Financiering voor deze Mercedes-Benz CLA-Klasse
Indicatief € 239 per maand bij 60 maanden, 7,5% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 11.940 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.
- 36 mnd · € 371
- 48 mnd · € 289
- 60 mnd · € 239
- 72 mnd · € 206
Let op! Geld lenen kost geld.
Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.
Omschrijving
Laat u niets wijsmaken, deze Mercedes-Benz CLA-klasse Shooting Brake biedt alles wat u van een auto verlangt. Deze auto komt uit 2016. Geniet van de sportieve uitstraling en de fraaie details die de AMG-styling deze auto geeft. Een viercilinder benzinemotor en een automatische transmissie zorgen voor de uitstekende prestaties van deze auto. Winterse omstandigheden? Geniet dan van het comfort van de stoelverwarming! Xenonverlichting zorgt in het donker voor beter zicht. Bij de uitrusting van deze Mercedes-Benz horen onder meer AMG-styling, sportonderstel, warmtewerend glas, zwarte hemelbekleding en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Dankzij het Harman/Kardon audiosysteem geniet u van sublieme geluidstechnologie. Met de aanwezige parkeersensoren weet u altijd zeker of het past. Het drukke verkeer eist onderweg al uw aandacht op. Daarom is het goed dat deze Mercedes-Benz is voorzien van diverse systemen die u assisteren tijdens de rit. Een automatisch inschakelbare verlichting neemt het waar als het donker wordt of gaat schemeren, en schakelt dan automatisch de verlichting in. Op dezelfde manier "ziet" de regensensor de eerste spatjes regen en schakelt dan de ruitenwissers in, en als het harder gaat regenen zet hij de ruitenwissers ook in een snellere stand. Met de cruise control komt u bijna nog fitter aan dan u vertrekt. Het maakt niet uit hoe warm het buiten is, want met de airconditioning bepaalt u zelf de binnentemperatuur. Ook is de Mercedes-Benz uitgerust met: Harman Kardon-audiosysteem, full map navigatiesysteem, lederen stuur, isofix-aansluiting en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
In de Mercedes-Benz CLA-klasse Shooting Brake heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Autorijden wordt steeds eenvoudiger. Wat dacht u bijvoorbeeld van de hill hold control? Onbeweeglijk stilstaan op een hellend vlak gaat volledig automatisch. Dankzij veiligheidsvoorzieningen als autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem, bent u steeds veilig onderweg.
Deze auto heeft een bestaande APK tot februari 2027. Dit is een meeneemprijs, de fullserviceprijs inclusief 12 maanden BOVAG garantie is €13250 euro. Financiering is mogelijk.
Bent u geïnteresseerd in een financiering voor deze auto? Vraag naar de mogelijkheden.
U krijgt ook het tellerrapport van Nationale Autopas bij deze auto, u weet dan zeker dat de kilometerstand in orde is.
Keuze uit een van de volgende afleverpakketten:
Go! (GEEN GARANTIE!) €30,00
• De auto is schoon bij aflevering (eventueel gepoetst tegen meerprijs)
• De eventueel ingeruilde auto wordt RDW gevrijwaard en de nieuwe occasion wordt tenaamgesteld.
• Vloeistoffen en bandenspanning zijn op peil.
Basis 12 maanden garantie €595,-
• Idem als het Go! pakket.
• De auto mag maximaal 14 jaar oud zijn en maximaal 200.000 km op de teller hebben.
• Reparatie bij u in omgeving mogelijk.
• U heeft een eigen risico van €45,- per claim.
• Per claim is er een maximale uitkering van €5.000,-.
Premium 12 maanden garantie €795,-
• Idem als het Go! pakket.
• De auto mag maximaal 8 jaar oud zijn en maximaal 150.000 km op de teller hebben.
• U heeft een eigen risico van €45,- per claim.
• Per claim is er een maximale uitkering van €5.000,-.
• Pechhulp door heel Nederland.
• Reparatie bij u in de omgeving mogelijk.
• Garantie in Europa*.
Voor zowel het Basis als Premium-pakket geldt: het accupakket in het garantiepakket opnemen is mogelijk, hiervoor geldt een Accu add-on van €200,- voor elektrische en hybride occasions.
Bovag/Excellent 12 maanden garantie €1.295,-
• Idem als het Go! pakket.
• De auto mag maximaal 8 jaar oud zijn en maximaal 150.000 km op de teller hebben.
• Reparatie bij u in de omgeving mogelijk.
• Pechhulp door heel Nederland.
• Garantie in Europa.*
• Algehele garantie.*
• Auto wordt afgeleverd met een beurt volgens serviceplan.
Budget 3 maanden garantie €295,-*
• Idem als het Go! pakket
• Eigen risico €45,- Garantie op SLIJTAGE van draaiende delen van motorblok en versnellingsbak (alle olie gesmeerde delen)
• Mogelijk op auto's vanaf €2.500,- en op auto’s tot €4.500,-
AUTO HOGE EMMEN gevestigd aan de Jacob le Mairestraat 231 7825 XE EMMEN (rondweg)
Donderdag KOOPAVOND op afspraak tot 20:00 uur!
Wij zijn een BOVAG erkend bedrijf. Kom gerust langs voor een proefrit. Inruil en financiering mogelijk. Kijk tevens voor al onze andere occasions op www.autohoge.nl. Kijk voor een uitgebreide foto en video reportage op onze website: www.autohoge.nl Ondanks onze grote zorgvuldigheid kunt U aan deze advertentie geen rechten ontlenen en zijn alle gegevens onder voorbehoud van (type)fouten © Auto Hoge 2026.