Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
HomeOccasionsPeugeotPeugeot e-2008

Peugeot e-2008 (2024)

EV Active 54 kWh

€ 23.485
ⓘ Prijsopbouw
Netto €19.409·BTW €4.076
Totaal incl. BTW: €23.485

Nieuwprijs 40.849 43% lager (€17.364 besparing t.o.v. nieuw)

✓ Tellerstand logisch✓ APK tot okt 2028Label A
Netto €19.409·BTW €4.076
Totaal incl. BTW: €23.485
  • 2024
  • 14.405 km
  • Elektrisch
  • Automaat
  • Suv
  • BLACK PEARL PAINT (KTV)
  • Label A

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdHerwers Veenendaal
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
  • Prijs getoetstVergeleken met 155 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Peugeot e-2008 EV Active 54 kWh uit 2024, 156 pk, 0–100 km/u in 9,1 s, 406 km elektrische actieradius, tellerstand 14.405 km, elektrisch, automaat. APK geldig tot 31 oktober 2028, tellerstand logisch volgens RDW.

Basisgegevens

Bouwjaar
2024
Kilometerstand
14.405 km
Brandstof
Elektrisch
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Suv
Kleur
BLACK PEARL PAINT (KTV)

Motor & prestaties

Vermogen
156 pk (115 kW)
Acceleratie (0-100 km/u)
9.1 s
Koppel
260 Nm

Elektrisch

Accucapaciteit
54 kWh
Elektrische actieradius
406 km
Laadvermogen (AC)
11 kW
Elektriciteitsverbruik
15 kWh/100km

Verbruik & milieu

Energielabel
A
Emissieklasse
AX

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.523 kg
Bekleding
Stof

Historie & RDW

1e toelating
31 oktober 2024
1e tenaamstelling NL
31 oktober 2024
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
31 oktober 2028
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 40.849
BTW/Marge
BTW
Prijs
Incl. BTW

Marktwaarde

Gebaseerd op 155 vergelijkbare Peugeot e-2008 occasions

13% onder marktprijs
€ 25.800
Laag
€ 26.925
Mediaan
€ 28.900
Hoog

Deze auto staat op € 23.485 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.

Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Vanaf €359/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan

Bekijk opties

Leasetermijn

359/mnd

Bijtelling netto

240/mnd

Totaal

599/mnd

72 mnd · 9,9% JKP

Mijn organisatie kan BTW terugvorderen

Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.

Looptijden vergelijken

Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.

  • Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
  • Eigen lease-specialist die jouw branche kent
  • Geen verplichtingen tot ondertekening contract

🔋 Geschatte batterijgezondheid

Meer info →
95.2%
Band: 47.6/50 kWh~309 km bereik
Uitstekend
Restcapaciteit
47.6 kWh
van 50 kWh origineel
Batterijchemie
NMC
Krachtig
Capaciteitsverlies
−4.8%
2 jaar, 7.203 km/jaar
Geschatte cycli
~48
2% van max 2.000
Nikkel-mangaan-kobalt (NMC)

Hogere energiedichtheid en range. Iets snellere veroudering dan LFP. Meest gebruikte chemie bij Europese en Koreaanse merken.

Verwachte SoH
2027
92.8%
2029
88.1%
2031
83.3%

⚠️ Indicatieve schatting op basis van statistisch degradatiemodel (Geotab 2026, n=22.700+). Werkelijke batterijgezondheid kan afwijken door individueel laad- en rijgedrag, klimaatomstandigheden en software-updates. Voor een exacte meting adviseren wij een professionele batterijtest (AVILOO, Bosch, of merkdealer).

