Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
HomeOccasionsPeugeotPeugeot e-3008

Peugeot e-3008 (2026)

GT Exclusive 210 73 kWh

€ 41.400
ⓘ Prijsopbouw
Netto €34.215·BTW €7.185·Rest-BPM €653
Totaal incl. BTW: €41.400

Nieuwprijs 50.365 18% lager (€8.965 besparing t.o.v. nieuw)

✓ Tellerstand logisch✓ APK tot apr 2030Label A
Netto €34.215·BTW €7.185·Rest-BPM €653
Totaal incl. BTW: €41.400
  • 2026
  • 5.900 km
  • Elektrisch
  • Automaat
  • Suv
  • Bleu obsession
  • Label A

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdJVK Huizen
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
  • Prijs getoetstVergeleken met 272 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Peugeot e-3008 GT Exclusive 210 73 kWh uit 2026, 213 pk, 0–100 km/u in 8,8 s, 526 km elektrische actieradius, tellerstand 5.900 km, elektrisch, automaat. APK geldig tot 30 april 2030, tellerstand logisch volgens RDW.

Basisgegevens

Bouwjaar
2026
Kilometerstand
5.900 km
Brandstof
Elektrisch
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Suv
Kleur
Bleu obsession

Motor & prestaties

Vermogen
213 pk (157 kW)
Aantal versnellingen
1
Acceleratie (0-100 km/u)
8.8 s
Koppel
343 Nm
Topsnelheid
170 km/h

Elektrisch

Accucapaciteit
73 kWh
Elektrische actieradius
526 km
Laadvermogen (AC)
11 kW
Geschikt voor snelladen
Ja
Elektriciteitsverbruik
16,8 kWh/100km

Verbruik & milieu

Energielabel
A

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
2.083 kg
Bekleding
Leder
Interieurkleur
Leder nappa zwart

Historie & RDW

1e toelating
30 april 2026
1e tenaamstelling NL
30 april 2026
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
30 april 2030
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Aangeboden op
9 augustus 2026

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 50.365
BPM
€ 687
Bijtellingspercentage
18%
BTW/Marge
BTW
Prijs
Incl. BTW

Marktwaarde

Gebaseerd op 272 vergelijkbare Peugeot e-3008 occasions

16% onder marktprijs
€ 44.945
Laag
€ 49.025
Mediaan
€ 53.375
Hoog

Deze auto staat op € 41.400 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.

Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Vanaf €510/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan

Bekijk opties
Mijn organisatie kan BTW terugvorderen

Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.

Looptijden vergelijken

Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.

Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €11.975 (35% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.

  • Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
  • Eigen lease-specialist die jouw branche kent
  • Geen verplichtingen tot ondertekening contract

🔋 Geschatte batterijgezondheid

Meer info →
99.9%
Band: 72.9/73 kWh~474 km bereik
Uitstekend
Restcapaciteit
72.9 kWh
van 73 kWh origineel
Batterijchemie
NMC
Krachtig
Capaciteitsverlies
−0.1%
0 jaar, 5.900 km/jaar
Geschatte cycli
~20
1% van max 2.000
Nikkel-mangaan-kobalt (NMC)

Hogere energiedichtheid en range. Iets snellere veroudering dan LFP. Meest gebruikte chemie bij Europese en Koreaanse merken.

Verwachte SoH
2027
97.6%
2029
92.8%
2031
88.1%

⚠️ Indicatieve schatting op basis van statistisch degradatiemodel (Geotab 2026, n=22.700+). Werkelijke batterijgezondheid kan afwijken door individueel laad- en rijgedrag, klimaatomstandigheden en software-updates. Voor een exacte meting adviseren wij een professionele batterijtest (AVILOO, Bosch, of merkdealer).

Uitrusting & opties

  • Airconditioning
  • Android Auto
  • Apple CarPlay
  • Climate control
  • Lederen bekleding
  • Lichtmetalen wielen (20")
  • Metallic lak
  • Navigatiesysteem
  • Stoelverwarming achter
  • Stoelverwarming voor
  • Warmtepomp
  • Achterbank in delen neerklapbaar

