Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
HomeOccasionsPeugeotPeugeot e-2008

Peugeot e-2008 (2025)

EV Active Pack 50 kWh

€ 25.940
ⓘ Prijsopbouw
Netto €21.438·BTW €4.502·Rest-BPM €305
Totaal incl. BTW: €25.940

Nieuwprijs 40.849 36% lager (€14.909 besparing t.o.v. nieuw)

⚠ Openstaande terugroepactie✈ Geïmporteerd✓ APK tot mrt 2029Label A
Netto €21.438·BTW €4.502·Rest-BPM €305
Totaal incl. BTW: €25.940
  • 2025
  • 8.896 km
  • Elektrisch
  • Automaat
  • Suv
  • Zwart
  • Label A

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdWassink Arnhem Peugeot/Citroën
  • Prijs getoetstVergeleken met 195 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Peugeot e-2008 EV Active Pack 50 kWh uit 2025, 136 pk, 0–100 km/u in 9 s, tellerstand 8.896 km, elektrisch, automaat. APK geldig tot 21 maart 2029, openstaande terugroepactie — controleer bij dealer.

Basisgegevens

Bouwjaar
2025
Kilometerstand
8.896 km
Brandstof
Elektrisch
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Suv
Kleur
Zwart

Motor & prestaties

Vermogen
136 pk (100 kW)
Aantal versnellingen
1
Acceleratie (0-100 km/u)
9 s
Koppel
260 Nm
Topsnelheid
150 km/h
Aandrijving
Voorwielaandrijving

Verbruik & milieu

Energielabel
A
Emissieklasse
AX

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.523 kg

Historie & RDW

1e toelating
21 maart 2025
1e tenaamstelling NL
23 april 2026
Geïmporteerd
Ja
APK geldig tot
21 maart 2029
Tellerstandoordeel
Geen oordeel
Openstaande terugroepactie
Ja — controleer bij dealer
Aangeboden op
3 juni 2026

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 40.849
BPM
€ 500
Bijtellingspercentage
17%
BTW/Marge
BTW
Prijs
Incl. BTW

Marktwaarde

Gebaseerd op 195 vergelijkbare Peugeot e-2008 occasions

19% onder marktprijs
€ 26.925
Laag
€ 31.995
Mediaan
€ 36.940
Hoog

Deze auto staat op € 25.940 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.

Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Vanaf €330/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan

Bekijk opties
Mijn organisatie kan BTW terugvorderen

Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.

Looptijden vergelijken

Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.

Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €6.431 (30% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.

  • Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
  • Eigen lease-specialist die jouw branche kent
  • Geen verplichtingen tot ondertekening contract

🔋 Geschatte batterijgezondheid

Meer info →
97.6%
Band: 48.8/50 kWh~317 km bereik
Uitstekend
Restcapaciteit
48.8 kWh
van 50 kWh origineel
Batterijchemie
NMC
Krachtig
Capaciteitsverlies
−2.4%
1 jaar, 8.896 km/jaar
Geschatte cycli
~30
2% van max 2.000
Nikkel-mangaan-kobalt (NMC)

Hogere energiedichtheid en range. Iets snellere veroudering dan LFP. Meest gebruikte chemie bij Europese en Koreaanse merken.

Verwachte SoH
2027
95.2%
2029
90.4%
2031
85.6%

⚠️ Indicatieve schatting op basis van statistisch degradatiemodel (Geotab 2026, n=22.700+). Werkelijke batterijgezondheid kan afwijken door individueel laad- en rijgedrag, klimaatomstandigheden en software-updates. Voor een exacte meting adviseren wij een professionele batterijtest (AVILOO, Bosch, of merkdealer).

Uitrusting & opties

  • Achterbank in delen neerklapbaar
  • Achterspoiler
  • Airco (automatisch)
  • Alarm klasse 1(startblokkering)
  • Anti Blokkeer Systeem
  • Anti doorSlip Regeling
  • Apple Carplay/Android Auto
  • Armsteun voor
  • Bandenspanningscontrolesysteem
  • Bestuurdersairbag
  • Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
  • Binnenspiegel automatisch dimmend

