Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
HomeOccasionsPeugeotPeugeot 508

Peugeot 508 (2020)

Sw GT-LINE 1.6 Plug-in Hybrid 225pk e-EAT8 Navi TOMTOM

€ 19.950
ⓘ Prijsopbouw
Netto €16.488·BTW €3.462
Totaal incl. BTW: €19.950
Label A
Netto €16.488·BTW €3.462
Totaal incl. BTW: €19.950
  • 2020
  • 112.135 km
  • Hybride
  • Automaat
  • Stationwagon
  • BLANC NACRE (wit parelmoer)
  • Label A

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdAuto de Nobelpoort Peugeot en Citroën Zierikzee
  • Prijs getoetstVergeleken met 46 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Peugeot 508 Sw GT-LINE 1.6 Plug-in Hybrid 225pk e-EAT8 Navi TOMTOM uit 2020, 181 pk, tellerstand 112.135 km, hybride, automaat.

Basisgegevens

Bouwjaar
2020
Kilometerstand
112.135 km
Brandstof
Hybride
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Stationwagon
Kleur
BLANC NACRE (wit parelmoer)

Motor & prestaties

Vermogen
181 pk (133 kW)
Cilinderinhoud
1598 cc
Aantal cilinders
4

Verbruik & milieu

Energielabel
A

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Massa
1.720 kg
Max. trekgewicht
1.340 kg
Bekleding
Leder

Historie & RDW

1e toelating
13 oktober 2020
Onderhoudsboekjes
Ja
Aangeboden op
9 augustus 2026

Prijs & fiscaal

BTW/Marge
BTW
Prijs
Incl. BTW

Marktwaarde

Gebaseerd op 46 vergelijkbare Peugeot 508 occasions

4% onder marktprijs
€ 18.795
Laag
€ 20.800
Mediaan
€ 22.890
Hoog

Deze auto staat op € 19.950 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.

Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Vanaf €305/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan

Bekijk opties
Mijn organisatie kan BTW terugvorderen

Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.

Looptijden vergelijken

Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.

  • Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
  • Eigen lease-specialist die jouw branche kent
  • Geen verplichtingen tot ondertekening contract

Uitrusting & opties

  • 12V en USB (met connectiviteit) aansluiting voorin
  • 18'' Sperone twotone lichtmetalen velgen
  • 2 leeslampjes achter
  • ABS, ERV en NRA
  • Achterbank met neerklapbare rugleuning 2/3 1/3
  • Achterste zijruiten en achterruit extra getint
  • Achteruitrijcamera 180° Visiopark 1
  • Actieve motorkap
  • Active Lane Departure Warning
  • Active Suspension Control
  • Adaptieve 3D Full LED-achterlichten
  • Adaptieve cruise control met Stop & Go-functie

Omschrijving

Bij het ontwerpen van de Peugeot 508 Sw stonden uw comfort en uw veiligheid centraal. Deze 508 Sw is van het bouwjaar 2020, hij heeft 112135 kilometer gelopen. De aandrijving van deze Peugeot wordt verzorgd door een viercilinder motor en een automatische transmissie. Behaaglijk onderweg zijn? Als bestuurder geniet u van de verwarmbare voorstoelen met massagefunctie. Net als uw bijrijder! Relaxt rijden? Dan zijn de Agr comfortstoelen een regelrechte extra. Het interieur lijkt groter en ruimtelijker dankzij het elektrisch bedienbare glazen panoramadak. Een praktische extra is de elektrisch bedienbare achterklep die opent en sluit met een druk op de knop. Bij de uitrusting van deze Peugeot horen onder meer 18 inch lichtmetalen velgen, full led koplampen, aanhangerstabilisatie, zwarte hemelbekleding, donker getint glas achter en in delen neerklapbare achterbank. Soepel inparkeren gaat gemakkelijker dan u verwacht dankzij de achteruitrijcamera. U weet altijd waar u moet zijn, dankzij het in dashboard opgenomen navigatiesysteem. U verwacht natuurlijk automatische airconditioning in deze auto, en die is er dan ook. Geef uw smartphone onderweg weer energie; zonder snoer, met de draadloze oplaadmogelijkheid voor telefoons. Uiteraard voorzien van Qi-technologie. De DAB-ontvanger zorgt voor een ruime keuze uit digitale radiozenders en een kristalheldere geluidsweergave. Ook is de Peugeot uitgerust met: regensensor, adaptieve cruise control, keyless entry, automatisch dimmende binnenspiegel, hifi-luidsprekersysteem en isofix-aansluiting. Zoals u mag verwachten van deze Peugeot 508 Sw is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. De actuele snelheidslimiet, een inhaalverbod en andere verkeersborden; de verkeersborddetectie ondersteunt u tijdens elke rit. Actieve dodehoekdetectie herkent andere voertuigen die in uw dode hoek rijden. Met dit hulpsysteem bent u veiliger en comfortabeler onderweg. Vermoeid achter het stuur zitten vergroot de kans op een ongeval. Vermoeidheidsherkenning waarschuwt tijdig als u aan een rustpauze toe bent. Bovenop deze veiligheidsfeatures heeft deze Peugeot bovendien alertheidssysteem en bandenspanningcontrolesysteem. Laat het ons meteen weten als u interesse heeft in deze auto, dan kunnen we een afspraak maken om u de auto te demonstreren.

