Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
Home›Occasions›Peugeot›Peugeot 5008

Peugeot 5008 (2010)

1.6 VTi ST 7p.

€ 3.350

Nieuwprijs €28.252 — 88% lager (€24.902 besparing t.o.v. nieuw)

Wat kost verzekeren voor deze auto?

Financieren v.a. € 72/mnd — vergelijk autoleningen

✈ Geïmporteerd⚠ APK verlopen (jul 2026)
  • 2010
  • 205.442 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Mpv
  • Zwart

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdPlankgas Automotive Almere
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Peugeot 5008 1.6 VTi ST 7p. uit 2010, 120 pk, 0–100 km/u in 12,3 s, tellerstand 205.442 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 16 juli 2026.

Basisgegevens

Bouwjaar
2010
Kilometerstand
205.442 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Mpv
Kleur
Zwart

Motor & prestaties

Vermogen
120 pk (88 kW)
Cilinderinhoud
1598 cc
Aantal cilinders
4
Aantal versnellingen
5
Acceleratie (0-100 km/u)
12.3 s
Koppel
160 Nm
Topsnelheid
188 km/h

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
7,4 l/100km
CO₂-uitstoot
172 g/km
Emissieklasse
EURO 5 A

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
7
Massa
1.432 kg
Max. toelaatbaar gewicht
2.190 kg
Max. trekgewicht geremd
1.400 kg
Max. trekgewicht ongeremd
750 kg

Historie & RDW

1e toelating
21 januari 2010
1e tenaamstelling NL
13 juni 2016
Geïmporteerd
Ja
APK geldig tot
16 juli 2026
Tellerstandoordeel
Geen oordeel
Aangeboden op
7 oktober 2026

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 28.252
BPM
€ 1.597
BTW/Marge
Marge

Verzekering voor deze Peugeot 5008

Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.

Bereken je premie bij FBTO

Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.

Financiering voor deze Peugeot 5008

Indicatief € 72 per maand bij 60 maanden, 10,4% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 3.350 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.

  • 36 mnd · € 109
  • 48 mnd · € 86
  • 60 mnd · € 72
  • 72 mnd · € 63

Let op! Geld lenen kost geld.

Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.

Uitrusting & opties

  • ✓Anti blokkeer systeem
  • ✓Anti doorslip regeling
  • ✓Bestuurdersairbag
  • ✓Elektronisch stabiliteits programma
  • ✓Elektronische remkrachtverdeling
  • ✓Hoofd airbag(s) achter
  • ✓Hoofd airbag(s) voor
  • ✓Passagiersairbag
  • ✓Zij airbag(s) voor
  • ✓Binnenspiegel automatisch dimmend
  • ✓Electronic climate control
  • ✓Elektrische ramen achter

Omschrijving

Laat u niets wijsmaken, deze Peugeot 5008 biedt alles wat u van een auto verlangt. Deze auto komt uit 2010. De aandrijving komt voor rekening van een benzinemotor en een handgeschakelde versnellingsbak. Het comfort wordt verhoogd door de aanwezige electronic climate control. De auto neemt u werk uit handen doordat hij zelf veel in de gaten houdt. Een regensensor en een automatisch inschakelbare verlichting nemen waar wanneer de ruitenwissers en het licht aan moeten. De cruise control heeft een feilloos geheugen. Als u even vaart heeft geminderd, bent u na één klik weer op de oude snelheid. De Peugeot is standaard voorzien van: automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en lederen versnellingspook. Zoals u mag verwachten van deze Peugeot 5008 is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Autorijden wordt steeds eenvoudiger. Wat dacht u bijvoorbeeld van de hill hold control? Onbeweeglijk stilstaan op een hellend vlak gaat volledig automatisch. Maak nu een afspraak voor een proefrit! We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleert u altijd zelf de zaken welke voor u belangrijk zijn en uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Peugeot 5008

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdPlankgas Automotive Almere
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Plankgas Automotive

1351 JB Almere

Bel dealerMeer van deze dealer →Website dealer ↗

Over deze dealer

Google-reviews
4,8
60 reviews · Plankgas Automotive, Almere
“Op afspraak kon ik buiten de openingstijden een auto bezichtigen en proefrijden. Ik heb de auto gekocht en ik moest ongeveer een weekje wachten tot deze afgeleverd werd. Goede service en een schone auto incl een nieuwe apk!”

Hakim A.

“Heel fijn en goed geholpen bij de aanschaf van een Volkswagen Golf. De auto verkeerde in top staat en na een aantal maanden verder nog steeds erg blij met de aanschaf”

LMEYMAN

Stuur een bericht

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Over deze dealer

Google-reviews
4,8
60 reviews · Plankgas Automotive, Almere
“Op afspraak kon ik buiten de openingstijden een auto bezichtigen en proefrijden. Ik heb de auto gekocht en ik moest ongeveer een weekje wachten tot deze afgeleverd werd. Goede service en een schone auto incl een nieuwe apk!”

Hakim A.

“Heel fijn en goed geholpen bij de aanschaf van een Volkswagen Golf. De auto verkeerde in top staat en na een aantal maanden verder nog steeds erg blij met de aanschaf”

LMEYMAN

Veelgestelde vragen over deze Peugeot 5008

Wat kost de Peugeot 5008 2010 bij Plankgas Automotive?

Deze Peugeot 5008 uit 2010 staat te koop voor € 3.350 bij Plankgas Automotive in Almere. De kilometerstand bedraagt 205.442 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Peugeot 5008 uit 2010?

Dit exemplaar heeft 205.442 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakelde versnellingsbak bij Plankgas Automotive in Almere.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Peugeot 5008?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Peugeot 5008 € 72 per maand (10,4% JKP, 60 maanden, € 3.350 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.

Meer over auto financieren →