Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
HomeOccasionsMINIMINI One

MINI One (2010)

1.4 One Anniversary MK II PANO CRUISE NL-AUTO

€ 5.499

Nieuwprijs 19.838 72% lager (€14.339 besparing t.o.v. nieuw)

✓ Tellerstand logisch⏰ APK tot okt 2026Label C
  • 2010
  • 154.942 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Hatchback
  • Blauw
  • Label C

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdBijlsma Auto's Surhuisterveen
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
  • Prijs getoetstVergeleken met 9 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

MINI One 1.4 One Anniversary MK II PANO CRUISE NL-AUTO uit 2010, 97 pk, 0–100 km/u in 10 s, tellerstand 154.942 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 16 oktober 2026, tellerstand logisch volgens RDW.

Basisgegevens

Bouwjaar
2010
Kilometerstand
154.942 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Hatchback
Kleur
Blauw

Motor & prestaties

Vermogen
97 pk (71 kW)
Cilinderinhoud
1397 cc
Aantal cilinders
4
Aantal versnellingen
6
Acceleratie (0-100 km/u)
10 s
Koppel
140 Nm
Topsnelheid
185 km/h

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
5,3 l/100km
CO₂-uitstoot
128 g/km
Energielabel
C
Emissieklasse
Euro 4

Uitvoering & afwerking

Deuren
3
Zitplaatsen
4
Massa
1.035 kg

Historie & RDW

1e toelating
11 januari 2010
1e tenaamstelling NL
11 januari 2010
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
16 oktober 2026
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Aantal eigenaren
4
Aangeboden op
18 augustus 2026

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 19.838
BPM
€ 3.163

Marktwaarde

Gebaseerd op 9 vergelijkbare MINI One occasions

38% boven marktprijs
€ 3.950
Laag
€ 3.999
Mediaan
€ 5.499
Hoog

Deze auto staat op € 5.499 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.

Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.

Uitrusting & opties

  • Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
  • Elektronische remkrachtverdeling
  • Metaalkleur
  • Mistlampen voor
  • Panoramadak
  • Radio cd speler
  • Airco
  • Buitentemperatuurmeter
  • Cruise control
  • Elektrische ramen voor
  • Stuurbekrachtiging
  • Start/stop systeem

Omschrijving

Origineel Nederlands geleverde Mini One Anniversary. Onderhoudshistorie volledig afgestempeld aanwezig. Auto staat rondom op Michelin banden. Klein? Wij zeggen liever slim en compact. Intelligente indeling, handige afmetingen en niet-te-geloven voordelig in gebruik en onderhoud. Noem dat maar klein! Zijn pittige prestaties dankt deze MINI aan zijn compacte en zuinige motor. Het wijdse uitzicht door het glazen panoramadak maakt van elke rit een belevenis. Het start-stopsysteem beperkt het brandstofgebruik. De motor draait alleen voor aandrijving, niet voor stilstaan. Goed voor de portemonnee, goed voor het milieu! Stel de cruise control in op de gewenste snelheid en u rijdt comfortabel en zuinig. Het spreekt voor zich dat u in deze auto ook airconditioning aantreft. Ook is de MINI uitgerust met: buitentemperatuurmeter en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening. In de MINI 3-Deurs heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Als de banden lucht tekortkomen, geeft het bandenspanningscontrolesysteem meteen een seintje. Dat scheelt brandstof, slijtage en een te lange remweg. Bent u nieuwsgierig geworden? Bedrijfsinformatie Waarom kiezen voor Bijlsma Auto? Bij Bijlsma Auto kunt u rekenen op de hoogste kwaliteit en volledige transparantie. Wij werken uitsluitend met correcte bouwjaren en kilometerstanden. Bij aflevering ontvangt u altijd een NAP-certificaat, zodat u verzekerd bent van een gegarandeerde kilometerstand. Eerlijkheid en klanttevredenheid staan bij ons hoog in het vaandel. Bent u op zoek naar een betrouwbare occasion? Bezoek dan onze website, BIJLSMA-AUTO.NL, voor een uitgebreid aanbod van goed onderhouden dealeroccasions, inclusief gedetailleerde foto’s en heldere informatie. Het kan zijn dat niet alle opties in de accessoireslijst vermeld staan, maar dankzij onze uitgebreide fotoreportage kunt u vrijwel alle opties terugvinden. Transparantie is onze prioriteit: De getoonde prijzen zijn nettoprijzen, wat betekent dat u geen extra afleverings- of rijklaarkosten betaalt. Zo weet u altijd precies waar u aan toe bent. Garantie: Tegen een meerprijs van €350 bieden wij bij Bijlsma Auto een garantieplan van 3 maanden op de motor, versnellingsbak en eindaandrijving. Zo rijdt u met extra gemoedsrust. Wij zijn trots op onze reputatie: volgens klanttevredenheidsonderzoeken zijn wij uitgeroepen tot het beste autobedrijf van Nederland. Deze erkenning is voor ons niet alleen een titel, maar een bevestiging van onze voortdurende inzet voor kwaliteit en klantgerichtheid. Kom gerust langs voor een proefrit – de koffie staat altijd voor u klaar! Om teleurstellingen te voorkomen, adviseren wij om van tevoren even te bellen, aangezien we niet altijd aanwezig zijn. Inruil van uw huidige voertuig is altijd mogelijk. Bij Bijlsma Auto bent u verzekerd van kwaliteit, service en transparantie. Let op: Ondanks dat wij onze advertenties met de grootste zorg samenstellen, zijn wij niet aansprakelijk voor druk- of zetfouten.