Omschrijving

De Peugeot e-2008 EV Active Pack 50 kWh combineert het comfort van een compacte SUV met de voordelen van volledig elektrisch rijden. Dankzij de stille elektrische aandrijving en de 50 kWh accu geniet je van soepel, ontspannen en lokaal emissievrij rijden. Het moderne design, de hoge zitpositie en het ruime interieur maken elke rit comfortabel, terwijl de Active Pack-uitvoering praktische opties en slimme technologie toevoegt. Ideaal voor dagelijks gebruik, woon-werkverkeer en ontspannen ritten in en buiten de stad. De vermelde verkoopprijzen van onze occasions zijn altijd inclusief de niet vermijdbare kosten, zoals bijvoorbeeld een geldige APK. De (optionele) Wassink Zekerheidspakketten bieden een uitgebreide zekerheid en service gedurende 12 maanden. Daarnaast verzorgen wij direct het onderhoud en houden wij je te allen tijde mobiel met de 24 uur 7 dagen per week pechhulp voor onderweg. Je kunt kiezen tussen ons Wassink Zekerheidspakket standaard (NL dekking) of het PLUS pakket met uitgebreide landelijk en Europese dekking. Vraag onze verkoopadviseurs naar de voorwaarden of kijk op onze website www.wassinkautogroep.nl voor meer informatie. Bij Wassink Autogroep kun je ook terecht voor een scherp financieringsvoorstel, een uitgebreide verzekering of Private Lease van een gebruikte auto. Onze verkoopadviseurs vertellen je hier graag meer over. Hoewel wij onze advertenties met de grootste zorg voor je samenstellen, zijn de specificaties in de advertentie zoals, opties en uitrustingsniveaus altijd onder voorbehoud van typefouten. Wij adviseren je daarom om zaken die voor je van invloed zijn op jouw aankoopbeslissing, voor aankoop te controleren.

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Peugeot e-2008

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdWassink Arnhem Peugeot/Citroën
  • Prijs getoetstVergeleken met 195 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Wassink Arnhem Peugeot/Citroën

De Overmaat 31

6831 AE Arnhem

Bel dealerMeer van deze dealer →

Over deze dealer

Google-reviews
4,0
394 reviews · Wassink Arnhem Peugeot/Citroën, Arnhem
Ik kwam letterlijk vrijdag om 16:00 met het probleem dat het dak van mijn cabrio niet wou sluiten. Zonder gedoe kwamen de mannen mij gelijk helpen en ik kreeg geen moeilijke vragen. Als ze me niet hadden geholpen dan had mijn auto het hele weekend met een open dak hier op de parkeerplaats moeten staan. En misschien wel in de regen. Grote dank voor deze mannen!!

donny D.

Tijdens paas show zijn mijn broer en ik in Wassink Autogroep Arnhem naar occasions weze kijken. We hoefden niet naar andere auto's te kijken want toen wij een Toyota Yaris Hybrid zagen waren we meteen verkocht. Erwin van Mourik kwam naar ons toe, vriendelijk en behulpzaam heeft hij ons toegelicht over de auto. Dankjewel, Erwin, voor je eerlijkheid en al je hulp bij het leveren van de Toyota Yaris. We er zijn super super blij mee. En ik heb veel rijplezier!! 👍

Ines G.

Over deze dealer

Google-reviews
4,0
394 reviews · Wassink Arnhem Peugeot/Citroën, Arnhem
Ik kwam letterlijk vrijdag om 16:00 met het probleem dat het dak van mijn cabrio niet wou sluiten. Zonder gedoe kwamen de mannen mij gelijk helpen en ik kreeg geen moeilijke vragen. Als ze me niet hadden geholpen dan had mijn auto het hele weekend met een open dak hier op de parkeerplaats moeten staan. En misschien wel in de regen. Grote dank voor deze mannen!!

donny D.

Tijdens paas show zijn mijn broer en ik in Wassink Autogroep Arnhem naar occasions weze kijken. We hoefden niet naar andere auto's te kijken want toen wij een Toyota Yaris Hybrid zagen waren we meteen verkocht. Erwin van Mourik kwam naar ons toe, vriendelijk en behulpzaam heeft hij ons toegelicht over de auto. Dankjewel, Erwin, voor je eerlijkheid en al je hulp bij het leveren van de Toyota Yaris. We er zijn super super blij mee. En ik heb veel rijplezier!! 👍

Ines G.

Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Veelgestelde vragen over deze Peugeot e-2008

Wat kost de Peugeot e-2008 2025 bij Wassink Arnhem Peugeot/Citroën?

Deze Peugeot e-2008 uit 2025 staat te koop voor € 25.940 bij Wassink Arnhem Peugeot/Citroën in Arnhem. De kilometerstand bedraagt 8.896 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Peugeot e-2008 uit 2025?

Dit exemplaar heeft 8.896 km op de teller en is aangeboden als elektrisch met automaat versnellingsbak bij Wassink Arnhem Peugeot/Citroën in Arnhem.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Peugeot e-2008?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Peugeot e-2008 € 550 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 25.940 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.

Is de Peugeot e-2008 2025 een elektrische auto?

Ja, deze Peugeot e-2008 uit 2025 rijdt volledig elektrisch. Het voertuig staat te koop voor € 25.940 bij Wassink Arnhem Peugeot/Citroën in Arnhem.