Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
HomeOccasionsPeugeotPeugeot 3008

Peugeot 3008 (2023)

1.2 PureTech GT 1ste eigenaar

€ 25.725

Nieuwprijs 47.539 46% lager (€21.814 besparing t.o.v. nieuw)

✓ APK tot apr 2027Label C
  • 2023
  • 73.090 km
  • Benzine
  • Automaat
  • Suv
  • blauw
  • Label C

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdNefkens Nijkerk
  • Prijs getoetstVergeleken met 220 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Peugeot 3008 1.2 PureTech GT 1ste eigenaar uit 2023, 131 pk, 0–100 km/u in 9,7 s, tellerstand 73.090 km, benzine, automaat. APK geldig tot 7 april 2027.

Basisgegevens

Bouwjaar
2023
Kilometerstand
73.090 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Suv
Kleur
blauw

Motor & prestaties

Vermogen
131 pk (96 kW)
Cilinderinhoud
1199 cc
Aantal cilinders
3
Acceleratie (0-100 km/u)
9.7 s
Koppel
230 Nm
Topsnelheid
197 km/h

Elektrisch

Geschikt voor snelladen
Nee

Verbruik & milieu

CO₂-uitstoot
147 g/km
Energielabel
C
Emissieklasse
Euro 6D-TEMP

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.295 kg
Bekleding
half_leather_fabric
Interieurkleur
Stof / kunstleder belomka donkergrijs

Historie & RDW

1e toelating
7 april 2023
APK geldig tot
7 april 2027
Aangeboden op
26 juni 2026

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 47.539
Bijtellingspercentage
22%
BTW/Marge
Marge

Marktwaarde

Gebaseerd op 220 vergelijkbare Peugeot 3008 occasions

1% boven marktprijs
€ 23.700
Laag
€ 25.440
Mediaan
€ 27.900
Hoog

Deze auto staat op € 25.725 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.

Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Vanaf €436/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan

Bekijk opties

Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.

Looptijden vergelijken

Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.

Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €3.859 (15% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.

  • Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
  • Eigen lease-specialist die jouw branche kent
  • Geen verplichtingen tot ondertekening contract

Uitrusting & opties

  • 19 inch lichtmetalen velgen 'San Fransico'
  • alcantara interieurdelen
  • Apple Carplay/Android Auto
  • Autonomous Emergency Braking
  • cruise control adaptief met Stop&Go
  • dodehoek detectie
  • electronic climate controle
  • full-LED koplampen
  • Metaallak
  • Panoramisch schuifdak
  • Peugeot Connect Nav
  • rijstrooksensor met correctie

Omschrijving

Het is een nette en comfortabele auto, deze Peugeot 3008, hij heeft 73090 kilometer gelopen. In deze auto vindt u een benzinemotor en een automatische transmissie. Life is easy! In ieder geval met dit elektrisch bediende glazen panoramadak. Verder is de Peugeot uitgerust met: 19 inch lichtmetalen velgen, Full LED koplampen, in hoogte verstelbare passagiersstoel, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten. Het eigentijdse interieur wordt natuurlijk helemaal volmaakt met het digitale dashboard. De achteruitrijcamera levert eersteklas parkeerservice. U weet precies hoeveel ruimte u nog heeft, in beeld en geluid. Als u de adaptive cruise control inschakelt, regelt de auto zelf de snelheid en de afstand tot de auto voor u. Een veiligheidsverhogende optie is de ingebouwde spraakbediening. Terwijl u uw ogen op de weg houdt, bedient u de auto met uw stem. Pech oplossen en zelfs voorkomen? Gaat eenvoudig. Via Connected Services heeft u alle data in de hand, gewoon op de smartphone! Extra opties op deze auto zijn: premium audiosysteem, full map navigatiesysteem, electronic climate control, DAB ontvangst, regensensor en keyless entry. Deze Peugeot is voorzien van verschillende intelligente veiligheidsvoorzieningen. Ze kijken tijdens het rijden als het ware met u mee, ze signaleren potentieel gevaarlijke situaties en in een aantal gevallen kunnen ze ook ingrijpen. Jachtvliegers doen het al jaren, maar u kunt het nu ook: met de head-up display functie-informatie aflezen zonder uw ogen van de weg te halen. Wat deze auto ook kan, is lezen. Hij 'leest' voor u de verkeersborden tijdens de rit en attendeert u erop door ze op het dashboard te projecteren. Het Lane-keeping systeem doet precies wat nodig is: waarschuwen en corrigeren bij onbedoelde overschrijding van de rijstrooklijnen. U bent mede dankzij dodehoekdetectie, forward collision warning system, hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem steeds veilig onderweg. Nefkens: Al bijna 150 jaar jouw mobiliteitsleverancier met vestigingen door heel Nederland. Nefkens is actief in de regio's Amersfoort, Den Bosch, Eindhoven, Tilburg en Utrecht. Bij Nefkens werken betrokken vakmensen. Ben jij op zoek naar een nieuwe Peugeot, Citroën, DS Automobiles, Opel, Alfa Romeo, Abarth, Fiat, Jeep, Lancia, Leapmotor of een gebruikte auto? Wij staan voor je klaar om je snel en vakkundig op weg te helpen. Van harte welkom!

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Peugeot 3008

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdNefkens Nijkerk
  • Prijs getoetstVergeleken met 220 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Nefkens Nijkerk

Boekdrukker 1

3861 SE Nijkerk

Bel dealerMeer van deze dealer →

Over deze dealer

Google-reviews
4,5
177 reviews · Nefkens Nijkerk, Nijkerk
Altijd goede service, ook als het druk is We kwamen voor een spoed reparatie. Na een heerlijk bakje koffie konden we de auto snel gerepareerd weer meenemen.

Ben K.

Met plezier een mooie nieuwe Peugeot gekocht. Zowel inruil oude auto als aankoop van de nieuwe, prima verlopen. Verkoper Gerben drong zich niet op, dacht mee en geen vraag was hem teveel. Ook na aankoop volgt nog oprechte interesse hoe de auto bevalt. Dank aan Gerben, met een goed gevoel de weg op in een mooie Peugeot.

W. L.

Over deze dealer

Google-reviews
4,5
177 reviews · Nefkens Nijkerk, Nijkerk
Altijd goede service, ook als het druk is We kwamen voor een spoed reparatie. Na een heerlijk bakje koffie konden we de auto snel gerepareerd weer meenemen.

Ben K.

Met plezier een mooie nieuwe Peugeot gekocht. Zowel inruil oude auto als aankoop van de nieuwe, prima verlopen. Verkoper Gerben drong zich niet op, dacht mee en geen vraag was hem teveel. Ook na aankoop volgt nog oprechte interesse hoe de auto bevalt. Dank aan Gerben, met een goed gevoel de weg op in een mooie Peugeot.

W. L.

Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Veelgestelde vragen over deze Peugeot 3008

Wat kost de Peugeot 3008 2023 bij Nefkens Nijkerk?

Deze Peugeot 3008 uit 2023 staat te koop voor € 25.725 bij Nefkens Nijkerk in Nijkerk. De kilometerstand bedraagt 73.090 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Peugeot 3008 uit 2023?

Dit exemplaar heeft 73.090 km op de teller en is aangeboden als benzine met automaat versnellingsbak bij Nefkens Nijkerk in Nijkerk.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Peugeot 3008?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Peugeot 3008 € 545 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 25.725 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.