Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
HomeOccasionsOpelOpel Zafira Tourer

Opel Zafira Tourer (2012)

1.4 Cosmo

€ 8.950

Nieuwprijs 38.152 77% lager (€29.202 besparing t.o.v. nieuw)

⚠ Openstaande terugroepactie✈ Geïmporteerd✓ APK tot dec 2026Label B
  • 2012
  • 137.938 km
  • Benzine
  • Automaat
  • Mpv
  • grijs metallic
  • Label B

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdLindeman Auto’s Nuenen
  • Prijs getoetstVergeleken met 11 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Opel Zafira Tourer 1.4 Cosmo uit 2012, 141 pk, 0–100 km/u in 10,9 s, tellerstand 137.938 km, benzine, automaat. APK geldig tot 4 december 2026, openstaande terugroepactie — controleer bij dealer.

Basisgegevens

Bouwjaar
2012
Kilometerstand
137.938 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Mpv
Kleur
grijs metallic

Motor & prestaties

Vermogen
141 pk (104 kW)
Cilinderinhoud
1364 cc
Aantal cilinders
4
Aantal versnellingen
6
Acceleratie (0-100 km/u)
10.9 s
Topsnelheid
197 km/h
Tankinhoud
58 l

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
7,2 l/100km
CO₂-uitstoot
169 g/km
Energielabel
B
Emissieklasse
Euro 5

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.633 kg
Max. trekgewicht geremd
1.250 kg
Laadvermogen
707 kg
Bekleding
Half leder / stof
Interieurkleur
Zwart
Aantal sleutels
2

Historie & RDW

1e toelating
29 juni 2012
1e tenaamstelling NL
11 november 2021
Geïmporteerd
Ja
APK geldig tot
4 december 2026
Tellerstandoordeel
Geen oordeel
Openstaande terugroepactie
Ja — controleer bij dealer
Onderhoudsboekjes
Ja
Aangeboden op
4 september 2026

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 38.152
BPM
€ 1.533
Bijtellingspercentage
25%
BTW/Marge
Marge

Marktwaarde

Gebaseerd op 11 vergelijkbare Opel Zafira Tourer occasions

0% boven marktprijs
€ 5.950
Laag
€ 8.950
Mediaan
€ 9.940
Hoog

Deze auto staat op € 8.950 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.

Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.

Uitrusting & opties

  • Afdekhoes
  • Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
  • Bumpers in carrosseriekleur
  • Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
  • Dakrails
  • Getint glas
  • Koplampen adaptief
  • LED dagrijverlichting
  • Lichtmetalen velgen
  • Mistlampen voor
  • Parkeersensor achter
  • Parkeersensor voor

Omschrijving

Groot beeld navigatie systeem af fabriek, In prachtige staat verkerende Opel Zafira Tourer 1.4 Cosmo Turbo Automaat uitvoering met zeer veel fabriek opties en origineel 137.000km, Nieuwe APK September 2027. (Achteruitrijcamera en parkeersensoren werken niet). Duits in kwaliteit en innovatie. Hollands in gebruik en levensduur. Opel. Hij heeft een benzinemotor en een automatische transmissie. Ontspannen rijden in een optimale zithouding: daarvoor zorgen de comfortstoelen. Met de krachtige xenonverlichting heeft u optimaal zicht in het donker. Verder is de Opel uitgerust met: half lederen bekleding, adaptieve verlichting, donker getint glas achter en verstelbare achterbank. Bij het inparkeren laat de achteruitrijcamera precies zien hoeveel meter... decimeter... centimeter ruimte er nog is! De snelste of zuinigste weg? Het navigatiesysteem aan boord wijst de juiste weg! Het comfort wordt verhoogd door de aanwezige automatische airconditioning. De radio bedienen zonder uw handen van het stuur te halen: het kan in deze auto dankzij de audiobediening op het stuurwiel. De automatisch inschakelbare verlichting en regensensor zorgen dat onderweg automatisch de verlichting en de ruitenwissers worden ingeschakeld. Daarmee nemen ze u veel werk uit handen. Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn cruise control, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur, isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en toerenteller. Interesse? Ook zondags telefonisch bereikbaar.Via mail graag reageren met vermelding van uw telefoonnummer. Voor meer foto's kunt u terecht op onze website, Nationale Auto Pas Kilometer Garantie, Uw inruil auto inruilen is bespreekbaar, Wanneer gewenst brengen wij voor uw financiering graag een offerte uit, Voor eventuele garantie kunt u vragen naar de mogelijkheden, Wij hanteren internet meeneemprijzen, Kijk ook eens op onze Facebook pagina www.facebook.com/lindemanautos Tevens verzorgen wij ook de export voor uw auto: - Afmelding trailer/groene kaart 14 dagen etc. - Export kenzeichen+ Grune karte 14dg moglich - We make export plates with insurance 14 days complete - Nous fournissons des documents d'exportation + carte verte Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld is Lindeman Auto's te Nuenen niet aansprakelijk voor enige directe of indirecte schade die zou kunnen ontstaan door het gebruik van deze aangeboden informatie. Aan de in dit document verstrekte informatie kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend of aanspraken worden gemaakt wanneer deze niet door een tekeningsbevoegde is ondertekend. Alle informatie is onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs-, en programmeerfouten. Alle afbeeldingen zoals deze getoond worden zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gebruikt door derden.

