Prijs getoetstVergeleken met 213 vergelijkbare occasions
Specificaties
Peugeot e-2008 EV 156PK GT Avantage 54 kWh uit 2025, 156 pk, 0–100 km/u in 9,1 s, 403 km elektrische actieradius, tellerstand 14.634 km, elektrisch, automaat. APK geldig tot 29 juli 2029.
Basisgegevens
6
Bouwjaar
2025
Kilometerstand
14.634 km
Brandstof
Elektrisch
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Suv
Kleur
grijs
Motor & prestaties
4
Vermogen
156 pk (115 kW)
Acceleratie (0-100 km/u)
9.1 s
Koppel
270 Nm
Topsnelheid
150 km/h
Elektrisch
6
Accucapaciteit
54 kWh
Batterijconditie
98%
Elektrische actieradius
403 km
Laadvermogen (AC)
11 kW
Laadtijd (0-100%)
3u 10m
Geschikt voor snelladen
Ja
Verbruik & milieu
1
Energielabel
A
Uitvoering & afwerking
5
Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.523 kg
Bekleding
Stof
Interieurkleur
Bekleding stof/kunstleder belomka
Historie & RDW
3
1e toelating
29 juli 2025
APK geldig tot
29 juli 2029
Aangeboden op
1 juli 2026
Prijs & fiscaal
4
Fiscale waarde
€ 38.949
Bijtellingspercentage
17%
BTW/Marge
BTW
Prijs
Incl. BTW
Marktwaarde
Gebaseerd op 213 vergelijkbare Peugeot e-2008 occasions
↑ 0% boven marktprijs
€ 26.800 Laag€ 29.425 Mediaan€ 35.990 Hoog
Deze auto staat op € 29.425 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.
Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.
Zakelijk leasen
Voor ondernemers
Vanaf €362/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Bekijk opties
Mijn organisatie kan BTW terugvorderen
€
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Looptijden vergelijken
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
€
Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €8.511 (35% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.
Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
Hogere energiedichtheid en range. Iets snellere veroudering dan LFP. Meest gebruikte chemie bij Europese en Koreaanse merken.
Verwachte SoH
2027
94.9%
2029
89.8%
2031
84.7%
⚠️ Indicatieve schatting op basis van statistisch degradatiemodel (Geotab 2026, n=22.700+). Werkelijke batterijgezondheid kan afwijken door individueel laad- en rijgedrag, klimaatomstandigheden en software-updates. Voor een exacte meting adviseren wij een professionele batterijtest (AVILOO, Bosch, of merkdealer).
Uitrusting & opties
✓afwijkende dakkleur
✓airco (automatisch)
✓Apple Carplay/Android Auto
✓Gris Selenium
✓kunstlederen interieurdelen
✓lichtmetalen velgen 17"
✓navigatiesysteem full map
✓parkeersensor achter
✓parkeersensor voor
✓3-fase lader
✓11 kW lader
✓achterbank in delen neerklapbaar
Omschrijving
Accu snellaadtijd (20%-80%): 27 minuten
Peugeot is een merk met een roemruchte geschiedenis. Al 130 jaar symbool van goed design en solide prestaties. Motion & Emotion, zeggen ze. Met de elektromotor zoeft u fluisterzacht over de weg. Ga samen met uw bijrijder lekker zitten in de verwarmbare voorstoelen en laat jullie bloedsomloop stimuleren door de massagefunctie. Opvallend zijn de stoere sportstoelen, die zorgen voor een onwrikbare zit in de scherpe bochten. Bij de rijke uitrusting horen ook 17 inch lichtmetalen velgen, Full LED koplampen, dakspoiler, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Alle functies die u onderweg nodig heeft, worden permanent geregistreerd en zijn afleesbaar op het digitale dashboard. Met de achteruitrijcamera ziet u wat er achter de auto gebeurt. Zo rijdt u moeiteloos achteruit. Deze Peugeot e-2008 is 'connected'. Belangrijke functies worden permanent gemeten en zijn uit te lezen via een speciale app, ook op afstand. Laat u onderweg niet afleiden, de bediening van het audiosysteem en ook het full map navigatiesysteem gaat met knoppen op het stuur. Natuurlijk is de audio-installatie voorzien van DAB-ontvangst. Zoals van een eigentijdse auto verwacht mag worden, is deze Peugeot e-2008 voorzien van een draadloze oplaadmogelijkheid voor telefoons. U bent in deze Peugeot ook voorzien van automatische airconditioning, regensensor, cruise control, sportstuurwiel, keyless entry en automatisch dimmende binnenspiegel.
