voorbehouden.Herwers besteedt de uiterste zorg aan de juistheid en volledigheid van de gegevens. Hoewel de informatie permanent zo accuraat en actueel mogelijk wordt weergegeven zijn wijzigingen te allen tijde voorbehouden. Aan de inhoud van deze advertentie kunnen derhalve op geen enkele wijze rechten worden ontleend.
“Top verkoper tijdens het bezichtigen.
Nette inruilprijs en nette verkoopprijs.
Andere verkoper tijdens het ophalen, maar was ook een hele fijne vent. Auto zag er top uit, maar als je de meest luxe en duurste Captur afgeleverd krijgt had ik wel de dikkere (Luxere) kentekenplaten verwacht, dan was het een dikke 5 geweest.
Helaas kan ik hier geen 4,5 geven, want dat laat het systeem niet toe, maar ik zal jullie zeker aanbevelen.”
H H.
“Zeer klant vriendelijke personeel.
En Zeer goed geholpen en uitleg over de nieuwe banden. 15.01.26 zijn er nieuwe banden onder mijn auto gekomen . En de prijs was ook uitstekend.. echt een aanrader”
B B.
Over deze dealer
Google-reviews
4,5
83 reviews · Herwers Aalten, Aalten
“Top verkoper tijdens het bezichtigen.
Nette inruilprijs en nette verkoopprijs.
Andere verkoper tijdens het ophalen, maar was ook een hele fijne vent. Auto zag er top uit, maar als je de meest luxe en duurste Captur afgeleverd krijgt had ik wel de dikkere (Luxere) kentekenplaten verwacht, dan was het een dikke 5 geweest.
Helaas kan ik hier geen 4,5 geven, want dat laat het systeem niet toe, maar ik zal jullie zeker aanbevelen.”
H H.
“Zeer klant vriendelijke personeel.
En Zeer goed geholpen en uitleg over de nieuwe banden. 15.01.26 zijn er nieuwe banden onder mijn auto gekomen . En de prijs was ook uitstekend.. echt een aanrader”
B B.
Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?
Veelgestelde vragen over deze Mazda CX-5
Wat kost de Mazda CX-5 2019 bij Herwers Aalten?
Deze Mazda CX-5 uit 2019 staat te koop voor € 24.985 bij Herwers Aalten in Aalten. De kilometerstand bedraagt 90.103 km.
Hoeveel kilometer heeft deze Mazda CX-5 uit 2019?
Dit exemplaar heeft 90.103 km op de teller en is aangeboden als benzine met automaat versnellingsbak bij Herwers Aalten in Aalten.
Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Mazda CX-5?
Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Mazda CX-5 € 530 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 24.985 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.