Uitrusting & opties

  • airco (automatisch)
  • Apple Carplay/Android Auto
  • navigatiesysteem full map
  • Noir Perla Nera
  • Warmtepomp
  • 11 kW lader
  • achterbank in delen neerklapbaar
  • achterspoiler
  • Achteruitrijcamera Visioppark 1
  • alarm klasse 1(startblokkering)
  • Anti Blokkeer Systeem
  • Anti doorSlip Regeling

Omschrijving

8 jaar fabrieksgarantie mogelijk, vraag naar de voorwaarden.U bent van harte welkom in de showrooms van Herwers! Onze dealerorganisatie bestaat uit 11 vestigingen in Oost-Nederland. Wij zijn officieel merkdealer van Dacia, Hyundai, Mitsubishi, Nissan en Renault.Onze verkoopadviseurs ontvangen u graag om samen uw wensen te bespreken of een proefrit te organiseren. Mét een lekker kopje koffie!Eenvoudig een proefrit plannenGemakkelijk contact via WhatsApp, webchat of telefonischBereikbaar van 9u - 21u en zaterdag van 9u - 17uAltijd een ruime voorraad, 24/7 online te bekijken Taxatie van uw huidige auto op afstand mogelijkKoop, private lease of financieren; wij adviseren u graag over de aanschafmogelijkheden en mobiliteitsoplossingen die we bieden. Staat de auto die u zoekt er niet tussen? Wij kunnen voor u op zoek! We vinden het belangrijk dat onze klanten zich thuis voelen bij ons en kwaliteit staat daarom hoog in het vaandel. Onze klanten beoordelen ons gemiddeld met een 8.9!

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Peugeot e-2008

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Ontvang vrijblijvend bod

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdHerwers Veenendaal
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
  • Prijs getoetstVergeleken met 155 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Herwers Veenendaal

Galileistraat 12

3902 HR Veenendaal

Bel dealerMeer van deze dealer →

Over deze dealer

Google-reviews
4,7
132 reviews · Herwers Veenendaal, Veenendaal
Onze auto kon niet meer rijden door een storing. Dit kwam op een voor ons wel erg vervelend moment ivm familieomstandigheden. Nadat we de situatie hadden uitgelegd aan Herwers hebben ze onze auto met prioriteit gerepareerd, ondanks dat ze zo druk waren. Toen ik de auto ophaalde was hij nog keurig schoongemaakt ook! Wij zijn erg blij met de begripvolle manier waarop deze mensen ons hebben geholpen.

Henk B.

Ik ben tevreden over Herwers Hyundai Veenendaal Maar ik ben ontevreden over Hyundai Lease die zich niet aan zijn eigen Algemene Voorwaarden houdt. Ik zal het ermee moeten doen maar zit er wil 6 jaar aan vast en dat geeft een heel slecht gevoel.

Marinus C.

Stuur een bericht

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Over deze dealer

Google-reviews
4,7
132 reviews · Herwers Veenendaal, Veenendaal
Onze auto kon niet meer rijden door een storing. Dit kwam op een voor ons wel erg vervelend moment ivm familieomstandigheden. Nadat we de situatie hadden uitgelegd aan Herwers hebben ze onze auto met prioriteit gerepareerd, ondanks dat ze zo druk waren. Toen ik de auto ophaalde was hij nog keurig schoongemaakt ook! Wij zijn erg blij met de begripvolle manier waarop deze mensen ons hebben geholpen.

Henk B.

Ik ben tevreden over Herwers Hyundai Veenendaal Maar ik ben ontevreden over Hyundai Lease die zich niet aan zijn eigen Algemene Voorwaarden houdt. Ik zal het ermee moeten doen maar zit er wil 6 jaar aan vast en dat geeft een heel slecht gevoel.

Marinus C.

Veelgestelde vragen over deze Peugeot e-2008

Wat kost de Peugeot e-2008 2024 bij Herwers Veenendaal?

Deze Peugeot e-2008 uit 2024 staat te koop voor € 23.485 bij Herwers Veenendaal in Veenendaal. De kilometerstand bedraagt 14.405 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Peugeot e-2008 uit 2024?

Dit exemplaar heeft 14.405 km op de teller en is aangeboden als elektrisch met automaat versnellingsbak bij Herwers Veenendaal in Veenendaal.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Peugeot e-2008?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Peugeot e-2008 € 498 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 23.485 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.

Is de Peugeot e-2008 2024 een elektrische auto?

Ja, deze Peugeot e-2008 uit 2024 rijdt volledig elektrisch. Het voertuig staat te koop voor € 23.485 bij Herwers Veenendaal in Veenendaal.