“Ondanks dat deze garage geen dieselmotoren doet, heeft de grage eigenaar mij alsnog goed geholpen. Niet de goedkoopste maar zeker niet de duurste. Nette zaak, met de zaakjes ook op orde. Hier durf ik mijn auto weg achter te laten.”
D. D.
Opel Agila uit 0, 86 pk, tellerstand 0 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 21 oktober 2026, tellerstand logisch volgens RDW.
Deze Opel Agila 1.2 Enjoy uit 2008 is een praktische en compacte auto met een logische NAP-kilometerstand van 170.990 km. Dankzij de hoge zitpositie en het goede overzicht is deze auto ideaal voor zowel stadsverkeer als dagelijks gebruik. De 1.2 benzinemotor biedt voldoende vermogen en is betrouwbaar en onderhoudsvriendelijk. In combinatie met de handgeschakelde transmissie zorgt dit voor een prettige en efficiënte rijervaring. De auto is voorzien van airconditioning, wat zorgt voor extra comfort tijdens warme dagen, en elektrische ramen vóór voor extra gebruiksgemak. Daarnaast is deze Agila uitgerust met 4 nieuwe banden, wat zorgt voor extra veiligheid en direct rijplezier zonder extra kosten.