2.4 Instyle
DOOR INRUIL VERKREGEN Mitsubishi Outlander 2.4 Instyle 7 PERSOONS/AUTOMAAT/PANO DAK/AIRCO-ECC/CRUISECONTROL/NAVIGATIE/NL-AUTO MET NAP/TREKHAAK MET AFNEEMBARE KOGEL/BLUETOOTH/PDC/LMW 18 INCH/STOEL VERWARMING/APK BIJ AFLEVERING/BJ 13-06-2008/ONDERHOUDS BOEKJES EN RESERVE SLEUTEL AANWEZIG <br> <br>Kwaliteit en betrouwbaarheid zijn kenmerkend voor Mitsubishi. Drive your ambition. De uitstekende prestaties van deze auto komen van de viercilinder motor en de automatische transmissie. Vierwielaandrijving zorgt onder verschillende rijomstandigheden voor meer grip en meer tractie. Sta in en neem plaats op de tweede of derde zitrij in het lederen interieur. De lichtinval via het elektrisch bediend glazen panorama dak geeft direct een gevoel van ruimte. Dat wordt een aangename rit! Neem plaats op de comfortabele stoelen. Dankzij de elektrische bediening en het geheugen is het eenvoudig om hierin de beste zitpositie te vinden. In het donker zorgt de xenonverlichting voor een goed zicht op de weg. U wordt in deze auto ook getrakteerd op 18 inch lichtmetalen velgen, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank, verwarmde ruitensproeiers en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging. <br> <br>Als u regelmatig met een aanhanger of een fietsendrager op pad bent, is de afneembare trekhaak een praktische extra. Een belangrijke veiligheidsvoorziening is de bediening van het audio-installatiesysteem en het navigatiesysteem via knoppen op het stuur. Tot de standaard uitrusting van deze auto hoort ook automatische airconditioning. Met de hulp van de parkeersensoren kost inparkeren en uitparkeren u geen enkele moeite. In deze Mitsubishi kunt u zich concentreren op het verkeer, terwijl de auto de omgeving voor u in de gaten houdt. Een automatisch inschakelbare verlichting zorgt dat de verlichting aangaat als het donkerder wordt - in tunnels bijvoorbeeld - en de regensensor schakelt de ruitenwissers in als het nodig is. U hoeft er niets aan te doen. De uitrusting van deze Mitsubishi is
500+ dealers bieden op jouw auto. Binnen 24 uur een bod.
Deze Mitsubishi Outlander uit 2008 staat te koop voor € 8.445 bij Autobedrijf Booij B.V in RENSWOUDE. De kilometerstand bedraagt 132.577 km.
Dit exemplaar heeft 132.577 km op de teller en is aangeboden als benzine met automaat versnellingsbak bij Autobedrijf Booij B.V in RENSWOUDE.
Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Mitsubishi Outlander € 167 per maand (6,9% JKP, 72 maanden, € 8.445 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.