Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
HomeOccasionsPeugeotPeugeot 2008

Peugeot 2008 (2025)

1.2 PureTech 100 Allure

€ 22.425
ⓘ Prijsopbouw
Netto €18.533·BTW €3.892
Totaal incl. BTW: €22.425

Nieuwprijs 36.582 39% lager (€14.157 besparing t.o.v. nieuw)

✓ APK tot apr 2029Label C
Netto €18.533·BTW €3.892
Totaal incl. BTW: €22.425
  • 2025
  • 29.732 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Suv
  • blauw
  • Label C

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdNefkens Zeist
  • Prijs getoetstVergeleken met 692 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Peugeot 2008 1.2 PureTech 100 Allure uit 2025, 102 pk, 0–100 km/u in 10,8 s, tellerstand 29.732 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 11 april 2029.

Basisgegevens

Bouwjaar
2025
Kilometerstand
29.732 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Suv
Kleur
blauw

Motor & prestaties

Vermogen
102 pk (75 kW)
Cilinderinhoud
1199 cc
Aantal cilinders
3
Acceleratie (0-100 km/u)
10.8 s
Koppel
205 Nm
Topsnelheid
183 km/h

Elektrisch

Geschikt voor snelladen
Nee

Verbruik & milieu

Energielabel
C
Emissieklasse
Euro 6D-TEMP

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.163 kg
Bekleding
half_leather_fabric
Interieurkleur
-

Historie & RDW

1e toelating
11 april 2025
APK geldig tot
11 april 2029
Aangeboden op
16 juli 2026

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 36.582
Bijtellingspercentage
22%
BTW/Marge
BTW
Prijs
Incl. BTW

Marktwaarde

Gebaseerd op 692 vergelijkbare Peugeot 2008 occasions

30% onder marktprijs
€ 25.900
Laag
€ 31.925
Mediaan
€ 38.840
Hoog

Deze auto staat op € 22.425 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.

Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Vanaf €286/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan

Bekijk opties
Mijn organisatie kan BTW terugvorderen

Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.

Looptijden vergelijken

Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.

Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €5.560 (30% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.

  • Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
  • Eigen lease-specialist die jouw branche kent
  • Geen verplichtingen tot ondertekening contract

Uitrusting & opties

  • actieve noodgeval assistent
  • airco (automatisch)
  • Apple Carplay/Android Auto
  • Autonomous Emergency Braking
  • Bleu Obsession
  • cruise control
  • LED koplampen
  • lichtmetalen velgen 17"
  • rijstrooksensor met correctie
  • stof/kunstlederen bekleding
  • achterbank in delen neerklapbaar
  • achterspoiler

Omschrijving

Uw nieuwe auto staat klaar voor vertrek. Stap gerust in, deze Peugeot 2008 heeft 29732 kilometer gelopen. De aandrijving komt voor rekening van een benzinemotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. In deze Peugeot profiteert u onder andere ook van: 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, in hoogte verstelbare passagiersstoel, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten. Voor het overzicht tijdens iedere rit is deze Peugeot 2008 voorzien van een gemakkelijk afleesbaar digitaal dashboard. Een smartphone met internetverbinding legt eenvoudig overal contact met de auto. U kunt functies activeren en de conditie van de auto monitoren. Nooit meer te warm of te koud. De automatische airconditioning zorgt altijd voor de temperatuur die u kiest. Laat u niet afleiden door gerommel aan de audioknoppen. De audiobediening op het stuur zorgt dat u altijd geconcentreerd blijft. De DAB-ontvanger zorgt voor een ruime keuze uit digitale radiozenders en een kristalheldere geluidsweergave. Extra opties op deze auto zijn: parkeersensoren achter, regensensor, cruise control, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening. Het zal u verbazen hoe deze auto in staat is om voor u de omgeving en het verkeer om u heen in de gaten te houden. Een belangrijke bijdrage aan de veiligheid onderweg levert de verkeersbord-detectie. Een camera houdt de juiste koers binnen de rijstrook in de gaten en het Lane-keeping systeem corrigeert bij afwijkingen. Kop-staartbotsingen vormen een belangrijk deel van de meest voorkomende aanrijdingen. De forward collision warning van deze auto voorkomt zulke botsingen geheel of reduceert de ernst van de schade aanzienlijk. Met voorzieningen als hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem, bent u altijd veilig onderweg. Een proefrit maken met deze Peugeot 2008? Natuurlijk! Nefkens: Al bijna 150 jaar jouw mobiliteitsleverancier met vestigingen door heel Nederland. Nefkens is actief in de regio's Amersfoort, Den Bosch, Eindhoven, Tilburg en Utrecht. Bij Nefkens werken betrokken vakmensen. Ben jij op zoek naar een nieuwe Peugeot, Citroën, DS Automobiles, Opel, Alfa Romeo, Abarth, Fiat, Jeep, Lancia, Leapmotor of een gebruikte auto? Wij staan voor je klaar om je snel en vakkundig op weg te helpen. Van harte welkom!

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Peugeot 2008

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdNefkens Zeist
  • Prijs getoetstVergeleken met 692 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Nefkens Zeist

Pijlstaartlaan 1

3704 HS Zeist

Bel dealerMeer van deze dealer →

Over deze dealer

Google-reviews
4,2
338 reviews · Nefkens Zeist, Zeist
ik goed en netjes geholpen kreeg een goede prijs voor mijn auto terug vriendelijke verkoper .dikke 10

jan K.

Fantastisch geholpen en zeer vakkundig door Twan. Maar hierdoor hebben we ook deze auto bij jullie gekocht. Maar we zijn ook al jaren klant. Nu even 12 tm 16 weken wachten op de nieuwe auto. Foto zijn het voorbeeld wat er gekocht is.

Marc W.

Over deze dealer

Google-reviews
4,2
338 reviews · Nefkens Zeist, Zeist
ik goed en netjes geholpen kreeg een goede prijs voor mijn auto terug vriendelijke verkoper .dikke 10

jan K.

Fantastisch geholpen en zeer vakkundig door Twan. Maar hierdoor hebben we ook deze auto bij jullie gekocht. Maar we zijn ook al jaren klant. Nu even 12 tm 16 weken wachten op de nieuwe auto. Foto zijn het voorbeeld wat er gekocht is.

Marc W.

Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Veelgestelde vragen over deze Peugeot 2008

Wat kost de Peugeot 2008 2025 bij Nefkens Zeist?

Deze Peugeot 2008 uit 2025 staat te koop voor € 22.425 bij Nefkens Zeist in Zeist. De kilometerstand bedraagt 29.732 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Peugeot 2008 uit 2025?

Dit exemplaar heeft 29.732 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakeld versnellingsbak bij Nefkens Zeist in Zeist.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Peugeot 2008?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Peugeot 2008 € 475 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 22.425 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.