Omschrijving

Bij Janssen Van Kouwen begrijpen we hoe belangrijk gemoedsrust is bij de aankoop van een occasion. Daarom bieden we een uitgebreid afleverpakket aan voor slechts 995. Naast de standaard 12 maanden garantie profiteert u met dit pakket van extra zekerheid. Uw occasion wordt grondig onder handen genomen met een uitgebreide onderhoudsbeurt, 12 maanden overdraagbare garantie, pechhulp in heel Europa, nieuwe APK, een kwaliteitscontrole op meer dan 100 punten, een gedetailleerde poetsbeurt en een complete interieur reiniging. Hiermee voorkomen we onverwachte onderhoudskosten gedurende het eerste jaar of de eerste 15.000 kilometer. Als ervaren familiebedrijf en officieel dealer van gerenommeerde merken zoals Opel, Citro n, Peugeot, Alfa Romeo, Jeep, Fiat, Lancia, Abarth, Fiat Professional, Voyah, Dongfeng, Leapmotor en MHero, bieden we u een uitgebreid scala aan services. Naast verkoop, inkoop en onderhoud van personenauto's, premium auto's en bedrijfswagens, kunt u bij ons terecht voor financiering, leasing, schadeherstel en verhuur. Als erkend Stellantis dealer staan we garant voor kwaliteit en betrouwbaarheid. Daarnaast kunt u bij ons ook terecht voor een vip-pas, onderhoudsabonnement, laadoplossing of verzekering. Informeer bij uw verkoopadviseur naar de mogelijkheden en kosten. Kom langs in onze showroom in Huizen en ontdek uw droomauto. Voor vragen, informatie of het plannen van een afspraak kunt u contact met ons opnemen via telefoon (020-6500670) of e-mail (info@jvk,nl). We kijken ernaar uit u te verwelkomen bij Janssen Van Kouwen! Team JVK staat voor u klaar. Wij adviseren u vriendelijk om vooraf contact met ons op te nemen voor een bezichtiging. Niet alle voertuigen zijn namelijk op locatie aanwezig. Zo kunnen wij ervoor zorgen dat de auto waarin u ge nteresseerd bent klaarstaat en u niet voor verrassingen komt te staan. U bent van harte welkom en de koffie staat klaar! Disclaimer: Wij stellen onze advertenties met de grootst mogelijke zorg samen. Desondanks kunnen er fouten voorkomen in bijvoorbeeld opties en uitvoering. Aan de inhoud van deze advertentie kunnen dan ook geen rechten worden ontleend. Wij adviseren u om zaken die voor u van belang zijn vooraf te controleren. Ook aan de getoonde foto s kunnen geen rechten worden ontleend. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend. Wijzigingen, type- en drukfouten voorbehouden; wij zijn niet aansprakelijk voor eventuele onjuistheden in de tekst of de opgegeven uitrusting van de auto.

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Peugeot e-3008

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdJVK Huizen
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
  • Prijs getoetstVergeleken met 272 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

JVK Huizen

Machineweg 1

1271 EG Huizen

Bel dealerMeer van deze dealer →

Over deze dealer

Google-reviews
4,7
146 reviews · JVK Huizen, Huizen
Tevreden met onze opel astra die we gekocht hebben! Goed geholpen en konden de auto snel Ophalen!

Erik H.

11 maart een hele mooie rode Alfa Romeo Tonale gekocht bij Wesley,goede nette niet opdringerige verkoper.ik kan natuurlijk wel een review schrijven op 13 maart maar dan weet je natuurlijk niet of de auto echt geen mankementen heeft.Nu zijn we paar maandjes verder en ja het is gewoon een hele goede nette betrouwbare auto.Het is mijn 8ste Alfa dus tja vertrouwd alfagevoel.ik had wat ontdekt in de lak en liet dat zien aan Wesley en ik kon mijn auto brengen en paar dagen later weer ophalen en het was keurig opgelost.Wesley bedankt voor het oplossen.ik ben heel blij met deze auto want eens een alfa altijd een alfa.

Paul W.

Over deze dealer

Google-reviews
4,7
146 reviews · JVK Huizen, Huizen
Tevreden met onze opel astra die we gekocht hebben! Goed geholpen en konden de auto snel Ophalen!

Erik H.

11 maart een hele mooie rode Alfa Romeo Tonale gekocht bij Wesley,goede nette niet opdringerige verkoper.ik kan natuurlijk wel een review schrijven op 13 maart maar dan weet je natuurlijk niet of de auto echt geen mankementen heeft.Nu zijn we paar maandjes verder en ja het is gewoon een hele goede nette betrouwbare auto.Het is mijn 8ste Alfa dus tja vertrouwd alfagevoel.ik had wat ontdekt in de lak en liet dat zien aan Wesley en ik kon mijn auto brengen en paar dagen later weer ophalen en het was keurig opgelost.Wesley bedankt voor het oplossen.ik ben heel blij met deze auto want eens een alfa altijd een alfa.

Paul W.

Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Veelgestelde vragen over deze Peugeot e-3008

Wat kost de Peugeot e-3008 2026 bij JVK Huizen?

Deze Peugeot e-3008 uit 2026 staat te koop voor € 41.400 bij JVK Huizen in Huizen. De kilometerstand bedraagt 5.900 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Peugeot e-3008 uit 2026?

Dit exemplaar heeft 5.900 km op de teller en is aangeboden als elektrisch met automaat versnellingsbak bij JVK Huizen in Huizen.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Peugeot e-3008?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Peugeot e-3008 € 878 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 41.400 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.

Is de Peugeot e-3008 2026 een elektrische auto?

Ja, deze Peugeot e-3008 uit 2026 rijdt volledig elektrisch. Het voertuig staat te koop voor € 41.400 bij JVK Huizen in Huizen.