Dealer gecontroleerdVan Mossel Mega Occasion Centrum Leeuwarden
RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
Prijs getoetstVergeleken met 12 vergelijkbare occasions
Specificaties
Mazda MX-30 e-SkyActiv R-EV 170 Edition R uit 2023, 170 pk, 0–100 km/u in 9,1 s, 85 km elektrische actieradius, tellerstand 32.898 km, plug-in hybride, automaat. APK geldig tot 20 november 2027, tellerstand logisch volgens RDW.
Basisgegevens
6
Bouwjaar
2023
Kilometerstand
32.898 km
Brandstof
Plug-in hybride
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Suv
Kleur
JET BLACK MICA(41W) MARRON ROUGE METALLIC(48F) JET BLACK MICA(41W) (49F)
Motor & prestaties
8
Vermogen
170 pk (125 kW)
Cilinderinhoud
830 cc
Aantal cilinders
1
Acceleratie (0-100 km/u)
9.1 s
Koppel
116 Nm
Topsnelheid
140 km/h
Aandrijving
Voorwielaandrijving
Tankinhoud
50 l
Elektrisch
3
Accucapaciteit
18 kWh
Elektrische actieradius
85 km
Laadvermogen (AC)
11 kW
Verbruik & milieu
3
CO₂-uitstoot
21 g/km
Energielabel
A
Emissieklasse
Euro 6d-TEMP
Uitvoering & afwerking
5
Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.753 kg
Bekleding
Leder/stof
Interieurkleur
BLACK/BLACK2 (D3M)
Historie & RDW
5
1e toelating
20 november 2023
1e tenaamstelling NL
20 november 2023
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
20 november 2027
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Prijs & fiscaal
5
Fiscale waarde
€ 44.450
BPM
€ 546
Bijtellingspercentage
22%
BTW/Marge
BTW
Prijs
Incl. BTW
Marktwaarde
Gebaseerd op 12 vergelijkbare Mazda MX-30 occasions
↑ 0% boven marktprijs
€ 18.445 Laag€ 20.900 Mediaan€ 26.900 Hoog
Deze auto staat op € 20.900 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.
Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.
Zakelijk leasen
Voor ondernemers
Vanaf €284/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Bekijk opties
Mijn organisatie kan BTW terugvorderen
€
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Looptijden vergelijken
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
€
Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €3.455 (20% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.
Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
Eigen lease-specialist die jouw branche kent
Geen verplichtingen tot ondertekening contract
Uitrusting & opties
✓cruise control adaptief
✓lichtmetalen velgen 18"
✓Apple Carplay/Android Auto
✓dodehoekdetectie met correctie
✓electronic climate controle
✓Autonomous Emergency Braking
✓elektrisch schuif-/kanteldak
✓stof/kunstlederen bekleding
✓voorstoelen verwarmd
✓kunstlederen interieurdelen
✓rijstrooksensor met correctie
✓LED koplampen
Omschrijving
Welkom bij Van Mossel MOC
Vraag nu – geheel vrijblijvend – uw inruilvoorstel aan of maak een afspraak voor een proefrit in de occasion van uw keuze! Onze verkoopadviseurs zijn u online, telefonisch en vanzelfsprekend in onze showrooms graag van dienst.
De optielijst is met grote zorg samengesteld. Het kan voorkomen dat een aanwezige optie niet beschreven is of er een optie is beschreven die niet aanwezig is. Aanbevolen is opties die uw beslissing bij aankoop kunnen beïnvloeden alvorens uw aankoop te controleren. Aan de optielijst kunnen geen rechten worden ontleend.
Met vriendelijke groet,
Verkoopteam Mega Occasion Centrum Leeuwarden
Rene de Wagt: 06-25258367
Fokke Veenstra: 06–21410220
ikwilvanmijnautoaf®
Verkoop je huidige auto en rij in deze Mazda MX-30
92 reviews · Van Mossel Mega Occasion Centrum Leeuwarden, Leeuwarden
“Gisteren bij Van Mossel Mega Occasion Leeuwarden geweest om naar een andere nieuwere auto te kijken. Wij werden prima geholpen door verkoopadviseur Wessel Seinen. Hij nam rustig de tijd om ons degelijk te adviseren welke auto de beste optie was om aan te schaffen qua prijs etc.
Fijn om geholpen te worden door een auto adviseur die verstand van zaken heeft en interesse toont voor de wensen van de koper.
Wessel bedankt voor jouw tijd en informatie.
Tot ziens!”
GerrT
“Super blij met mijn volkswagen Taigo! Dankjewel voor de goede service! En dan voornamelijk Wessel! Mn auto stond gepolijst en wel met een flesje Prosecco op me te wachten vandaag! Helemaal happy!!!!”
Jamaila S.
Over deze dealer
Google-reviews
4,1
92 reviews · Van Mossel Mega Occasion Centrum Leeuwarden, Leeuwarden
“Gisteren bij Van Mossel Mega Occasion Leeuwarden geweest om naar een andere nieuwere auto te kijken. Wij werden prima geholpen door verkoopadviseur Wessel Seinen. Hij nam rustig de tijd om ons degelijk te adviseren welke auto de beste optie was om aan te schaffen qua prijs etc.
Fijn om geholpen te worden door een auto adviseur die verstand van zaken heeft en interesse toont voor de wensen van de koper.
Wessel bedankt voor jouw tijd en informatie.
Tot ziens!”
GerrT
“Super blij met mijn volkswagen Taigo! Dankjewel voor de goede service! En dan voornamelijk Wessel! Mn auto stond gepolijst en wel met een flesje Prosecco op me te wachten vandaag! Helemaal happy!!!!”
Jamaila S.
Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?
Veelgestelde vragen over deze Mazda MX-30
Wat kost de Mazda MX-30 2023 bij Van Mossel Mega Occasion Centrum Leeuwarden?
Deze Mazda MX-30 uit 2023 staat te koop voor € 20.900 bij Van Mossel Mega Occasion Centrum Leeuwarden in Leeuwarden. De kilometerstand bedraagt 32.898 km.
Hoeveel kilometer heeft deze Mazda MX-30 uit 2023?
Dit exemplaar heeft 32.898 km op de teller en is aangeboden als plug-in hybride met automaat versnellingsbak bij Van Mossel Mega Occasion Centrum Leeuwarden in Leeuwarden.
Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Mazda MX-30?
Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Mazda MX-30 € 443 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 20.900 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.