Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
Home›Occasions›Peugeot›Peugeot 2008

Peugeot 2008 (2015)Verkocht

1.2 Allure

€ 7.940

Nieuwprijs €24.168 — 67% lager (€16.228 besparing t.o.v. nieuw)

✓ Tellerstand logisch✈ Geïmporteerd✓ APK tot jul 2027Label B
  • 2015
  • 82.760 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Suv
  • Zwart
  • Label B

Specificaties

Peugeot 2008 1.2 Allure uit 2015, 82 pk, 0–100 km/u in 12,2 s, tellerstand 82.760 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 9 juli 2027, tellerstand logisch volgens RDW.

Basisgegevens

Bouwjaar
2015
Kilometerstand
82.760 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Suv
Kleur
Zwart

Motor & prestaties

Vermogen
82 pk (60 kW)
Cilinderinhoud
1199 cc
Aantal cilinders
3
Aantal versnellingen
5
Acceleratie (0-100 km/u)
12.2 s
Koppel
118 Nm
Topsnelheid
175 km/h
Aandrijving
Voorwielaandrijving
Tankinhoud
50 l

Afmetingen

Wielbasis
2.540 mm

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
4,9 l/100km
CO₂-uitstoot
114 g/km
Energielabel
B
Emissieklasse
Euro 5

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.030 kg
Max. trekgewicht geremd
770 kg
Laadvermogen
563 kg
Bekleding
Stof
Laksoort
Normaal

Historie & RDW

1e toelating
18 juni 2015
1e tenaamstelling NL
11 juli 2015
Geïmporteerd
Ja
APK geldig tot
9 juli 2027
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Aangeboden op
2 september 2026

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 24.168
BPM
€ 2.047
Bijtellingspercentage
25%
BTW/Marge
Marge

Uitrusting & opties

  • ✓16" LMV Hydre Gris Dilium
  • ✓Alarm klasse 1(startblokkering)
  • ✓Anti Blokkeer Systeem
  • ✓Bandenspanningscontrolesysteem
  • ✓Bestuurdersairbag
  • ✓Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
  • ✓Binnenspiegel automatisch dimmend
  • ✓Bluetooth telefoonvoorbereiding
  • ✓Boordcomputer
  • ✓Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
  • ✓Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
  • ✓Climate control

Omschrijving

Deze stijlvolle Peugeot 2008 Allure uit 2015 is een complete en comfortabele SUV met slechts 82.760 km. Dankzij het panorama dak, de All Season banden en Bluetooth is hij klaar voor zowel dagelijks gebruik als langere ritten. De Black Pearl lak geeft hem daarnaast een strakke, tijdloze uitstraling. Een mooie combinatie van comfort, uitstraling en praktisch rijden. Interesse? De vermelde verkoopprijzen van onze occasions zijn altijd inclusief de niet vermijdbare kosten, zoals bijvoorbeeld een geldige APK. De (optionele) Wassink Zekerheidspakketten bieden een uitgebreide zekerheid en service gedurende 12 maanden. Daarnaast verzorgen wij direct het onderhoud en houden wij je te allen tijde mobiel met de 24 uur 7 dagen per week pechhulp voor onderweg. Je kunt kiezen tussen ons Wassink Zekerheidspakket standaard (NL dekking) of het PLUS pakket met uitgebreide landelijk en Europese dekking. Vraag onze verkoopadviseurs naar de voorwaarden of kijk op onze website www.wassinkautogroep.nl voor meer informatie. Bij Wassink Autogroep kun je ook terecht voor een scherp financieringsvoorstel, een uitgebreide verzekering of Private Lease van een gebruikte auto. Onze verkoopadviseurs vertellen je hier graag meer over. Hoewel wij onze advertenties met de grootste zorg voor je samenstellen, zijn de specificaties in de advertentie zoals, opties en uitrustingsniveaus altijd onder voorbehoud van typefouten. Wij adviseren je daarom om zaken die voor je van invloed zijn op jouw aankoopbeslissing, voor aankoop te controleren.

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Peugeot 2008

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Aangeboden door

Wassink Doetinchem Citroën/Fiat

Vlijtstraat 29

7005 BN Doetinchem

Andere auto's bij deze dealer →Website dealer ↗

Deze auto is verkocht

Bekijk vergelijkbare Peugeot 2008-occasions die nu wél beschikbaar zijn.

Bekijk alle Peugeot 2008 →
Alle 150 vergelijkingen →

Veelgestelde vragen over deze Peugeot 2008

Wat kost de Peugeot 2008 2015 bij Wassink Doetinchem Citroën/Fiat?

Deze Peugeot 2008 uit 2015 staat te koop voor € 7.940 bij Wassink Doetinchem Citroën/Fiat in Doetinchem. De kilometerstand bedraagt 82.760 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Peugeot 2008 uit 2015?

Dit exemplaar heeft 82.760 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakelde versnellingsbak bij Wassink Doetinchem Citroën/Fiat in Doetinchem.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Peugeot 2008?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Peugeot 2008 € 159 per maand (7,5% JKP, 60 maanden, € 7.940 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.

Meer over auto financieren →