“Vriendelijk en professioneel geholpen door Wianne. Best spannend om een nog relatief nieuw/onbekend merk te kopen. Maar tot nu toe enthousiast”
Frieda S.
1.5 BlueHDI 100 L1
Opel Combo 1.5 BlueHDI 100 L1 uit 2024, 100 pk, tellerstand 18.840 km, diesel, handgeschakeld.
Gebaseerd op 17 vergelijkbare Opel Combo occasions
Deze auto staat op € 19.900 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.
Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.
Vanaf €254/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €4.934 (30% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.
Al decennia staan Duitse merken bekend om hun ongeëvenaarde kwaliteit en prestaties. En dat geldt zeker ook voor deze Opel Combo E Cargo. Het is vermeldenswaard dat deze auto maar 18840 kilometer heeft gereden sinds 2024. Elke rit de perfecte zit met de heerlijke comfortstoelen. Openwaaiende portieren kunnen gevaar opleveren. Daarom is de schuifdeur voor passagiers extra handig en veilig. Tot de uitrusting behoren ook twee achterdeuren, warmtewerend glas en LED-dagrijverlichting. Het audio-installatiesysteem en het audio-navigatiesysteem bedient u veilig met knoppen op het stuur. Superstrak parkeren wordt een eitje dankzij de parkeersensoren. Met de cruise control komt u bijna nog fitter aan dan u vertrekt. Vanzelfsprekend is deze auto ook van airconditioning voorzien. De intelligente veiligheidssystemen in deze auto waken continu over uw veiligheid. Belangrijk voor uw veiligheid en die van uw passagiers is de verkeersbord-detectie in deze auto. We doen ons best om deze auto voor u te omschrijven, maar het beste ervaart u hem als hij voor u staat. Al decennia staan Duitse merken bekend om hun ongeëvenaarde kwaliteit en prestaties. En dat geldt zeker ook voor deze Opel Combo E Cargo. Het is vermeldenswaard dat deze auto maar 18840 kilometer heeft gereden sinds 2024. Elke rit de perfecte zit met de heerlijke comfortstoelen. Openwaaiende portieren kunnen gevaar opleveren. Daarom is de schuifdeur voor passagiers extra handig en veilig. Tot de uitrusting behoren ook twee achterdeuren, warmtewerend glas en LED-dagrijverlichting. Het audio-installatiesysteem en het audio-navigatiesysteem bedient u veilig met knoppen op het stuur. Superstrak parkeren wordt een eitje dankzij de parkeersensoren. Met de cruise control komt u bijna nog fitter aan dan u vertrekt. Vanzelfsprekend is deze auto ook van airconditioning voorzien. De intelligente veiligheidssystemen in deze auto waken continu over uw veiligheid. Belangrijk voor uw veiligheid en die van uw passagiers is de verkeersbord-detectie in deze auto. We doen ons best om deze auto voor u te omschrijven, maar het beste ervaart u hem als hij voor u staat.