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Peugeot 508

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdAuto de Nobelpoort Peugeot en Citroën Zierikzee
  • Prijs getoetstVergeleken met 46 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Auto de Nobelpoort Peugeot en Citroën

Oudeweg 2

4301 TC Zierikzee

Bel dealerMeer van deze dealer →

Over deze dealer

Google-reviews
4,5
129 reviews · Auto de Nobelpoort Peugeot en Citroën, Zierikzee
Na veel gedoe met andere garages en de leasemaatschappij ben ik als een soort ‘last resort’ naar De Nobelpoort gereden. Dat had ik veel eerder moeten doen. Eindelijk iemand achter de balie die rustig naar mijn verhaal luisterde, zonder direct te zeggen: ‘Over 6 weken ben je de eerste.’ Ze hebben meteen gekeken en zich hardgemaakt voor mijn zaak richting de leasemaatschappij. En het belangrijkste: alle problemen zijn verholpen. In plaats van 6 weken wachten op een oplossing kon ik na even wachten alweer naar huis. Wilbert en team, ontzettend bedankt!

Lennart V.

Heel klantvriendelijk bedrijf met hele goede service! Aardige werknemers waarbij je geen nummer bent!

Annemarie

Over deze dealer

Google-reviews
4,5
129 reviews · Auto de Nobelpoort Peugeot en Citroën, Zierikzee
Na veel gedoe met andere garages en de leasemaatschappij ben ik als een soort ‘last resort’ naar De Nobelpoort gereden. Dat had ik veel eerder moeten doen. Eindelijk iemand achter de balie die rustig naar mijn verhaal luisterde, zonder direct te zeggen: ‘Over 6 weken ben je de eerste.’ Ze hebben meteen gekeken en zich hardgemaakt voor mijn zaak richting de leasemaatschappij. En het belangrijkste: alle problemen zijn verholpen. In plaats van 6 weken wachten op een oplossing kon ik na even wachten alweer naar huis. Wilbert en team, ontzettend bedankt!

Lennart V.

Heel klantvriendelijk bedrijf met hele goede service! Aardige werknemers waarbij je geen nummer bent!

Annemarie

Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Veelgestelde vragen over deze Peugeot 508

Wat kost de Peugeot 508 2020 bij Auto de Nobelpoort Peugeot en Citroën?

Deze Peugeot 508 uit 2020 staat te koop voor € 19.950 bij Auto de Nobelpoort Peugeot en Citroën in Zierikzee. De kilometerstand bedraagt 112.135 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Peugeot 508 uit 2020?

Dit exemplaar heeft 112.135 km op de teller en is aangeboden als hybride met automaat versnellingsbak bij Auto de Nobelpoort Peugeot en Citroën in Zierikzee.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Peugeot 508?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Peugeot 508 € 423 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 19.950 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.