“Onlangs een prachtige auto gekocht via Martijn. Heel tevreden over de service tijdens het proces maar ook na de verkoop.”
Max L.
250e AMG-line Distronic Multibeam Premium Pack
Mercedes-Benz GLA 250e AMG-line Distronic Multibeam Premium Pack uit 2023, 218 pk, tellerstand 33.971 km, hybride, automaat.
Gebaseerd op 78 vergelijkbare Mercedes-Benz GLA occasions
Deze auto staat op € 36.950 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.
Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.
Vanaf €607/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €7.390 (20% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.
Accu: 16 kWh Gemiddeld elektriciteitsverbruik (WLTP): 18,9 kWh/100km CO₂-uitstoot (WLTP): 26 g/km Emissieklasse: Euro 6d-TEMP EU verantwoordelijke: Mercedes-Benz Nederland B.V. Autobedrijf de Pruis is aangesloten bij NAP stichting nationale autopas. Tevens zijn wij Kiwa SCM erkend inbouwbedrijf personenauto’s en voertuigvolgsystemen. De optielijst is met grote zorg samengesteld. Het kan voorkomen dat een aanwezige optie niet beschreven is of er een optie is beschreven die niet aanwezig is. Aanbevolen is opties die uw beslissing bij aankoop kunnen beïnvloeden alvorens uw aankoop te controleren. Aan de optielijst kunnen geen rechten worden ontleend.