Dealer gecontroleerdWittebrug Occasioncentrum Ypenburg Den Haag
RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
Specificaties
Peugeot e-2008 EV Allure Pack 50 kWh uit 2022, 136 pk, 0–100 km/u in 9 s, 330 km elektrische actieradius, tellerstand 59.906 km, diesel, automaat. APK geldig tot 25 augustus 2026, tellerstand logisch volgens RDW.
Basisgegevens
6
Bouwjaar
2022
Kilometerstand
59.906 km
Brandstof
Diesel
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Suv
Kleur
Donkerzwart metallic
Motor & prestaties
6
Vermogen
136 pk (100 kW)
Aantal versnellingen
1
Acceleratie (0-100 km/u)
9 s
Koppel
260 Nm
Topsnelheid
150 km/h
Aandrijving
Voorwielaandrijving
Afmetingen
4
Lengte
4.300 mm
Breedte
1.770 mm
Hoogte
1.550 mm
Wielbasis
2.610 mm
Elektrisch
7
Accucapaciteit
50 kWh
Accutype
Li-Ion
Elektrische actieradius
330 km
Laadvermogen (AC)
11 kW
Aantal fasen laden
3
Laadaansluiting
Type 2
Elektriciteitsverbruik
15,3 kWh/100km
Verbruik & milieu
1
Energielabel
A
Uitvoering & afwerking
7
Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.523 kg
Laadvermogen
507 kg
Interieurkleur
Antraciet
Aantal sleutels
2
Aantal handzenders
2
Historie & RDW
7
1e toelating
25 augustus 2022
1e tenaamstelling NL
25 augustus 2022
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
25 augustus 2026
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Onderhoudsboekjes
Ja
Aangeboden op
15 september 2026
Prijs & fiscaal
4
Fiscale waarde
€ 39.250
Bijtellingspercentage
16%
BTW/Marge
BTW
Prijs
Incl. BTW
Verzekering voor deze Peugeot e-2008
Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.
Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.
Financiering voor deze Peugeot e-2008
Indicatief € 379 per maand bij 60 maanden, 7,5% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 18.925 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.
Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.
Zakelijk leasen
Voor ondernemers
Vanaf €273/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Bekijk opties
Mijn organisatie kan BTW terugvorderen
€
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Looptijden vergelijken
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
€
Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €1.564 (10% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.
Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
Eigen lease-specialist die jouw branche kent
Geen verplichtingen tot ondertekening contract
Uitrusting & opties
✓Onderscheidende opties: airco automatisch
✓Onderscheidende opties: Apple Carplay/Android Auto
✓Onderscheidende opties: Rijstrooksensor met correctie
✓Exterieur: Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
✓Exterieur: Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
Omschrijving
Elektrisch rijden is ontspannen rijden. Achter het stuur van deze Peugeot e-2008 kun jij je in alle rust concentreren op de weg. We hebben het hier over een dealeronderhouden auto uit 2022, hij heeft 59906 kilometer op de teller staan. Met zijn krachtige elektromotor biedt deze auto een uitzonderlijk rijgenot. Ook 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, in hoogte verstelbare passagiersstoel, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten horen tot de voorzieningen op deze auto.
Pas de interface van jouw cockpit moeiteloos aan. Het is mogelijk door het digitale dashboard in deze auto. Comfortabel en veilig achteruitrijden gaat gemakkelijker dan ooit met behulp van de achteruitrijcamera. Dankzij Connected Services houd je de auto nog gemakkelijker in topconditie. Elke dag. Gemakkelijk en veilig is de spraakbediening voor het audiosysteem. Daarbij kun je het ook bedienen met de knoppen op het stuur. De audio-kwaliteit is geweldig, dankzij de DAB-ontvangst. Ook is de auto voorzien van automatische airconditioning. Je bent in deze Peugeot ook voorzien van regensensor, cruise control, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
Tijdens de rit wordt je als bestuurder ondersteund door verschillende systemen die de weg en jouw omgeving in de gaten houden. Verkeersborddetectie herkent tijdelijke en permanente verkeersborden langs en boven de weg. Onbedoeld buiten de rijstrook raken wordt voorkomen door het Lane-keeping systeem. Onbedoeld bumperkleven is er niet bij, dankzij de forward collision warning. Die waarschuwt direct als een botsrisico met je voorligger dreigt. Je bent mede dankzij hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem steeds veilig onderweg.
