Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
Home›Occasions›Peugeot›Peugeot e-2008

Peugeot e-2008 (2023)Verkocht

EV Allure Pack 50 kWh

€ 18.940

Nieuwprijs €43.399 — 56% lager (€24.459 besparing t.o.v. nieuw)

✓ Tellerstand logisch✓ APK tot jun 2027Label A
  • 2023
  • 69.270 km
  • Elektrisch
  • Automaat
  • Suv
  • Zwart
  • Label A

Specificaties

Peugeot e-2008 EV Allure Pack 50 kWh uit 2023, 136 pk, 0–100 km/u in 9 s, 330 km elektrische actieradius, tellerstand 69.270 km, elektrisch, automaat. APK geldig tot 21 juni 2027, tellerstand logisch volgens RDW.

Basisgegevens

Bouwjaar
2023
Kilometerstand
69.270 km
Brandstof
Elektrisch
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Suv
Kleur
Zwart

Motor & prestaties

Vermogen
136 pk (100 kW)
Aantal versnellingen
1
Acceleratie (0-100 km/u)
9 s
Koppel
260 Nm
Topsnelheid
150 km/h
Aandrijving
Voorwielaandrijving

Afmetingen

Lengte
4.300 mm
Breedte
1.770 mm
Wielbasis
2.610 mm

Elektrisch

Accucapaciteit
50 kWh
Batterijconditie
95%
Elektrische actieradius
330 km
Snellaadtijd (DC)
30 min
Geschikt voor snelladen
Ja
Elektriciteitsverbruik
17,7 kWh/100km

Verbruik & milieu

Energielabel
A

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.523 kg
Laadvermogen
507 kg
Bekleding
Leder/stof
Interieurkleur
Stof/kunstleder cosy
Laksoort
Normaal

Historie & RDW

1e toelating
21 juni 2023
1e tenaamstelling NL
21 juni 2023
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
21 juni 2027
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Aangeboden op
3 september 2026

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 43.399
Bijtellingspercentage
16%
BTW/Marge
Marge

Uitrusting & opties

  • ✓Achterbank in delen neerklapbaar
  • ✓Achterspoiler
  • ✓Achteruitrijcamera Visioppark 1
  • ✓Airco (automatisch)
  • ✓Alarm klasse 1(startblokkering)
  • ✓Anti Blokkeer Systeem
  • ✓Anti doorSlip Regeling
  • ✓Apple Carplay/Android Auto
  • ✓Bandenspanningscontrolesysteem
  • ✓Bestuurdersairbag
  • ✓Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
  • ✓Binnenspiegel automatisch dimmend

Omschrijving

Peugeot e-2008 EV Allure Pack 50 kWh – Stijlvol, elektrisch en direct beschikbaar Kenteken: T-535-GS Bouwjaar: 06-2023 Kilometerstand: 69.270 km Brandstof: Elektrisch Transmissie: Automaat Vermogen: 100 kW Kleur: Noir Perla Nera (zwart metallic) Stap over op elektrisch rijden met deze moderne en comfortabele Peugeot e-2008. Deze Allure Pack-uitvoering combineert een stijlvol design met geavanceerde technologie en een soepele rijervaring. Dankzij de automatische transmissie en stille elektrische aandrijving geniet je van optimaal rijcomfort, zowel in de stad als op de snelweg. De auto is uitgevoerd in de luxe kleur Noir Perla Nera, wat zorgt voor een elegante en sportieve uitstraling. Met zijn krachtige 50 kWh batterij biedt deze e-2008 een praktische actieradius voor dagelijks gebruik. Belangrijkste kenmerken:Volledig elektrisch rijden (zero emissie)Automatische transmissieComfortabele en hoge zitpositie (SUV)Moderne infotainment- en rijhulpsystemenStijlvolle Allure Pack uitvoeringEen jonge, goed onderhouden elektrische SUV die klaar is voor de toekomst. Interesse? De vermelde verkoopprijzen van onze occasions zijn altijd inclusief de niet vermijdbare kosten, zoals bijvoorbeeld een geldige APK. De (optionele) Wassink Zekerheidspakketten bieden een uitgebreide zekerheid en service gedurende 12 maanden. Daarnaast verzorgen wij direct het onderhoud en houden wij je te allen tijde mobiel met de 24 uur 7 dagen per week pechhulp voor onderweg. Je kunt kiezen tussen ons Wassink Zekerheidspakket standaard (NL dekking) of het PLUS pakket met uitgebreide landelijk en Europese dekking. Vraag onze verkoopadviseurs naar de voorwaarden of kijk op onze website www.wassinkautogroep.nl voor meer informatie. Bij Wassink Autogroep kun je ook terecht voor een scherp financieringsvoorstel, een uitgebreide verzekering of Private Lease van een gebruikte auto. Onze verkoopadviseurs vertellen je hier graag meer over. Hoewel wij onze advertenties met de grootste zorg voor je samenstellen, zijn de specificaties in de advertentie zoals, opties en uitrustingsniveaus altijd onder voorbehoud van typefouten. Wij adviseren je daarom om zaken die voor je van invloed zijn op jouw aankoopbeslissing, voor aankoop te controleren.

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Peugeot e-2008

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Aangeboden door

Wassink Nijmegen

Tarweweg 1

6534 AM Nijmegen

Andere auto's bij deze dealer →Website dealer ↗

Deze auto is verkocht

Bekijk vergelijkbare Peugeot e-2008-occasions die nu wél beschikbaar zijn.

Bekijk alle Peugeot e-2008 →

Veelgestelde vragen over deze Peugeot e-2008

Wat kost de Peugeot e-2008 2023 bij Wassink Nijmegen?

Deze Peugeot e-2008 uit 2023 staat te koop voor € 18.940 bij Wassink Nijmegen in Nijmegen. De kilometerstand bedraagt 69.270 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Peugeot e-2008 uit 2023?

Dit exemplaar heeft 69.270 km op de teller en is aangeboden als elektrisch met automatische versnellingsbak bij Wassink Nijmegen in Nijmegen.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Peugeot e-2008?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Peugeot e-2008 € 380 per maand (7,5% JKP, 60 maanden, € 18.940 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.

Meer over auto financieren →

Is de Peugeot e-2008 2023 een elektrische auto?

Ja, deze Peugeot e-2008 uit 2023 rijdt volledig elektrisch. Het voertuig staat te koop voor € 18.940 bij Wassink Nijmegen in Nijmegen.