Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
HomeOccasionsPeugeotPeugeot e-2008

Peugeot e-2008 (2021)

EV Blue Lease Active 50 kWh

€ 15.950
ⓘ Prijsopbouw
Netto €13.182·BTW €2.768
Totaal incl. BTW: €15.950

Nieuwprijs 34.550 54% lager (€18.600 besparing t.o.v. nieuw)

✓ Tellerstand logisch✓ APK tot okt 2027Label A
Netto €13.182·BTW €2.768
Totaal incl. BTW: €15.950
  • 2021
  • 78.177 km
  • Elektrisch
  • Automaat
  • Suv
  • Zwart
  • Label A

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdAutoHaarhuis Almelo
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
  • Prijs getoetstVergeleken met 64 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Peugeot e-2008 EV Blue Lease Active 50 kWh uit 2021, 136 pk, 0–100 km/u in 8,5 s, 330 km elektrische actieradius, tellerstand 78.177 km, elektrisch, automaat. APK geldig tot 30 oktober 2027, tellerstand logisch volgens RDW.

Basisgegevens

Bouwjaar
2021
Kilometerstand
78.177 km
Brandstof
Elektrisch
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Suv
Kleur
Zwart

Motor & prestaties

Vermogen
136 pk (100 kW)
Aantal versnellingen
1
Acceleratie (0-100 km/u)
8.5 s
Koppel
260 Nm

Elektrisch

Accucapaciteit
50 kWh
Elektrische actieradius
330 km
Laadvermogen (AC)
11 kW
Elektriciteitsverbruik
15 kWh/100km

Verbruik & milieu

Energielabel
A
Emissieklasse
AX

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.523 kg
Bekleding
Onbekend

Historie & RDW

1e toelating
30 oktober 2021
1e tenaamstelling NL
30 oktober 2021
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
30 oktober 2027
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 34.550
BTW/Marge
BTW
Prijs
Incl. BTW

Marktwaarde

Gebaseerd op 64 vergelijkbare Peugeot e-2008 occasions

13% onder marktprijs
€ 17.225
Laag
€ 18.400
Mediaan
€ 18.945
Hoog

Deze auto staat op € 15.950 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.

Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Vanaf €230/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan

Bekijk opties
Mijn organisatie kan BTW terugvorderen

Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.

Looptijden vergelijken

Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.

Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €1.318 (10% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.

  • Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
  • Eigen lease-specialist die jouw branche kent
  • Geen verplichtingen tot ondertekening contract

🔋 Geschatte batterijgezondheid

Meer info →
87%
Band: 43.5/50 kWh~283 km bereik
Goed
Restcapaciteit
43.5 kWh
van 50 kWh origineel
Batterijchemie
NMC
Krachtig
Capaciteitsverlies
−13%
5 jaar, 15.635 km/jaar
Geschatte cycli
~261
13% van max 2.000
Nikkel-mangaan-kobalt (NMC)

Hogere energiedichtheid en range. Iets snellere veroudering dan LFP. Meest gebruikte chemie bij Europese en Koreaanse merken.

Verwachte SoH
2027
84.4%
2029
79.2%
2031
74%
💶 Prijsimpact

Een SoH van 87% kan een waardedaling van 5–6% rechtvaardigen t.o.v. een vergelijkbaar exemplaar met 90%+ SoH.

⚠️ Indicatieve schatting op basis van statistisch degradatiemodel (Geotab 2026, n=22.700+). Werkelijke batterijgezondheid kan afwijken door individueel laad- en rijgedrag, klimaatomstandigheden en software-updates. Voor een exacte meting adviseren wij een professionele batterijtest (AVILOO, Bosch, of merkdealer).

Uitrusting & opties

  • Achteruitrijcamera
  • airco automatisch
  • Apple Carplay/Android Auto
  • Bluetooth
  • Cruise control
  • Dab
  • LED koplampen
  • Navigatiesysteem full map
  • Rijstrooksensor met correctie
  • Achterbank in delen neerklapbaar
  • Airbag bestuurder
  • Airbag passagier