Om te bevestigen dat de kilometerstand van deze auto klopt, krijg je er ook het tellerrapport van Nationale Autopas bij. Echt, diesel en benzine zijn binnenkort verleden tijd. Kies nu voor elektrisch!
ikwilvanmijnautoaf®
Verkoop je huidige auto en rij in deze Peugeot e-2008
152 reviews · Wittebrug Occasioncentrum Ypenburg, Den Haag
“Wij hebben onze nieuwe auto naar tevredenheid gekocht bij Wittebrug Ypenburg. De auto waar we interesse in hadden stond volgens afspraak klaar voor een proefrit. We werden vriendelijk en behulpzaam te woord gestaan en tijdens de verkoop heeft verkoper Andre meegedacht om een paar bedenkingen die wij hadden weg te nemen. De inruil van onze oude auto werd zonder gedoe geregeld. Bij het ophalen stond de auto netjes gepoetst en volgeladen voor ons klaar en werd de transactie prettig en vlot afgehandeld. Kortom: keurig geregeld!”
Peter H.
“Mijn Kia ProCeed ingeruild voor een EV9. Kopen zonder kijken voor beide partijen. De aangekochte EV9 was boven verwachting. Voor mijn ProCeed een mooie eerlijke prijs gekregen. Ik ben geholpen door Jelle (online) en Jos (op locatie). Met beide snel en goed contact gehad. De koffie is ruim aanwezig en service erg goed. Werd goed geadviseerd bij het overzetten van de verzekering.
Bedankt en misschien tot een volgende keer.”
Wilfred Z.
Over deze dealer
Google-reviews
4,1
152 reviews · Wittebrug Occasioncentrum Ypenburg, Den Haag
“Wij hebben onze nieuwe auto naar tevredenheid gekocht bij Wittebrug Ypenburg. De auto waar we interesse in hadden stond volgens afspraak klaar voor een proefrit. We werden vriendelijk en behulpzaam te woord gestaan en tijdens de verkoop heeft verkoper Andre meegedacht om een paar bedenkingen die wij hadden weg te nemen. De inruil van onze oude auto werd zonder gedoe geregeld. Bij het ophalen stond de auto netjes gepoetst en volgeladen voor ons klaar en werd de transactie prettig en vlot afgehandeld. Kortom: keurig geregeld!”
Peter H.
“Mijn Kia ProCeed ingeruild voor een EV9. Kopen zonder kijken voor beide partijen. De aangekochte EV9 was boven verwachting. Voor mijn ProCeed een mooie eerlijke prijs gekregen. Ik ben geholpen door Jelle (online) en Jos (op locatie). Met beide snel en goed contact gehad. De koffie is ruim aanwezig en service erg goed. Werd goed geadviseerd bij het overzetten van de verzekering.
Bedankt en misschien tot een volgende keer.”
Wilfred Z.
Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?
Veelgestelde vragen over deze Peugeot e-2008
Wat kost de Peugeot e-2008 2022 bij Wittebrug Occasioncentrum Ypenburg?
Deze Peugeot e-2008 uit 2022 staat te koop voor € 18.925 bij Wittebrug Occasioncentrum Ypenburg in Den Haag. De kilometerstand bedraagt 59.906 km.
Hoeveel kilometer heeft deze Peugeot e-2008 uit 2022?
Dit exemplaar heeft 59.906 km op de teller en is aangeboden als diesel met automatische versnellingsbak bij Wittebrug Occasioncentrum Ypenburg in Den Haag.
Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Peugeot e-2008?
Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Peugeot e-2008 € 379 per maand (7,5% JKP, 60 maanden, € 18.925 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.