1 2 Puretech 130 Pk Automaat Allure Navi Carplay
Nieuwprijs €199.570 — 92% lager (€183.320 besparing t.o.v. nieuw)
Peugeot 3008 1 2 Puretech 130 Pk Automaat Allure Navi Carplay uit 2020, tellerstand 62.516 km, benzine, automaat. APK geldig tot 5 mei 2024.
Gebaseerd op 47 vergelijkbare Peugeot 3008 occasions
Deze auto staat op € 16.250 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.
Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.
Lease op maat — onze financieringspartner berekent kosteloos een vrijblijvende offerte voor deze auto
Bijtelling (22%)
€3.659/mnd
catalogus €199.6K
Netto belastingdruk
€1.353/mnd
bij 36,97% schijf
Bijtelling 2026: EV 18% (tot €30K), fossiel 22%. Berekening is indicatief.
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
Indicatieve berekening op basis van een representatief JKP van 9,9% en annuïtaire aflossing. Geen financieel advies. Werkelijk maandbedrag is afhankelijk van kredietwaardigheid, financieringspartner en voorwaarden. autokopen.nl is geen financiële dienstverlener en bemiddelt niet in financiële producten.
Prijs incl. verkooppakket 4 (BOVAG-garantie) is € 17.545,-. Distributieriem vervangen bij km. stand: 60.383.Ontspannen en zorgeloos autorijden, dat doet u met deze Peugeot 3008. Deze auto komt uit het bouwjaar 2020. Het is een krachtige driecilinder benzinemotor die deze SUV aandrijft. In deze Peugeot profiteert u onder andere ook van: LED koplampen, halflederen bekleding, in hoogte verstelbare passagiersstoel, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank en verstelbare lendensteunen. Met het digitale dashboard van deze auto is de aanpassing van uw cockpitinterface een fluitje van een cent. Ingericht op Connected Services, voor een nog veiligere en comfortabelere rit. Wat wilt u onderweg horen? Er is volop keus, dankzij bluetooth. Het full map navigatiesysteem is met het audiosysteem gecombineerd. De auto is ook uitgevoerd met electronic climate control. Parkeersensoren ondersteunen u tijdens het in- en uitparkeren. En deze auto heeft ook regensensor, cruise control, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening als standaard uitrusting. Zoals u mag verwachten van deze Peugeot 3008 is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. U rijdt ook veiliger omdat deze auto voor u de verkeersborden langs de weg kan lezen. De belangrijkste borden worden op uw instrumentarium geprojecteerd, zodat u ze niet kunt missen. Mooi binnen de lijnen van de rijstrook blijven? Het Lane-keeping systeem helpt altijd een handje. De veiligheidssystemen in deze auto nemen het zelfs waar als de bestuurder tekenen van vermoeidheid vertoont, en waarschuwen dan met een duidelijk signaal. De auto is ook uitgerust met hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem. Natuurlijk kunt u de kwaliteiten van deze auto pas echt beoordelen na een proefrit. Neem nu contact met ons op, dan zetten wij hem voor u klaar. Stuur de foto's van uw inruilauto naar ons WhatsApp nummer 06-22055070 (alleen WhatsApp).Kijk op www.vanrijswijkautos.nl voor een volledige omschrijving + 360 graden foto's of download onze APP! Wij zijn een BOVAG autobedrijf en leveren uitsluitend auto's van dealerkwaliteit. Onze auto's zijn voorzien van een onderhoudshistorie zodat alles is te verifiëren. Voor Financial Lease en financiering, www.vra-lease.nl.Bovenstaande informatie is met zorg opgesteld, maar daaraan kunnen geen rechten worden ontleend. Type-, zet- en spelfouten zijn dan ook voorbehouden. Deze site wordt beschermd door reCAPTCHA en het Privacybeleid en de Servicevoorwaarden van Google zijn van toepassing. Zoutendijk 2, 4264 KH Veen Nederland 0416 - 31 99 00 info@vanrijswijkautos.nl Ontwerp & ontwikkeling Brand Boosters ©2026 | Privacy policy Volg ons op Download onze app App Store Google Play Let op. 2de pinksterdag 25/5 zijn wij gesloten.