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze MINI One

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdBijlsma Auto's Surhuisterveen
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
  • Prijs getoetstVergeleken met 9 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Bijlsma Auto's

Zoom 25

9231 DX Surhuisterveen

Bel dealerMeer van deze dealer →

Over deze dealer

Google-reviews
5,0
59 reviews · Bijlsma Auto's, Surhuisterveen
Ik heb hier onlangs een auto gekocht met 6 maanden garantie. Na de aankoop bleek de auto meer olie te verbruiken dan gewoonlijk. Ik heb hierover direct contact opgenomen met Gerben, en hij gaf meteen aan dat hij dit wilde oplossen. We hebben samen een geschikte datum ingepland en de auto is vervolgens grondig nagekeken en gerepareerd. Er zijn nieuwe zuigers geplaatst, wat een behoorlijke en kostbare reparatie is. Alles is onder garantie netjes opgelost, zonder discussie. Ik ben erg tevreden over de service, de professionaliteit en de manier waarop er met het probleem is omgegaan. Het is prettig om te merken dat een bedrijf ook na de verkoop verantwoordelijkheid neemt. Absoluut een betrouwbaar bedrijf en zeker een aanrader!

Renée S.

“Bij serieuze interesse bellen” stond er in de advertentie van een hele mooi bmw… ik ben niet zo beller, maar ik dacht kom op voor dat de auto verkocht is aan een ander… Dus ik belde op naar Gerben Bijlsma en wat een fijn en vertrouwd gesprek! Ik moet van ver komen zei ik, dus als er gebreken zijn hoor ik dat liever nu al, dan dat ik na 2uur rijden aankom en teleurgesteld word.. Gerben was meteen eerlijk over wat lakschade en ben ik door zijn eerlijkheid, de volgende dag toch naar Bijlsma autotechniek afgereisd.. Wat ik daar aantrof? Iets wat je niet veel meer tegen komt…. Een representatieve zaak met een geweldig liefdevolle ontvangst van Izzy zijn trouwe hond (helaas kreeg ik die niet bij de aankoop van de BMW erbij) 😜, niet uitbundig en overdreven, nee gewoon netjes waar passie, hobby, kennis en eerlijkheid samen komen. Wat ook af te zien was aan het fantastisch mooie wagenpark wat Gerben binnen heeft staan. Na een hoop mooie verhalen over en weer onder het genot van een bakje koffie, werd het tijd voor een proefritje en snel was ik al verkocht, bij terugkomst snel een deal gesloten… Kortom Gerben behandelt je zoals hij zelf ook behandelt wilt worden. Een jonge man van zijn woord, die je kunt vertrouwen en eerlijk is en je altijd zal helpen… Dus zoek je een goede auto die net iets unieker is dan de rest, voornamelijk Audi of VW? Kijk dan bij Bijlsma autotechniek!! Gerben ga zo door, je bent een pareltje in de autobranche en nogmaals bedankt!

