Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
HomeOccasionsOpelOpel Astra

Opel Astra (2008)

1.6 Temptation

€ 1.735

Nieuwprijs 23.289 93% lager (€21.554 besparing t.o.v. nieuw)

✓ Tellerstand logisch⚠ Openstaande terugroepactie✓ APK tot mei 2027Label C
  • 2008
  • 274.207 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Hatchback
  • Zwart
  • Label C

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdAutobedrijf Rehorst EMMELOORD
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP)
  • Prijs getoetstVergeleken met 12 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Opel Astra 1.6 Temptation uit 2008, 116 pk, 0–100 km/u in 11,6 s, tellerstand 274.207 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 9 mei 2027, tellerstand logisch volgens RDW, openstaande terugroepactie — controleer bij dealer.

Basisgegevens

Bouwjaar
2008
Kilometerstand
274.207 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Hatchback
Kleur
Zwart

Motor & prestaties

Vermogen
116 pk (85 kW)
Cilinderinhoud
1598 cc
Aantal cilinders
4
Acceleratie (0-100 km/u)
11.6 s
Koppel
155 Nm
Topsnelheid
191 km/h
Turbo
Nee

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
6,5 l/100km
CO₂-uitstoot
155 g/km
Energielabel
C
Emissieklasse
Euro 4

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.170 kg
Bekleding
Stof

Historie & RDW

1e toelating
7 maart 2008
1e tenaamstelling NL
7 maart 2008
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
9 mei 2027
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Openstaande terugroepactie
Ja — controleer bij dealer
Aangeboden op
7 mei 2026

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 23.289
BPM
€ 5.028
BTW/Marge
Marge

Marktwaarde

Gebaseerd op 12 vergelijkbare Opel Astra occasions

0% boven marktprijs
€ 1.250
Laag
€ 1.735
Mediaan
€ 2.350
Hoog

Deze auto staat op € 1.735 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.

Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.

Uitrusting & opties

  • onderhoudsboekjes aanwezig
  • Achterbank in delen neerklapbaar
  • Airbag bestuurder
  • Airbag passagier
  • Airbag(s) hoofd achter
  • Airbag(s) hoofd voor
  • Airbag(s) side voor
  • Airco
  • Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
  • Boordcomputer
  • Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
  • Buitenspiegels verwarmbaar

Omschrijving

Nette en betrouwbare Opel Astra 1.6 Temptation met nieuwe APK. De auto rijdt en schakelt goed en is altijd netjes onderhouden. Ideaal als comfortabele gezinsauto of betrouwbare dagelijkse auto.. Nieuwe APK.Betrouwbare 1.6 benzinemotor. Comfortabele rijervaring. Ruime binnenruimte en kofferbak. Goed onderhouden. Direct rijklaarDe auto verkeert in nette staat, zowel van binnen als van buiten. Zuinig in gebruik en prettig in onderhoud. Al onze auto's worden afgeleverd met een geldige APK en een aflevering controle .Onze advertenties zijn met de grootste zorgvuldigheid opgesteld, Desondanks kunnen er fouten in de advertentie zijn geslopen. Controleer daarom voor de aankoop of de informatie op internet klopt met de werkelijkheid. Prijs-, uitvoeringsspecificaties, type- of drukfouten voorbehouden.Inruil is welkom!Is dit niet helemaal de auto die u zoekt, kijk dan op de website voor meer occasions. of bezoek onze showroom.Autobedrijf Rehorst is een jong autobedrijf met een moderne werkplaats. Uw auto is bij ons in vertrouwde handen. Voor onderhoud, reparaties en APK-keuringen kunt u zes dagen in de week bij ons terecht.

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Opel Astra

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdAutobedrijf Rehorst EMMELOORD
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP)
  • Prijs getoetstVergeleken met 12 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Autobedrijf Rehorst

Industrieweg 40

8304 AD EMMELOORD

Bel dealerMeer van deze dealer →

Over deze dealer

Google-reviews
4,7
319 reviews · Autobedrijf Rehorst, EMMELOORD
Vrouw vriendelijk in elk geval.Je voelt je gehoord .Onze auto is weer geüpdatet APK enz.blij mee.We blijven😀😄

F J.

Erg vriendelijk en bekwaam personeel. Auto voor APK en gelijk een grote beurt gekregen :-) Vooraf kreeg ik een mail waarin ik aan kon geven waar op gelet moest worden. Heel handig. Normaal zou de auto ook gewassen worden, maar ivm vriestemperaturen werd dit afgeraden, omdat anders de sloten zouden bevriezen. Helemaal prima.

Ineke

Stuur een bericht

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Over deze dealer

Google-reviews
4,7
319 reviews · Autobedrijf Rehorst, EMMELOORD
Vrouw vriendelijk in elk geval.Je voelt je gehoord .Onze auto is weer geüpdatet APK enz.blij mee.We blijven😀😄

F J.

Erg vriendelijk en bekwaam personeel. Auto voor APK en gelijk een grote beurt gekregen :-) Vooraf kreeg ik een mail waarin ik aan kon geven waar op gelet moest worden. Heel handig. Normaal zou de auto ook gewassen worden, maar ivm vriestemperaturen werd dit afgeraden, omdat anders de sloten zouden bevriezen. Helemaal prima.

Ineke

Veelgestelde vragen over deze Opel Astra

Wat kost de Opel Astra 2008 bij Autobedrijf Rehorst?

Deze Opel Astra uit 2008 staat te koop voor € 1.735 bij Autobedrijf Rehorst in EMMELOORD. De kilometerstand bedraagt 274.207 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Opel Astra uit 2008?

Dit exemplaar heeft 274.207 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakeld versnellingsbak bij Autobedrijf Rehorst in EMMELOORD.