Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
HomeOccasionsPeugeotPeugeot e-2008

Peugeot e-2008 (2026)

EV 54kWh 156pk GT

€ 34.640
ⓘ Prijsopbouw
Netto €28.628·BTW €6.012·Rest-BPM €666
Totaal incl. BTW: €34.640

Nieuwprijs 40.750 15% lager (€6.110 besparing t.o.v. nieuw)

✓ Tellerstand logisch✓ APK tot mrt 2030Label A
Netto €28.628·BTW €6.012·Rest-BPM €666
Totaal incl. BTW: €34.640
  • 2026
  • 250 km
  • Elektrisch
  • Automaat
  • Suv
  • Wit
  • Label A

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdWassink Nijmegen
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
  • Prijs getoetstVergeleken met 176 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Peugeot e-2008 EV 54kWh 156pk GT uit 2026, 84 pk, 0–100 km/u in 9,1 s, tellerstand 250 km, elektrisch, automaat. APK geldig tot 27 maart 2030, tellerstand logisch volgens RDW.

Basisgegevens

Bouwjaar
2026
Kilometerstand
250 km
Brandstof
Elektrisch
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Suv
Kleur
Wit

Motor & prestaties

Vermogen
84 pk (62 kW)
Aantal versnellingen
1
Acceleratie (0-100 km/u)
9.1 s
Koppel
270 Nm
Topsnelheid
150 km/h
Aandrijving
Voorwielaandrijving

Verbruik & milieu

Energielabel
A
Emissieklasse
AX

Uitvoering & afwerking

Deuren
4
Zitplaatsen
5
Massa
1.523 kg

Historie & RDW

1e toelating
27 maart 2026
1e tenaamstelling NL
27 maart 2026
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
27 maart 2030
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Aangeboden op
22 april 2026

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 40.750
BPM
€ 687
Bijtellingspercentage
18%
BTW/Marge
BTW
Prijs
Incl. BTW

Marktwaarde

Gebaseerd op 176 vergelijkbare Peugeot e-2008 occasions

6% boven marktprijs
€ 27.400
Laag
€ 32.750
Mediaan
€ 37.225
Hoog

Deze auto staat op € 34.640 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.

Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Vanaf €427/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan

Bekijk opties
Mijn organisatie kan BTW terugvorderen

Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.

Looptijden vergelijken

Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.

Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €10.020 (35% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.

  • Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
  • Eigen lease-specialist die jouw branche kent
  • Geen verplichtingen tot ondertekening contract

🔋 Geschatte batterijgezondheid

Meer info →
100%
Band: 50/50 kWh~325 km bereik
Uitstekend
Restcapaciteit
50 kWh
van 50 kWh origineel
Batterijchemie
NMC
Krachtig
Capaciteitsverlies
−0%
0 jaar, 250 km/jaar
Geschatte cycli
~1
0% van max 2.000
Nikkel-mangaan-kobalt (NMC)

Hogere energiedichtheid en range. Iets snellere veroudering dan LFP. Meest gebruikte chemie bij Europese en Koreaanse merken.

Verwachte SoH
2027
97.7%
2029
93.1%
2031
88.5%

⚠️ Indicatieve schatting op basis van statistisch degradatiemodel (Geotab 2026, n=22.700+). Werkelijke batterijgezondheid kan afwijken door individueel laad- en rijgedrag, klimaatomstandigheden en software-updates. Voor een exacte meting adviseren wij een professionele batterijtest (AVILOO, Bosch, of merkdealer).

Uitrusting & opties

  • 17’’ lichtmetalen velgen ‘KARAKOY’
  • 18" Lichtmetalen velgen "EVISSA" met bandenreparatieset
  • Active Lane Departure Warning System
  • Active Safety Brake met Distance alert
  • Advanced Active Safety Brake met camera en radar
  • Aluminium pedalen
  • Aluminiumdesign instaplijsten vóór met “PEUGEOT” aanduiding
  • Armsteunen op portieren afgewerkt met kunstleder en stiksel “Adamite”
  • Automatisch dimmende binnenspiegel
  • Automatische ruitenwissers met regensensor
  • Automatische verlichting
  • Bagageruimtevloer op twee hoogtes te plaatsen

