Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
HomeOccasionsPeugeotPeugeot e-2008

Peugeot e-2008 (2026)

GT - Electric

€ 32.900
ⓘ Prijsopbouw
Netto €27.190·BTW €5.710·Rest-BPM €639
Totaal incl. BTW: €32.900

Nieuwprijs 39.444 17% lager (€6.544 besparing t.o.v. nieuw)

Wat kost verzekeren voor deze auto?

✓ Tellerstand logisch✓ APK tot mei 2030Label A
Netto €27.190·BTW €5.710·Rest-BPM €639
Totaal incl. BTW: €32.900
  • 2026
  • 2.550 km
  • Elektrisch
  • Automaat
  • Suv
  • Noir Perla Nera
  • Label A

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdBroekhuis Peugeot Deventer
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
  • Prijs getoetstVergeleken met 220 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Peugeot e-2008 GT - Electric uit 2026, 156 pk, 0–100 km/u in 9,1 s, 402 km elektrische actieradius, tellerstand 2.550 km, elektrisch, automaat. APK geldig tot 1 mei 2030, tellerstand logisch volgens RDW.

Basisgegevens

Bouwjaar
2026
Kilometerstand
2.550 km
Brandstof
Elektrisch
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Suv
Kleur
Noir Perla Nera

Motor & prestaties

Vermogen
156 pk (115 kW)
Aantal versnellingen
1
Acceleratie (0-100 km/u)
9.1 s
Koppel
270 Nm
Topsnelheid
150 km/h
Aandrijving
Voorwielaandrijving

Afmetingen

Lengte
4.300 mm
Breedte
1.770 mm
Hoogte
1.550 mm
Wielbasis
2.610 mm

Elektrisch

Accutype
lithium-ion
Elektrische actieradius
402 km
Laadvermogen (AC)
11 kW
Aantal fasen laden
3
Laadaansluiting
Type 2
Laadtijd (0-100%)
5u 30m
Snellaadtijd (DC)
28 min
Geschikt voor snelladen
Ja

Verbruik & milieu

Energielabel
A
Emissieklasse
Euro 6

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.523 kg
Laksoort
Metallic

Historie & RDW

1e toelating
1 mei 2026
1e tenaamstelling NL
1 mei 2026
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
1 mei 2030
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Aangeboden op
16 september 2026

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 39.444
BPM
€ 687
BTW/Marge
BTW
Prijs
Incl. BTW

Marktwaarde

Gebaseerd op 220 vergelijkbare Peugeot e-2008 occasions

2% boven marktprijs
€ 26.900
Laag
€ 32.400
Mediaan
€ 35.860
Hoog

Deze auto staat op € 32.900 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.

Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.

Verzekering voor deze Peugeot e-2008

Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.

Bereken je premie bij FBTO

Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Vanaf €406/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan

Bekijk opties
Mijn organisatie kan BTW terugvorderen

Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.

Looptijden vergelijken

Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.

Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €9.517 (35% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.

  • Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
  • Eigen lease-specialist die jouw branche kent
  • Geen verplichtingen tot ondertekening contract

🔋 Geschatte batterijgezondheid

Meer info →
100%
Band: 50/50 kWh~325 km bereik
Uitstekend
Restcapaciteit
50 kWh
van 50 kWh origineel
Batterijchemie
NMC
Krachtig
Capaciteitsverlies
−0%
0 jaar, 2.550 km/jaar
Geschatte cycli
~9
0% van max 2.000
Nikkel-mangaan-kobalt (NMC)

Hogere energiedichtheid en range. Iets snellere veroudering dan LFP. Meest gebruikte chemie bij Europese en Koreaanse merken.

Verwachte SoH
2027
97.6%
2029
93%
2031
88.3%

⚠️ Indicatieve schatting op basis van statistisch degradatiemodel (Geotab 2026, n=22.700+). Werkelijke batterijgezondheid kan afwijken door individueel laad- en rijgedrag, klimaatomstandigheden en software-updates. Voor een exacte meting adviseren wij een professionele batterijtest (AVILOO, Bosch, of merkdealer).

Uitrusting & opties

  • Elektrisch verstelbare en verwarmbare buitenspiegels
  • Extra getinte achterste zijruiten en achterruit
  • Peugeot i-Cockpit® met 3D digitaal instrumentenpaneel
  • Advanced Active Safety Brake met camera en radar
  • Climate Control
  • Keyless Entry & Start
  • Onboard charger 3 -fase 11kW
  • Selectie drive mode (Eco/Normaal/Sport)
  • 17'' Lichtmetalen velgen KARAKOY
  • Achterspoiler in kleur carrosserie
  • Bovenkant en zijkant bumper in kleur carrosserie
  • Buitenspiegels glanzend zwart

