Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
Home›Occasions›Peugeot›Peugeot 2008

Peugeot 2008 (2021)

€ 14.795

Nieuwprijs €30.202 — 51% lager (€15.407 besparing t.o.v. nieuw)

Wat kost verzekeren voor deze auto?

Financieren v.a. € 296/mnd — vergelijk autoleningen

✓ APK tot mei 2027
  • 2021
  • 76.275 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Suv
  • zwart

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdHarrie Dijk Autoservice Hellendoorn
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Peugeot 2008 uit 2021, 101 pk, tellerstand 76.275 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 31 mei 2027.

Basisgegevens

Bouwjaar
2021
Kilometerstand
76.275 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Suv
Kleur
zwart

Motor & prestaties

Vermogen
101 pk (74 kW)
Cilinderinhoud
1199 cc
Aantal cilinders
3
Aantal versnellingen
6
Topsnelheid
183 km/h

Afmetingen

Lengte
4.300 mm
Breedte
1.770 mm
Hoogte
1.550 mm
Wielbasis
2.610 mm

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
5,5 l/100km
CO₂-uitstoot
125 g/km
Emissieklasse
Euro 6

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.163 kg
Max. trekgewicht geremd
1.200 kg

Historie & RDW

APK geldig tot
31 mei 2027
Aangeboden op
20 oktober 2026

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 30.202
BTW/Marge
Marge

Verzekering voor deze Peugeot 2008

Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.

Bereken je premie bij FBTO

Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.

Financiering voor deze Peugeot 2008

Indicatief € 296 per maand bij 60 maanden, 7,5% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 14.795 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.

  • 36 mnd · € 460
  • 48 mnd · € 358
  • 60 mnd · € 296
  • 72 mnd · € 256

Let op! Geld lenen kost geld.

Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Vanaf €258/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan

Bekijk opties

Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.

Looptijden vergelijken

Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.

Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €1.480 (10% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.

  • Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
  • Eigen lease-specialist die jouw branche kent
  • Geen verplichtingen tot ondertekening contract

Uitrusting & opties

  • ✓Lichtmetalen velgen 17"
  • ✓Parkeersensor achter
  • ✓LED koplampen
  • ✓LED achterlichten
  • ✓Buitenspiegels in carrosseriekleur
  • ✓Dimlichten automatisch
  • ✓Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
  • ✓LED dagrijverlichting
  • ✓Dakrails
  • ✓Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
  • ✓Metaalkleur
  • ✓Radio

Omschrijving

Deze Peugeot 2008 uit 2021 is een nette en praktisch ingedeelde SUV met een moderne uitstraling. De auto heeft 76.275 kilometer gereden en is afkomstig uit onze eigen Dijklease. Hierdoor is de auto bij ons bekend en weten we waar deze vandaan komt. Een belangrijk pluspunt is dat de distributieriem in juni 2026 is vervangen. Dit is een fijne zekerheid bij de aanschaf van deze Peugeot. De 1.2 PureTech motor met 100 PK biedt een prettige combinatie van comfort en prestaties voor zowel dagelijks gebruik als langere ritten. De Allure-uitvoering zorgt daarnaast voor een verzorgde uitstraling en een fijne uitrusting. Aan comfort ontbreekt het niet. De auto is voorzien van airco automatisch, waarmee de temperatuur in het interieur eenvoudig geregeld wordt. Met Cruise control rijdt u ontspannen op langere afstanden. Ook beschikt de Peugeot over Apple Carplay/Android Auto, zodat u uw smartphone eenvoudig kunt verbinden voor bijvoorbeeld navigatie en muziek. Daarnaast is Dab aanwezig voor het luisteren naar digitale radio. Tijdens het parkeren bieden de Parkeersensor achter en Achteruitrijcamera extra ondersteuning en overzicht. De LED koplampen zorgen voor goede verlichting en geven de auto een moderne uitstraling. De Lichtmetalen velgen 17" maken het geheel netjes af. Een complete Peugeot 2008 met een prettige uitrusting, een praktische hoge zit en een duidelijke herkomst vanuit onze eigen Dijklease. De recent vervangen distributieriem is daarbij een mooi extra pluspunt.

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Peugeot 2008

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdHarrie Dijk Autoservice Hellendoorn
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Harrie Dijk Autoservice

Kluversweg 4b

7447 JK Hellendoorn

Bel dealerMeer van deze dealer →Website dealer ↗

Over deze dealer

Google-reviews
4,5
193 reviews · Harrie Dijk Autoservice, Hellendoorn
“Eerlijk , ik kwam om alleen eens een proefrit te doen in de Renault Megane Plug-In. Diezelfde middag een leuke deal kunnen maken. Er moest nog wat gemaakt worden na de tijd maar ook dat is perfect gegaan! Leuke aardig mensen , zowel Roy (Sales) als de man voor de reparatie en onderhoud. Een echte aanrader!”

Gerjan B.

“Geweldige service toen we een lekke band bleken te hebben. Werkplaats was eigenlijk al dicht maar monteur maakte voor ons een uitzondering, toppers!”

Suzanne K.

Over deze dealer

Google-reviews
4,5
193 reviews · Harrie Dijk Autoservice, Hellendoorn
“Eerlijk , ik kwam om alleen eens een proefrit te doen in de Renault Megane Plug-In. Diezelfde middag een leuke deal kunnen maken. Er moest nog wat gemaakt worden na de tijd maar ook dat is perfect gegaan! Leuke aardig mensen , zowel Roy (Sales) als de man voor de reparatie en onderhoud. Een echte aanrader!”

Gerjan B.

“Geweldige service toen we een lekke band bleken te hebben. Werkplaats was eigenlijk al dicht maar monteur maakte voor ons een uitzondering, toppers!”

Suzanne K.

Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?
Alle 150 vergelijkingen →

Veelgestelde vragen over deze Peugeot 2008

Wat kost de Peugeot 2008 2021 bij Harrie Dijk Autoservice?

Deze Peugeot 2008 uit 2021 staat te koop voor € 14.795 bij Harrie Dijk Autoservice in Hellendoorn. De kilometerstand bedraagt 76.275 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Peugeot 2008 uit 2021?

Dit exemplaar heeft 76.275 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakelde versnellingsbak bij Harrie Dijk Autoservice in Hellendoorn.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Peugeot 2008?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Peugeot 2008 € 296 per maand (7,5% JKP, 60 maanden, € 14.795 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.

Meer over auto financieren →