Omschrijving

Emissieklasse: Z Peugeot e-2008 GT – 54 kWh – 156 pk – Luxe & Sportief – €42.350 Kenteken: KDP-46-V Ervaar elektrisch rijden in stijl met deze rijk uitgeruste Peugeot e-2008 GT. Deze moderne SUV combineert een krachtige elektrische aandrijving met een hoog niveau van comfort en luxe afwerking. Highlights: 54 kWh accupakket 156 pk elektrisch vermogen GT-uitvoering (sportief & luxe) Navigatiesysteem Apple CarPlay & Android Auto 18 inch lichtmetalen velgen Schuif-/kanteldak Alcantara bekleding Stoelen met massagefunctie Deze e-2008 biedt een comfortabele en stille rijervaring, met voldoende vermogen voor zowel stadsverkeer als langere ritten. De hoogwaardige afwerking en uitgebreide opties maken elke rit bijzonder aangenaam. ? Vraagprijs: €42.350 Interesse? Het Wassink Zekerheidspakket plus 12 / SPOTICAR Advanced omvat naast resterende fabrieksgarantie *: 12 maanden garantie (geel kenteken) Checklist volgens Merkdealer standaards Bekende onderhoudshistorie Gebruik van originele onderdelen met garantie Onderhoudsbeurt volgens fabrieksvoorschrift Uitgebreide poetsbeurt APK keuring Pech service 24/7 De vermelde verkoopprijzen van onze occasions zijn altijd inclusief de niet vermijdbare kosten, zoals bijvoorbeeld een geldige APK. De (optionele) Wassink Zekerheidspakketten bieden een uitgebreide zekerheid en service gedurende 12 maanden. Daarnaast verzorgen wij direct het onderhoud en houden wij je te allen tijde mobiel met de 24 uur 7 dagen per week pechhulp voor onderweg. Je kunt kiezen tussen ons Wassink Zekerheidspakket standaard (NL dekking) of het PLUS pakket met uitgebreide landelijk en Europese dekking. Vraag onze verkoopadviseurs naar de voorwaarden of kijk op onze website www.wassinkautogroep.nl voor meer informatie. Bij Wassink Autogroep kun je ook terecht voor een scherp financieringsvoorstel, een uitgebreide verzekering of Private Lease van een gebruikte auto. Onze verkoopadviseurs vertellen je hier graag meer over. Hoewel wij onze advertenties met de grootste zorg voor je samenstellen, zijn de specificaties in de advertentie zoals, opties en uitrustingsniveaus altijd onder voorbehoud van typefouten. Wij adviseren je daarom om zaken die voor je van invloed zijn op jouw aankoopbeslissing, voor aankoop te controleren.

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Peugeot e-2008

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Ontvang vrijblijvend bod

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdWassink Nijmegen
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
  • Prijs getoetstVergeleken met 176 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Wassink Nijmegen

Tarweweg 1

6534 AM Nijmegen

Bel dealerMeer van deze dealer →

Over deze dealer

Google-reviews
3,9
704 reviews · Wassink Nijmegen, Nijmegen
Wij komen hier al jaren voor het onderhoud van onze auto’s en hebben er ook meerdere auto’s gekocht. De service is altijd top: vriendelijk, betrouwbaar en duidelijk over kosten en werkzaamheden. Je voelt je hier geen ‘nummer’, maar echt een gewaardeerde klant. Daarom blijven wij hier met vertrouwen terugkomen. Absoluut een aanrader!”

Schaepmeester S.

Wij zijn zeer goed geholpen om onze auto te vervangen. Er werd tijd voor ons gemaakt en al onze vragen werden beantwoord. Ook werd er op onze persoonlijke situatie geadviseerd. Zeer tevreden met de uitkomst en onze nieuwe auto.

Stefan W.

Over deze dealer

Google-reviews
3,9
704 reviews · Wassink Nijmegen, Nijmegen
Wij komen hier al jaren voor het onderhoud van onze auto’s en hebben er ook meerdere auto’s gekocht. De service is altijd top: vriendelijk, betrouwbaar en duidelijk over kosten en werkzaamheden. Je voelt je hier geen ‘nummer’, maar echt een gewaardeerde klant. Daarom blijven wij hier met vertrouwen terugkomen. Absoluut een aanrader!”

Schaepmeester S.

Wij zijn zeer goed geholpen om onze auto te vervangen. Er werd tijd voor ons gemaakt en al onze vragen werden beantwoord. Ook werd er op onze persoonlijke situatie geadviseerd. Zeer tevreden met de uitkomst en onze nieuwe auto.

Stefan W.

Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Veelgestelde vragen over deze Peugeot e-2008

Wat kost de Peugeot e-2008 2026 bij Wassink Nijmegen?

Deze Peugeot e-2008 uit 2026 staat te koop voor € 34.640 bij Wassink Nijmegen in Nijmegen. De kilometerstand bedraagt 250 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Peugeot e-2008 uit 2026?

Dit exemplaar heeft 250 km op de teller en is aangeboden als elektrisch met automaat versnellingsbak bij Wassink Nijmegen in Nijmegen.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Peugeot e-2008?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Peugeot e-2008 € 734 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 34.640 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.

Is de Peugeot e-2008 2026 een elektrische auto?

Ja, deze Peugeot e-2008 uit 2026 rijdt volledig elektrisch. Het voertuig staat te koop voor € 34.640 bij Wassink Nijmegen in Nijmegen.