“Altijd vriendelijk ontvangen, uitstekende service en heel behulpzaam. Je merkt dat ze heel hard hun best doen om je te helpen waar nodig. Betrouwbaar, correct en klantgericht. Ik raad deze garage aan iedereen aan.”
Romy T.
350 AMG 2de eig. Marge Pano.dak Nw staat
Mercedes-Benz GL-Klasse 350 AMG 2de eig. Marge Pano.dak Nw staat uit 2015, 259 pk, tellerstand 185.404 km, diesel, automaat.
Vanaf €756/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
Schitterende MB GL350 AMG 4matic Grijs kenteken van de 2de eigenaar met Panorama dak en relatief weinig kilometers en het betreft hier een NIET-rokers auto en had in 2015 een nieuwprijs van € 104.950,- De milieucode is euro 6 Deze Gl350 grijs kenteken is een Marge auto dus er komt Geen btw bij. Voor alle 35 Scherpe hoog resolutie foto's zie www.heubee.nl Deze Mercedes is zowel van binnen als van buiten in Sublieme staat ( Geen !! bouwvakkers auto geweest ) , en heeft Altijd netjes op tijd bij de Dealer zijn onderhoudsbeurten gehad ( recent nog bij 181.269km ) en uiteraard zijn dan ook de Complete Documentatie en Onderhoudshistorie met de Nationale autopas aanwezig. Zoek je Echt een Mooie goed onderhouden GL-klasse 4-matic met af fabriek het AMG-pakket en de krachtige V6 3.0 motor ( 190kw/259pk ) met luxe lederen interieur, Panorama dak en wegklapbare trekhaak, dan is het zeker de moeite waard om even te bellen voor een afspraak 0653248799 Ook is deze Mercedes voorzien van vele luxe opties ( zie foto's ) en een wegklapbare trekhaak ( 3.500kg ) Voor alle informatie en alle 35 scherpe hoog resolutie foto's kunt u terecht op onze website www.heubee.nl en 0653248799 Ook kunnen wij eventueel uw huidige auto inruilen