Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
Home›Occasions›Peugeot›Peugeot 307

Peugeot 307 (2004)

1.4-16V XS

€ 1.650

Wat kost verzekeren voor deze auto?

✓ Tellerstand logisch⏰ APK tot nov 2026
  • 2004
  • 90.095 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Hatchback
  • Grijs

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdDeBruijnCompany Roosendaal
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
  • Prijs getoetstVergeleken met 9 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Peugeot 307 1.4-16V XS uit 2004, 88 pk, 0–100 km/u in 12,7 s, tellerstand 90.095 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 12 november 2026, tellerstand logisch volgens RDW.

Basisgegevens

Bouwjaar
2004
Kilometerstand
90.095 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Hatchback
Kleur
Grijs

Motor & prestaties

Vermogen
88 pk (65 kW)
Cilinderinhoud
1360 cc
Aantal cilinders
4
Aantal versnellingen
5
Acceleratie (0-100 km/u)
12.7 s
Koppel
133 Nm
Topsnelheid
175 km/h

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
6,5 l/100km
CO₂-uitstoot
155 g/km
Emissieklasse
EURO 3

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.145 kg
Max. toelaatbaar gewicht
1.639 kg
Max. trekgewicht geremd
1.000 kg
Max. trekgewicht ongeremd
620 kg
Aantal sleutels
2
Aantal handzenders
1

Historie & RDW

1e toelating
12 november 2004
1e tenaamstelling NL
12 november 2004
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
12 november 2026
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Aangeboden op
14 oktober 2026

Prijs & fiscaal

BPM
€ 4.215
BTW/Marge
Marge

Marktwaarde

Redelijk nauwkeurig

Vergeleken met 9 vergelijkbare Peugeot 307 occasions

Zeer scherpe prijs
tot € 2.266
Scherpe prijs
€ 2.266 – € 2.463
Marktconforme prijs
€ 2.463 – € 2.709
Verhoogde prijs
€ 2.709 – € 2.956
Hoge prijs
vanaf € 2.956

Zeer scherpe prijs — 33% onder de marktwaarde van € 2.463

Alle bedragen incl. BTW. Indicatie op basis van ons actuele aanbod; geen officiële taxatie, neutraal en niet te koop.

Verzekering voor deze Peugeot 307

Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.

Bereken je premie bij FBTO

Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.

Uitrusting & opties

  • ✓Achterbank in delen neerklapbaar
  • ✓Airco
  • ✓Aluminium interieur afwerking
  • ✓Armsteun achter
  • ✓Armsteun voor
  • ✓Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
  • ✓Elektrische ramen voor
  • ✓Hoofdsteunen anti-whiplash
  • ✓Hoofdsteunen voor en achter
  • ✓Middenarmsteun voor
  • ✓Stuur en versnellingspook (kunst)leder
  • ✓Stuur verstelbaar

Omschrijving

Op zoek naar een betaalbare en praktische auto? Deze Peugeot 307 1.4-16V XS uit 2004 heeft slechts 90.095 km gereden en is voorzien van een NAP-kilometerstand. De auto is afkomstig uit inruil en is een interessante keuze voor wie op zoek is naar een eenvoudige auto voor dagelijks gebruik. Deze Peugeot 307 biedt een comfortabele rijervaring en een praktische indeling. Dankzij de prettige zitpositie en de gebruiksvriendelijke bediening is het een geschikte auto voor dagelijkse ritten. Met zijn relatief lage kilometerstand voor het bouwjaar is deze Peugeot zeker het bekijken waard. Waarom kiezen voor deze Peugeot 307? 1.4-16V XS Bouwjaar 2004 Slechts 90.095 km gereden NAP-kilometerstand Elektrische ramen Elektrisch verstelbare spiegels Praktische en comfortabele auto Staat van de auto De auto heeft hier en daar gebruikerssporen, passend bij de leeftijd In het verleden heeft de auto dorpelschade gehad Afkomstig uit inruil Prima auto voor de volgende ronde Rijklaar geleverd inclusief Nieuwe APK Onderhoudsbeurt Rijklaar voor de volgende eigenaar Interesse? Neem gerust contact op voor meer informatie of een bezichtiging. Inruil is bespreekbaar. We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden.

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Peugeot 307

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdDeBruijnCompany Roosendaal
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
  • Prijs getoetstVergeleken met 9 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

DeBruijnCompany

Vlekkestraat 288

4705 AJ Roosendaal

Bel dealerMeer van deze dealer →Website dealer ↗

Over deze dealer

Google-reviews
5,0
53 reviews · DeBruijnCompany, Roosendaal
“Via een kennis hadden we gehoord dat ze zo’n goede begeleiding hadden gehad met de aankoop van hun auto. We hebben deze week een mooie nieuwe wagen gekocht, wat zijn we er blij mee dat we hiervan de nieuwe eigenaars zijn. We zijn zeer tevreden over het aankoop proces, kundig,klantvriendelijk en meedenkend! Top!”

Anja H.

“Leuke familiebedrijf van 2 broers. Hele relaxte sfeer en zeer prettige communicatie. Iedereen zou ik aanbevelen om hier een auto te kopen of te laten poetsen. Bedankt DeBruijnCompany!”

Bas E.

Stuur een bericht

Over deze dealer

Google-reviews
5,0
53 reviews · DeBruijnCompany, Roosendaal
“Via een kennis hadden we gehoord dat ze zo’n goede begeleiding hadden gehad met de aankoop van hun auto. We hebben deze week een mooie nieuwe wagen gekocht, wat zijn we er blij mee dat we hiervan de nieuwe eigenaars zijn. We zijn zeer tevreden over het aankoop proces, kundig,klantvriendelijk en meedenkend! Top!”

Anja H.

“Leuke familiebedrijf van 2 broers. Hele relaxte sfeer en zeer prettige communicatie. Iedereen zou ik aanbevelen om hier een auto te kopen of te laten poetsen. Bedankt DeBruijnCompany!”

Bas E.

Veelgestelde vragen over deze Peugeot 307

Wat kost de Peugeot 307 2004 bij DeBruijnCompany?

Deze Peugeot 307 uit 2004 staat te koop voor € 1.650 bij DeBruijnCompany in Roosendaal. De kilometerstand bedraagt 90.095 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Peugeot 307 uit 2004?

Dit exemplaar heeft 90.095 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakelde versnellingsbak bij DeBruijnCompany in Roosendaal.