Omschrijving

Deze Peugeot e-2008 EV Blue Lease Active 50 kWh is afkomstig uit 2021 en heeft 78.177 kilometer gereden. Het betreft een origineel Nederlands geleverde auto die rijklaar wordt aangeboden. De volledig elektrische aandrijflijn zorgt voor een stille en comfortabele rijervaring. Met de 50 kWh batterij heeft de e-2008 een WLTP-actieradius tot circa 345 kilometer. In de praktijk mag je rekenen op een bereik van ongeveer 230 tot 300 kilometer, afhankelijk van rijstijl, buitentemperatuur en de gereden route.De auto is voorzien van een complete uitrusting met onder andere climate control, cruise control, navigatie met app-connectiviteit, een achteruitrijcamera en parkeersensoren (PDC). Daarnaast beschikt hij over LED-verlichting, elektrisch inklapbare buitenspiegels en 16 inch lichtmetalen velgen, wat zorgt voor extra comfort en gebruiksgemak.Een comfortabele en praktische elektrische SUV met een nette kilometerstand, een complete uitrusting en een actieradius die uitstekend geschikt is voor dagelijks gebruik.Wij geloven in eerlijke en transparante prijzen. De prijs die u bij een auto ziet, is uw totaalprijs, inclusief aflevering, zonder verborgen kosten of nare verrassingen achteraf. Bij AutoHaarhuis weet u precies waar u aan toe bent.Deze auto wordt standaard geleverd met 12 maanden BOVAG garantie, een onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema, professionele reiniging binnen- en buitenzijde, 10 liter brandstof, NAP (Nationale Auto Pas) en uitgebreide uitleg van je nieuwe auto. Buiten kantooruren tot 21:00 uur ook via WhatsApp bereikbaar via +31 88 633 2450BedrijfsinformatieOver AutoHaarhuisBij ons draait het niet alleen om auto’s. Het draait om jou, om vooruit te kunnen. Of je nu gaat voor nieuw of gebruikt, onderhoud nodig hebt, wilt leasen, huren of schade wilt laten herstellen, wij zorgen dat het klopt. Geen halve oplossingen en loze beloften. Gewoon mobiliteit zoals het bedoeld is: helder, eerlijk en direct geregeld. Alles begint met luisteren en eindigt met een klant die met een goed gevoel de weg op gaat.Alarmsystemen en verzekeringDiverse verzekeringsmaatschappijen vereisen een SCM-goedgekeurd alarmsysteem. Deze eisen zijn afhankelijk van de verzekeringsmaatschappij en de cataloguswaarde van de auto. Veel moderne auto's zijn af-fabriek niet voorzien van het juiste alarmsysteem. Wij kunnen deze voor jou inbouwen en voorzien van het juiste certificaat. Kijk op www.autohaarhuis.nl voor alle informatie betreffende SCM-goedgekeurde alarmsystemen. Website-informatieAutoHaarhuis besteedt de grootst mogelijke zorg aan het zo accuraat en actueel mogelijk weergeven van de informatie op deze internetsite. Hoewel wij onze advertenties met de grootste zorg voor u samenstellen, zijn fouten in de advertentie zoals specificaties, opties en uitrustingsniveaus altijd onder voorbehoud. Wij adviseren u daarom om zaken die voor u van invloed zijn op uw aankoopbeslissing vóór aankoop te controleren.

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Peugeot e-2008

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdAutoHaarhuis Almelo
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
  • Prijs getoetstVergeleken met 64 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

AutoHaarhuis Almelo

Weezebeeksingel 4

7609 PP Almelo

Bel dealerMeer van deze dealer →

Over deze dealer

Google-reviews
4,8
125 reviews · AutoHaarhuis Almelo, Almelo
Je wordt hier super goed geholpen. Eerlijke en vriendelijke mensen en denken altijd met je mee. Zeker een aanrader!

jesse S.

Al meer dan 20 jaar een tevreden klant! Service en kwaliteit staat hoog in het vaandel van Hakan. Ik blijf hier de rest van mijn toekomst een klant. Andere auto's en reparatie kan geen ander tegenop.

Rene I.

Over deze dealer

Google-reviews
4,8
125 reviews · AutoHaarhuis Almelo, Almelo
Je wordt hier super goed geholpen. Eerlijke en vriendelijke mensen en denken altijd met je mee. Zeker een aanrader!

jesse S.

Al meer dan 20 jaar een tevreden klant! Service en kwaliteit staat hoog in het vaandel van Hakan. Ik blijf hier de rest van mijn toekomst een klant. Andere auto's en reparatie kan geen ander tegenop.

Rene I.

Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Veelgestelde vragen over deze Peugeot e-2008

Wat kost de Peugeot e-2008 2021 bij AutoHaarhuis Almelo?

Deze Peugeot e-2008 uit 2021 staat te koop voor € 15.950 bij AutoHaarhuis Almelo in Almelo. De kilometerstand bedraagt 78.177 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Peugeot e-2008 uit 2021?

Dit exemplaar heeft 78.177 km op de teller en is aangeboden als elektrisch met automaat versnellingsbak bij AutoHaarhuis Almelo in Almelo.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Peugeot e-2008?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Peugeot e-2008 € 338 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 15.950 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.

Is de Peugeot e-2008 2021 een elektrische auto?

Ja, deze Peugeot e-2008 uit 2021 rijdt volledig elektrisch. Het voertuig staat te koop voor € 15.950 bij AutoHaarhuis Almelo in Almelo.