Omschrijving

Kenmerkend design en uitstekende prestaties. Dat is Peugeot, Motion & Emotion. Dankzij de automatische transmissie en elektrische aandrijving, navigeert u gemakkelijk door het verkeer. Deze auto uit heeft nauwelijks gereden, met een tellerstand van slechts 2550 kilometer. Een krachtige motor geeft deze auto zijn sportieve prestaties. Tot de uitrusting behoren ook elektrische handrem, in hoogte verstelbare passagiersstoel, donker getint glas achter en in delen neerklapbare achterbank. Climate control regelt volautomatisch de temperatuur. U kiest de gewenste temperatuur en het systeem doet de rest. Smartphone in het rood? Geen punt, de draadloze telefoonlader zorgt voor een volle accu. Het hoort bij een intelligente auto als deze dat hij zelf in staat is om zijn omgeving in de gaten te houden. Dat doet deze Peugeot met een automatisch inschakelbare verlichting en een regensensor. Een mooie eigentijdse optie is de keyless entry: zonder sleutels gaan alle sloten open zodra u in de buurt bent! Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn sportstuur, automatisch dimmende binnenspiegel en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening. Geavanceerde veiligheidssystemen kijken tijdens elke rit met u mee en schatten continu de risico's in. Hebben we uw interesse gewekt? Deze e-2008 staat nu voor u klaar, u bent van harte welkom om hem te komen bekijken. Dan vertellen we u ook meteen over de financieringsvormen die we u kunnen aanbieden. Belt u ons vandaag nog? Kenmerkend design en uitstekende prestaties. Dat is Peugeot, Motion & Emotion. Dankzij de automatische transmissie en elektrische aandrijving, navigeert u gemakkelijk door het verkeer. Deze auto uit heeft nauwelijks gereden, met een tellerstand van slechts 2550 kilometer. Een krachtige motor geeft deze auto zijn sportieve prestaties. Tot de uitrusting behoren ook elektrische handrem, in hoogte verstelbare passagiersstoel, donker getint glas achter en in delen neerklapbare achterbank. Climate control regelt volautomatisch de temperatuur. U kiest de gewenste temperatuur en het systeem doet de rest. Smartphone in het rood? Geen punt, de draadloze telefoonlader zorgt voor een volle accu. Het hoort bij een intelligente auto als deze dat hij zelf in staat is om zijn omgeving in de gaten te houden. Dat doet deze Peugeot met een automatisch inschakelbare verlichting en een regensensor. Een mooie eigentijdse optie is de keyless entry: zonder sleutels gaan alle sloten open zodra u in de buurt bent! Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn sportstuur, automatisch dimmende binnenspiegel en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening. Geavanceerde veiligheidssystemen kijken tijdens elke rit met u mee en schatten continu de risico's in. Hebben we uw interesse gewekt? Deze e-2008 staat nu voor u klaar, u bent van harte welkom om hem te komen bekijken. Dan vertellen we u ook meteen over de financieringsvormen die we u kunnen aanbieden. Belt u ons vandaag nog?

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Peugeot e-2008

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdBroekhuis Peugeot Deventer
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
  • Prijs getoetstVergeleken met 220 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Broekhuis Peugeot Deventer

Dortmundstraat 4

7418 BH Deventer

Bel dealerMeer van deze dealer →Website dealer ↗

Over deze dealer

Google-reviews
4,2
156 reviews · Broekhuis Peugeot Deventer, Deventer
Zeer klantvriendelijk en snelle afhandeling van onderhoudsbeurt. Bewust meekijken wat nodig is om te vervangen.

john W.

ben heel fijn geholpen, via whats app. goed op de hoogte gehouden, ik ben al 16 jaar een blije peugeot rijder :), tot volgend jaar!

Marcella G.

Over deze dealer

Google-reviews
4,2
156 reviews · Broekhuis Peugeot Deventer, Deventer
Zeer klantvriendelijk en snelle afhandeling van onderhoudsbeurt. Bewust meekijken wat nodig is om te vervangen.

john W.

ben heel fijn geholpen, via whats app. goed op de hoogte gehouden, ik ben al 16 jaar een blije peugeot rijder :), tot volgend jaar!

Marcella G.

Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Veelgestelde vragen over deze Peugeot e-2008

Wat kost de Peugeot e-2008 2026 bij Broekhuis Peugeot Deventer?

Deze Peugeot e-2008 uit 2026 staat te koop voor € 32.900 bij Broekhuis Peugeot Deventer in Deventer. De kilometerstand bedraagt 2.550 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Peugeot e-2008 uit 2026?

Dit exemplaar heeft 2.550 km op de teller en is aangeboden als elektrisch met automatische versnellingsbak bij Broekhuis Peugeot Deventer in Deventer.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Peugeot e-2008?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Peugeot e-2008 € 697 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 32.900 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.

Is de Peugeot e-2008 2026 een elektrische auto?

Ja, deze Peugeot e-2008 uit 2026 rijdt volledig elektrisch. Het voertuig staat te koop voor € 32.900 bij Broekhuis Peugeot Deventer in Deventer.