Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
HomeOccasionsMINIMINI Cooper

MINI Cooper (2017)

Cabrio 1 5 Pepper Serious Business

€ 14.795

Nieuwprijs 34.163 57% lager (€19.368 besparing t.o.v. nieuw)

✈ Geïmporteerd⏰ APK tot jul 2026
  • 2017
  • 74.702 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Cabriolet

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdAutobedrijf Westri Bennekom
  • Prijs getoetstVergeleken met 21 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

MINI Cooper Cabrio 1 5 Pepper Serious Business uit 2017, tellerstand 74.702 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 18 juli 2026.

Basisgegevens

Bouwjaar
2017
Kilometerstand
74.702 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Cabriolet

Motor & prestaties

Vermogen
100 kW
Cilinderinhoud
1499 cc
Aantal cilinders
3
Aantal versnellingen
6

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
4,9 l/100km
CO₂-uitstoot
114 g/km
Emissieklasse
EURO 6 W

Uitvoering & afwerking

Zitplaatsen
4
Massa
1.180 kg

Historie & RDW

1e toelating
19 december 2017
1e tenaamstelling NL
24 juni 2020
Geïmporteerd
Ja
APK geldig tot
18 juli 2026
Tellerstandoordeel
Geen oordeel

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 34.163
BPM
€ 661

Marktwaarde

Gebaseerd op 21 vergelijkbare MINI Cooper occasions

4% onder marktprijs
€ 14.550
Laag
€ 15.345
Mediaan
€ 17.950
Hoog

Deze auto staat op € 14.795 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.

Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Lease op maat — onze lease-specialisten stellen geheel vrijblijvend een offerte voor je op

Bekijk opties

Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.

Looptijden vergelijken

Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.

  • Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
  • Eigen lease-specialist die jouw branche kent
  • Geen verplichtingen tot ondertekening contract

Omschrijving

Deze MINI Cooper Cabrio 1 5 Pepper Serious Business uit 2017 heeft een kilometerstand van 74.702 km en wordt aangeboden door Autobedrijf Westri in Bennekom. Deze cabriolet rijdt op benzine en heeft een handgeschakeld versnellingsbak. Het voertuig wordt geleverd met een geldige APK.

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze MINI Cooper

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdAutobedrijf Westri Bennekom
  • Prijs getoetstVergeleken met 21 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Autobedrijf Westri

Molenstraat 51

6721 WK Bennekom

Bel dealerMeer van deze dealer →

Over deze dealer

Google-reviews
4,7
155 reviews · Autobedrijf Westri, Bennekom
3 maanden geleden een bmw M5 gekocht. Vorige week heb ik een probleem gehad met de brandstof gallery, die is lek gegaan waardoor ik niet verder kon rijden. Benzine lekkage op een hete motor is gevaarlijk, maar dit is goed afgelopen. Ron gebeld met het probleem. Hij heeft de auto opgehaald bij de berger. 2 dagen later bericht via de app dat ze gevonden hadden wat het probleem was en dat het onderdeel besteld was. Auto is prima gerepareerd. Ben erg tevreden over communicatie en klacht afwikkeling. Ben altijd vriendelijk te woord gestaan.

Hein F.

Gert schut, Ervaringen tot nu toe. Ik heb een vw beetle cabrio 1.2 tsi uit 2013 gekocht voor bijna 3 mnd terug. De onderhandeling bij aanschaf met eigenaar ron was prettig en reëel . Ik had vragen over de staat van de distrubutieketting ?. Deze was nog niet aan vervanging toe volgens Ron. De koop van de vw beetle was snel gesloten inclusief 3 mnd garantie ( ik heb alvorens de koop veel goede recensies gelezen over dit bedrijf. Wat voor mij belangrijk is ) . Ervaringen binnen garantie periode: ik heb na 3 wk contact opgenomen over een bijgeluiden tijdens het rijden ( m.n als de motor nog niet warm is) en twijfelde over de staat van de ketting.. ron gaf aan dat ik mij geen zorgen hoefde te maken.. dat gaf even rust maar wilde na wat dagen het toch laten checken, daar is een afspraak over gemaakt. Een ervaren vriendelijke monteur heeft niets geconstateerd naast het feit dat het gewoon het motorgeluid was ( ik moet wel zeggen dat de motor niet geheel koud was ).. hij heeft uitgelegd dat ik met de 1.2 tsi motor vanaf 2013 me niet zo.n zorgen hoeft te maken ( heeft ongeveer 138.000 km gelopen met huidige ketting ) ik zou het horen wanneer vervanging nodig zou zijn. Ik was even gerustgesteld maar het blijft in m.n hoofd zitten. Ik ga ze nogmaals bellen of er bij een koude start geluisterd kan worden, en anders ga ik voor een second opium.. het moet uit m.n hoofd.. verder wil ik melden dat ik nogmaals langs ben geweest voor 2 weken terug voor een kraak in het cabriodak.. dat is zeer goed verholpen, en alle draaiende dagdelen zijn gesmeerd en gesteld. .. De benadering en kundigheid lijken dik in orde bij garage autofirst van steenbergen. Ik vervolg dit verhaal als er meer info is aangaande het bijgeluiden bij koude start.. Tot zo ver, een fijn bedrijf, Later meer Gert schut Vervolg revieuw, Als vervolg op de vorige revieuw, Ik heb ruim een mnd geleden een tweede afspraak gemaakt voor het motorgeluid met koude start ,( ik kreeg keurig een leenauto mee ) er werd geconstateerd dat het geluid wat ik hoorde , hoorde bij dit type auto. De injectoren zijn goed hoorbaar bij de 1.2 tsi. Dit heeft mij wel gerustgesteld. Ik vond mij nu een zeurpiet worden, terwijl ik gewoon onzeker was over het geen ik hoorde en niet kende bij een auto . Ook tussendoor nog een keer gebeld over het start/ stop systeem wat niet werkte. Ik kon gelijk langs komen, echter het systeem loste zichzelf op ( na tip van het bedrijf )... alle acties en defecten zijn erg goed en snel opgelost, ik kende het bedrijf niet, en moest het van revieuws hebben.. ik weet nu uit ervaring hoe klantgericht, kundig, en betrouwbaar garage van steenbergen is. Ik bemerk ook in kennissen en familie kring hoezeer iedereen zoekt naar een betrouwbaar adres.. bij deze N.b.. mijn achterklep sluit soms niet met afstandsbediening, echter durf niet meer te bellen, omdat ik mij na eerdere bezoekjes zo.n wantrouwend persoon vind ( heb een paar slechte ervaringen met autobedrijven ) Ik zou nu vijf sterren geven