De intelligente veiligheidssystemen in deze auto waken continu over uw veiligheid. Wat deze auto ook kan, is lezen. Hij 'leest' voor u de verkeersborden tijdens de rit en attendeert u erop door ze op het dashboard te projecteren. Met het Lane-keeping systeem komt u nooit per ongeluk buiten de rijstrook. Een belangrijke bijdrage aan de veiligheid in deze auto is de vermoeidheidsherkenning, die waarneemt wanneer de bestuurder tekenen van vermoeidheid vertoont. Ook helpen het dodehoekdetectie, hill hold functie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem, uw rit tot een veilige rit te maken.
Elektrisch rijden is een ervaring op zich.
Nefkens: Al bijna 150 jaar jouw mobiliteitsleverancier met vestigingen door heel Nederland. Nefkens is actief in de regio's Amersfoort, Den Bosch, Eindhoven, Tilburg en Utrecht. Bij Nefkens werken betrokken vakmensen. Ben jij op zoek naar een nieuwe Peugeot, Citroën, DS Automobiles, Opel, Alfa Romeo, Abarth, Fiat, Jeep, Lancia, Leapmotor of een gebruikte auto? Wij staan voor je klaar om je snel en vakkundig op weg te helpen.
Van harte welkom!
ikwilvanmijnautoaf®
Verkoop je huidige auto en rij in deze Peugeot e-2008
“We waren op zoek naar een auto een renault captur.
Eerst bochane lelystad nou daar kwamen we niet echt uit
,best wel teleurstelling en ik zal de details besparen van lelystad bochane.
Weet je wat we gaan kijken bij nefkens amersfoort.wij bij occasion kijken stond voor ons helaas niks tussen.
Toen ontmoette we tygo,hij vroeg wat we zoeken.
We zeiden tegen hem we zoeken een captur.
nou hij kijken online bij andere nefkens in het land zagen we een mooie captur.
effe over prijs hup klaar,toen ophalen prachtige mooie captur voor ons wat wij wouden.
En we zijn er echt blij mee,goud
Eindelijk een verkoper die met je meedenkt.En ook naar de klant echt luistert.Bochane kan hier nog wat van leren.
tygo bedankt voor alles en de fijne na zorg.
We hopen van deze captur nog zeker veel plezier te beleven.
top”
afca P.
“Wil je beste auto tegen beste prijs? Vraag dan naar Tycho Hardeveld Kleuver! Hij had in no time voor mij een fantastisch Peugeot 2008 occassion geregeld. Binnen een paar dagen alles gefixt: van aankoop tot aflevering letterlijk een paar uur geleden. Thanks !!!”
Rene K.
Over deze dealer
Google-reviews
3,7
260 reviews · Nefkens Amersfoort, Amersfoort
“We waren op zoek naar een auto een renault captur.
Eerst bochane lelystad nou daar kwamen we niet echt uit
,best wel teleurstelling en ik zal de details besparen van lelystad bochane.
Weet je wat we gaan kijken bij nefkens amersfoort.wij bij occasion kijken stond voor ons helaas niks tussen.
Toen ontmoette we tygo,hij vroeg wat we zoeken.
We zeiden tegen hem we zoeken een captur.
nou hij kijken online bij andere nefkens in het land zagen we een mooie captur.
effe over prijs hup klaar,toen ophalen prachtige mooie captur voor ons wat wij wouden.
En we zijn er echt blij mee,goud
Eindelijk een verkoper die met je meedenkt.En ook naar de klant echt luistert.Bochane kan hier nog wat van leren.
tygo bedankt voor alles en de fijne na zorg.
We hopen van deze captur nog zeker veel plezier te beleven.
top”
afca P.
“Wil je beste auto tegen beste prijs? Vraag dan naar Tycho Hardeveld Kleuver! Hij had in no time voor mij een fantastisch Peugeot 2008 occassion geregeld. Binnen een paar dagen alles gefixt: van aankoop tot aflevering letterlijk een paar uur geleden. Thanks !!!”
Rene K.
Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?
Veelgestelde vragen over deze Peugeot e-2008
Wat kost de Peugeot e-2008 2025 bij Nefkens Amersfoort?
Deze Peugeot e-2008 uit 2025 staat te koop voor € 29.425 bij Nefkens Amersfoort in Amersfoort. De kilometerstand bedraagt 14.634 km.
Hoeveel kilometer heeft deze Peugeot e-2008 uit 2025?
Dit exemplaar heeft 14.634 km op de teller en is aangeboden als elektrisch met automaat versnellingsbak bij Nefkens Amersfoort in Amersfoort.
Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Peugeot e-2008?
Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Peugeot e-2008 € 624 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 29.425 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.
Is de Peugeot e-2008 2025 een elektrische auto?
Ja, deze Peugeot e-2008 uit 2025 rijdt volledig elektrisch. Het voertuig staat te koop voor € 29.425 bij Nefkens Amersfoort in Amersfoort.