Financiering voor deze Opel Adam
Indicatief € 84 per maand bij 60 maanden, 10,4% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 3.899 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.
- 36 mnd · € 127
- 48 mnd · € 100
- 60 mnd · € 84
- 72 mnd · € 73
Let op! Geld lenen kost geld.
Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.
Omschrijving
Opel ADAM – Compleet uitgevoerd en heerlijk comfortabel
Te koop aangeboden: een zeer leuke en compleet uitgevoerde Opel ADAM met kenteken K-031-XV. Een compacte en stijlvolle auto die niet alleen leuk voor de dag komt, maar ook verrassend veel luxe en comfort aan boord heeft.
De witte carrosserie in combinatie met de opvallende groene accenten geeft deze ADAM een frisse en sportieve uitstraling. Ook vanbinnen is het een mooi totaalpakket: lederen bekleding, stoelverwarming én stuurverwarming maken hem bijzonder comfortabel, zeker tijdens de koudere maanden.
Veel luxe en comfort
Deze Opel ADAM is onder andere voorzien van:
* Lederen bekleding
* Stoelverwarming
* Stuurverwarming
* Lederen stuurwiel
* Cruise control
* Parkeersensoren
* Elektrisch bedienbare ramen
* Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
* Radio/CD-speler
* AUX-aansluiting
* CITY-stuurbekrachtiging
* Onderhoudsboekjes aanwezig
* 1 sleutel
CITY-stuurbekrachtiging
Een fijne extra op deze ADAM is de CITY-stand voor de stuurbekrachtiging. Met één druk op de knop wordt de stuurondersteuning extra krachtig, waardoor het stuur zeer licht draait. Ideaal bij inparkeren, manoeuvreren en rijden door smalle straten in de stad. Op normale snelheid kan de reguliere stuurbekrachtiging worden gebruikt.
Ideale compacte allrounder
Dankzij zijn compacte formaat is de Opel ADAM gemakkelijk te parkeren en zeer geschikt voor dagelijks gebruik en stadsverkeer. Tegelijkertijd zorgen voorzieningen als cruise control, lederen bekleding, stoelverwarming en stuurverwarming ervoor dat hij ook tijdens langere ritten comfortabel aanvoelt.
De parkeersensoren helpen bij het manoeuvreren en parkeren, terwijl de cruise control op langere stukken extra rijcomfort biedt. Muziek luisteren kan via de aanwezige radio met CD-speler en AUX-aansluiting.
Ook prettig is dat de onderhoudsboekjes aanwezig zijn, zodat de documentatie bij de auto bewaard is gebleven.
Kortom
Een mooie, opvallende en bijzonder compleet uitgeruste Opel ADAM. Geen kale stadsauto, maar een exemplaar met juist die opties die hem nét wat luxer en comfortabeler maken.
Kenteken: K-031-XV
Aantal sleutels: 1
Onderhoudsboekjes: aanwezig
Interesse?
* Tel :06 .41111.711
* Mail : Info @Deauto.nl
* www.Deauto.nl
* 1e indumaweg 3
* 5705 bc
* Helmond
* Inruil mogelijk
* Rijklaar geen Extra kosten