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Opel Zafira Tourer

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdLindeman Auto’s Nuenen
  • Prijs getoetstVergeleken met 11 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Lindeman Auto’s

De Pinckart 15

5674 CB Nuenen

Bel dealerMeer van deze dealer →

Over deze dealer

Google-reviews
4,8
37 reviews · Lindeman Auto’s, Nuenen
Ik heb gebeld om een bus te bekijken, en was gelijk welkom. De foto's die online stonden en de auto zat geen verschil in! Bij veel autoverkopers adverteren ze met een top auto en valt het in werkelijkheid tegen maar niet hier! Wat ze adverteren verkopen ze ook. Heel netjes. Ook de koffie was goed en proefrit geen probleem. Geen afleverkosten, gewoon zoals het hoort.

Peter O.

Het was het aanrijden van uit Twente ondanks code oranje meer dan waard. Bij aankomst zeer gastvrij ontvangen met een heerlijke bak koffie. We kwamen voor een prachtige strakke Opel Zafira. Daar was na telefonisch contact geen woord over gelogen. Na een proefrit en de inruil besproken te hebben en nog een heerlijke bak koffie gingen we prima garantie pakket, met de nieuwe aankoop huiswaarts. Kort om prima garage om zaken te doen. Mensen met een groot hart voor auto’s. Waar gastvrijheid en kwaliteit vooropstaan. Nogmaals dank . Groeten uit Twente.

Arjan P.

Stuur een bericht

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Over deze dealer

Google-reviews
4,8
37 reviews · Lindeman Auto’s, Nuenen
Ik heb gebeld om een bus te bekijken, en was gelijk welkom. De foto's die online stonden en de auto zat geen verschil in! Bij veel autoverkopers adverteren ze met een top auto en valt het in werkelijkheid tegen maar niet hier! Wat ze adverteren verkopen ze ook. Heel netjes. Ook de koffie was goed en proefrit geen probleem. Geen afleverkosten, gewoon zoals het hoort.

Peter O.

Het was het aanrijden van uit Twente ondanks code oranje meer dan waard. Bij aankomst zeer gastvrij ontvangen met een heerlijke bak koffie. We kwamen voor een prachtige strakke Opel Zafira. Daar was na telefonisch contact geen woord over gelogen. Na een proefrit en de inruil besproken te hebben en nog een heerlijke bak koffie gingen we prima garantie pakket, met de nieuwe aankoop huiswaarts. Kort om prima garage om zaken te doen. Mensen met een groot hart voor auto’s. Waar gastvrijheid en kwaliteit vooropstaan. Nogmaals dank . Groeten uit Twente.

Arjan P.

Veelgestelde vragen over deze Opel Zafira Tourer

Wat kost de Opel Zafira Tourer 2012 bij Lindeman Auto’s?

Deze Opel Zafira Tourer uit 2012 staat te koop voor € 8.950 bij Lindeman Auto’s in Nuenen. De kilometerstand bedraagt 137.938 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Opel Zafira Tourer uit 2012?

Dit exemplaar heeft 137.938 km op de teller en is aangeboden als benzine met automatische versnellingsbak bij Lindeman Auto’s in Nuenen.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Opel Zafira Tourer?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Opel Zafira Tourer € 190 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 8.950 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.