Jacky K.

Stuur een bericht

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Over deze dealer

Google-reviews
5,0
59 reviews · Bijlsma Auto's, Surhuisterveen
Ik heb hier onlangs een auto gekocht met 6 maanden garantie. Na de aankoop bleek de auto meer olie te verbruiken dan gewoonlijk. Ik heb hierover direct contact opgenomen met Gerben, en hij gaf meteen aan dat hij dit wilde oplossen. We hebben samen een geschikte datum ingepland en de auto is vervolgens grondig nagekeken en gerepareerd. Er zijn nieuwe zuigers geplaatst, wat een behoorlijke en kostbare reparatie is. Alles is onder garantie netjes opgelost, zonder discussie. Ik ben erg tevreden over de service, de professionaliteit en de manier waarop er met het probleem is omgegaan. Het is prettig om te merken dat een bedrijf ook na de verkoop verantwoordelijkheid neemt. Absoluut een betrouwbaar bedrijf en zeker een aanrader!

Renée S.

“Bij serieuze interesse bellen” stond er in de advertentie van een hele mooi bmw… ik ben niet zo beller, maar ik dacht kom op voor dat de auto verkocht is aan een ander… Dus ik belde op naar Gerben Bijlsma en wat een fijn en vertrouwd gesprek! Ik moet van ver komen zei ik, dus als er gebreken zijn hoor ik dat liever nu al, dan dat ik na 2uur rijden aankom en teleurgesteld word.. Gerben was meteen eerlijk over wat lakschade en ben ik door zijn eerlijkheid, de volgende dag toch naar Bijlsma autotechniek afgereisd.. Wat ik daar aantrof? Iets wat je niet veel meer tegen komt…. Een representatieve zaak met een geweldig liefdevolle ontvangst van Izzy zijn trouwe hond (helaas kreeg ik die niet bij de aankoop van de BMW erbij) 😜, niet uitbundig en overdreven, nee gewoon netjes waar passie, hobby, kennis en eerlijkheid samen komen. Wat ook af te zien was aan het fantastisch mooie wagenpark wat Gerben binnen heeft staan. Na een hoop mooie verhalen over en weer onder het genot van een bakje koffie, werd het tijd voor een proefritje en snel was ik al verkocht, bij terugkomst snel een deal gesloten… Kortom Gerben behandelt je zoals hij zelf ook behandelt wilt worden. Een jonge man van zijn woord, die je kunt vertrouwen en eerlijk is en je altijd zal helpen… Dus zoek je een goede auto die net iets unieker is dan de rest, voornamelijk Audi of VW? Kijk dan bij Bijlsma autotechniek!! Gerben ga zo door, je bent een pareltje in de autobranche en nogmaals bedankt!

Jacky K.

Veelgestelde vragen over deze MINI One

Wat kost de MINI One 2010 bij Bijlsma Auto's?

Deze MINI One uit 2010 staat te koop voor € 5.499 bij Bijlsma Auto's in Surhuisterveen. De kilometerstand bedraagt 154.942 km.

Hoeveel kilometer heeft deze MINI One uit 2010?

Dit exemplaar heeft 154.942 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakeld versnellingsbak bij Bijlsma Auto's in Surhuisterveen.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze MINI One?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze MINI One € 117 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 5.499 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.