Opel Astra Sports Tourer 1.4 Turbo Cosmo LPG G3 - Leder - Trekhaak - Stoelverwarming - 2012 uit 2012, 141 pk, 0–100 km/u in 10,5 s, tellerstand 264.432 km, benzine, handgeschakeld.
Basisgegevens
6
Bouwjaar
2012
Kilometerstand
264.432 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Stationwagen
Kleur
Bruin
Motor & prestaties
7
Vermogen
141 pk (103 kW)
Cilinderinhoud
1362 cc
Aantal cilinders
4
Acceleratie (0-100 km/u)
10.5 s
Koppel
200 Nm
Topsnelheid
200 km/h
Turbo
Ja
Verbruik & milieu
2
Energielabel
A
Emissieklasse
Euro 5
Uitvoering & afwerking
4
Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.415 kg
Bekleding
Stof Zwart
Prijs & fiscaal
1
BTW/Marge
Marge
Zakelijk leasen
Voor ondernemers
Vanaf €202/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Bekijk opties
€
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Looptijden vergelijken
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
Eigen lease-specialist die jouw branche kent
Geen verplichtingen tot ondertekening contract
Uitrusting & opties
✓ABS
✓Airbag bestuurder
✓Airbag passagier
✓Airbag(s) hoofd achter
✓Airbag(s) hoofd voor
✓Airbag(s) side voor
✓Anti Blokkeer Systeem
✓Armsteun voor
✓Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
✓Binnenspiegel automatisch dimmend
✓Boordcomputer
✓Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
Omschrijving
Goed rijdende auto met geldige apk. Heeft uw belangstelling of vragen bel dan 0642759845 Mvg H de BoerEr komen geen afleveringskosten bij. Het is wel mogelijk om de auto een service beurt te geven tegen scherpe prijzen.Tevens is het mogelijk om u oude auto bij ons in te ruilen.Of als u uw auto wilt verkopen bent u bij ons ook op het goede adres.Wilt u er zeker van zijn dat de auto er nog is, neem dan voor vertrek telefonisch contact op. Ons adres voor in en verkoop is:Autobedrijf KaatslandLorentszstraat 138606JP SneekOnze advertenties zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld, helaas kunnen er geen rechten worden ontleend aan foutieve invoer van accessoires, opties, druk -en zetfouten.ALTIJD MEER DAN 250 AUTO'S OP VOORRAADOpeningstijden zijnmaandag t/m vrijdag van 9.00 uur tot 18:00Zaterdags zijn we geopend van 9:00 uur tot 16:00 uur
ikwilvanmijnautoaf®
Verkoop je huidige auto en rij in deze Opel Astra Sports Tourer
“Kwam eigelijk met nog geen idee met wat voor auto ik wou toen zag en zwarte golf variant die me intresse hadt Maar helaas was die verkocht maar de garage kwam met een andere mooiere golf variant blauw van kleur en het rijdt heerlijk ik ben blij dat ik hier ook me oude auto kon inruilen goeie service”
Jeffrey S.
“Ik ben netjes geholpen. Ik had een schade wagen gekocht, wist het. Hij is nu perfect.
Ik kom over een x aantal jaar of jaren terug terug.”
Ina K.
Over deze dealer
Google-reviews
3,8
403 reviews · autobedrijf Kaatsland, Sneek
“Kwam eigelijk met nog geen idee met wat voor auto ik wou toen zag en zwarte golf variant die me intresse hadt Maar helaas was die verkocht maar de garage kwam met een andere mooiere golf variant blauw van kleur en het rijdt heerlijk ik ben blij dat ik hier ook me oude auto kon inruilen goeie service”
Jeffrey S.
“Ik ben netjes geholpen. Ik had een schade wagen gekocht, wist het. Hij is nu perfect.
Ik kom over een x aantal jaar of jaren terug terug.”
Ina K.
Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?
Veelgestelde vragen over deze Opel Astra Sports Tourer
Wat kost de Opel Astra Sports Tourer 2012 bij autobedrijf Kaatsland?
Deze Opel Astra Sports Tourer uit 2012 staat te koop voor € 2.298 bij autobedrijf Kaatsland in Sneek. De kilometerstand bedraagt 264.432 km.
Hoeveel kilometer heeft deze Opel Astra Sports Tourer uit 2012?
Dit exemplaar heeft 264.432 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakeld versnellingsbak bij autobedrijf Kaatsland in Sneek.