Gert S.

Over deze dealer

Google-reviews
4,7
155 reviews · Autobedrijf Westri, Bennekom
3 maanden geleden een bmw M5 gekocht. Vorige week heb ik een probleem gehad met de brandstof gallery, die is lek gegaan waardoor ik niet verder kon rijden. Benzine lekkage op een hete motor is gevaarlijk, maar dit is goed afgelopen. Ron gebeld met het probleem. Hij heeft de auto opgehaald bij de berger. 2 dagen later bericht via de app dat ze gevonden hadden wat het probleem was en dat het onderdeel besteld was. Auto is prima gerepareerd. Ben erg tevreden over communicatie en klacht afwikkeling. Ben altijd vriendelijk te woord gestaan.

Hein F.

Gert schut, Ervaringen tot nu toe. Ik heb een vw beetle cabrio 1.2 tsi uit 2013 gekocht voor bijna 3 mnd terug. De onderhandeling bij aanschaf met eigenaar ron was prettig en reëel . Ik had vragen over de staat van de distrubutieketting ?. Deze was nog niet aan vervanging toe volgens Ron. De koop van de vw beetle was snel gesloten inclusief 3 mnd garantie ( ik heb alvorens de koop veel goede recensies gelezen over dit bedrijf. Wat voor mij belangrijk is ) . Ervaringen binnen garantie periode: ik heb na 3 wk contact opgenomen over een bijgeluiden tijdens het rijden ( m.n als de motor nog niet warm is) en twijfelde over de staat van de ketting.. ron gaf aan dat ik mij geen zorgen hoefde te maken.. dat gaf even rust maar wilde na wat dagen het toch laten checken, daar is een afspraak over gemaakt. Een ervaren vriendelijke monteur heeft niets geconstateerd naast het feit dat het gewoon het motorgeluid was ( ik moet wel zeggen dat de motor niet geheel koud was ).. hij heeft uitgelegd dat ik met de 1.2 tsi motor vanaf 2013 me niet zo.n zorgen hoeft te maken ( heeft ongeveer 138.000 km gelopen met huidige ketting ) ik zou het horen wanneer vervanging nodig zou zijn. Ik was even gerustgesteld maar het blijft in m.n hoofd zitten. Ik ga ze nogmaals bellen of er bij een koude start geluisterd kan worden, en anders ga ik voor een second opium.. het moet uit m.n hoofd.. verder wil ik melden dat ik nogmaals langs ben geweest voor 2 weken terug voor een kraak in het cabriodak.. dat is zeer goed verholpen, en alle draaiende dagdelen zijn gesmeerd en gesteld. .. De benadering en kundigheid lijken dik in orde bij garage autofirst van steenbergen. Ik vervolg dit verhaal als er meer info is aangaande het bijgeluiden bij koude start.. Tot zo ver, een fijn bedrijf, Later meer Gert schut Vervolg revieuw, Als vervolg op de vorige revieuw, Ik heb ruim een mnd geleden een tweede afspraak gemaakt voor het motorgeluid met koude start ,( ik kreeg keurig een leenauto mee ) er werd geconstateerd dat het geluid wat ik hoorde , hoorde bij dit type auto. De injectoren zijn goed hoorbaar bij de 1.2 tsi. Dit heeft mij wel gerustgesteld. Ik vond mij nu een zeurpiet worden, terwijl ik gewoon onzeker was over het geen ik hoorde en niet kende bij een auto . Ook tussendoor nog een keer gebeld over het start/ stop systeem wat niet werkte. Ik kon gelijk langs komen, echter het systeem loste zichzelf op ( na tip van het bedrijf )... alle acties en defecten zijn erg goed en snel opgelost, ik kende het bedrijf niet, en moest het van revieuws hebben.. ik weet nu uit ervaring hoe klantgericht, kundig, en betrouwbaar garage van steenbergen is. Ik bemerk ook in kennissen en familie kring hoezeer iedereen zoekt naar een betrouwbaar adres.. bij deze N.b.. mijn achterklep sluit soms niet met afstandsbediening, echter durf niet meer te bellen, omdat ik mij na eerdere bezoekjes zo.n wantrouwend persoon vind ( heb een paar slechte ervaringen met autobedrijven ) Ik zou nu vijf sterren geven

Gert S.

Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Veelgestelde vragen over deze MINI Cooper

Wat kost de MINI Cooper 2017 bij Autobedrijf Westri?

Deze MINI Cooper uit 2017 staat te koop voor € 14.795 bij Autobedrijf Westri in Bennekom. De kilometerstand bedraagt 74.702 km.

Hoeveel kilometer heeft deze MINI Cooper uit 2017?

Dit exemplaar heeft 74.702 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakeld versnellingsbak bij Autobedrijf Westri in Bennekom.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze MINI Cooper?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze MINI Cooper € 314 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 14.795 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.