RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
Specificaties
Polestar 2 Long Range Dual Motor 408PK 91.5% SoH 78kWh [ ACC+360.CAMERA+TREKHAAK+PILOT PLUS+19 INCH+CARPLAY+STOELVERWARMING ] uit 2020, 408 pk, tellerstand 107.407 km, elektrisch, automaat. APK geldig tot 24 augustus 2028, tellerstand logisch volgens RDW.
Basisgegevens
6
Bouwjaar
2020
Kilometerstand
107.407 km
Brandstof
Elektrisch
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Hatchback
Kleur
Moon
Motor & prestaties
1
Vermogen
408 pk (300 kW)
Elektrisch
2
Accucapaciteit
78 kWh
Batterijconditie
91.5%
Uitvoering & afwerking
4
Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
2.098 kg
Max. trekgewicht geremd
1.500 kg
Historie & RDW
7
1e toelating
11 december 2020
1e tenaamstelling NL
11 december 2020
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
24 augustus 2028
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Onderhoudsboekjes
Ja
Aangeboden op
15 oktober 2019
Prijs & fiscaal
3
Fiscale waarde
€ 61.000
BTW/Marge
BTW
Prijs
Incl. BTW
Verzekering voor deze Polestar 2
Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.
Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.
Financiering voor deze Polestar 2
Indicatief € 509 per maand bij 60 maanden, 6,7% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leendoel “100% elektrische auto” staat daar al klaar (vaak lagere rente); vul je leenbedrag van € 25.900 en je geboortedatum in.
Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.
Zakelijk leasen
Voor ondernemers
Vanaf €395/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Bekijk opties
Mijn organisatie kan BTW terugvorderen
€
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Looptijden vergelijken
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
Hogere energiedichtheid en range. Iets snellere veroudering dan LFP. Meest gebruikte chemie bij Europese en Koreaanse merken.
Verwachte SoH
2027
81.2%
2029
75.8%
2031
70.4%
💶 Prijsimpact
Bij 83.8% SoH is een significante prijscorrectie gerechtvaardigd. Vraag altijd een professionele batterijtest.
⚠️ Indicatieve schatting op basis van statistisch degradatiemodel (Geotab 2026, n=22.700+). Werkelijke batterijgezondheid kan afwijken door individueel laad- en rijgedrag, klimaatomstandigheden en software-updates. Voor een exacte meting adviseren wij een professionele batterijtest (AVILOO, Bosch, of merkdealer).
Uitrusting & opties
✓Trekhaak
✓Pilot Plus pakket
✓Apple CarPlay
Omschrijving
De Polestar 2 Long Range Dual Motor combineert een 78 kWh-accu met vierwielaandrijving en 408 pk. De aandrijflijn reageert krachtig en soepel, terwijl de auto ook op langere afstanden comfortabel en rustig rijdt. De batterij heeft een State of Health van 91,5%.
De Dual Motor-aandrijving zorgt voor veel grip en een stabiel gevoel op de weg. Met het Pilot Plus pakket is deze uitvoering daarnaast prettig compleet voor dagelijks gebruik.
• Trekhaak
• Pilot Plus pakket
• Apple CarPlay
Een krachtige en complete Polestar 2 met een praktische uitrusting en een nette accustatus. Comfortabel in dagelijks gebruik en prettig op langere afstanden.
Kijk nu op onze website voor uitgebreide foto’s van het in- en exterieur van deze, en van onze andere prachtige occasions!
www.janbogert.nl
12 maanden garantie VANAF € 795,- (met deze garantie kunt u bij de officiële merkdealer terecht bij u in de buurt)
Afleverpakket € 595,-
- Meer dan 200 ex-leaseauto's op voorraad.
- Financiering en lease mogelijk, vraag bij ons een scherpe offerte aan.
- Familiebedrijf met al bijna 30 jaar ervaring in het in- en verkopen van schitterende, jonggebruikte occasions!
Dit is de standaard die we bij Autobedrijf Jan Bogert hanteren om de hoogst mogelijke kwaliteit te waarborgen: ''Wij als team gaan altijd voor een 10!''.
Ons bedrijf is aangesloten bij de BOVAG, wat staat voor vakkundigheid, zekerheid en betrouwbaarheid. Ook zijn we als bedrijf RDW-gecertificeerd, waardoor we de auto ter plekke kunnen tenaamstellen.
Bovenstaande informatie is met zorg opgesteld, maar daaraan kunnen geen rechten worden ontleend. Type-, zet- en spelfouten zijn dan ook voorbehouden.
“4 weken geleden Tesla model 3 gekocht. Geholpen en geadviseerd door Jan en Stefan Bogert. Had geen ervaring met elektrische auto's en heb de auto zonder garantie aangeschaft. Ontzettend blij met de auto en ook de wijze waarop ik geholpen ben, dat speelt ook mee. Intussen gemerkt dat werkelijk alles is geinspecteerd en nagezien aan de auto zoals nieuwe banden, details zoals sloten gesmeerd etc. Betrouwbaar adres, nette prijzen. Ik ga hier over 2 of 3 jaar gewoon weer terug voor een andere auto.”
leen H.
“Vandaag heb ik mijn Skoda Superb iV opgehaald. Zeer tevreden mee. Zeker ook over het verkoopproces en de communicatie. Lekker snel simpel en duidelijk. Je hebt alle ruimte om je vragen te stellen waar je een duidelijk antwoord op krijgt! Ik ben zeer tevreden.”
Lesly Z.
Over deze dealer
Google-reviews
4,5
1.257 reviews · Jan Bogert, Dinteloord
“4 weken geleden Tesla model 3 gekocht. Geholpen en geadviseerd door Jan en Stefan Bogert. Had geen ervaring met elektrische auto's en heb de auto zonder garantie aangeschaft. Ontzettend blij met de auto en ook de wijze waarop ik geholpen ben, dat speelt ook mee. Intussen gemerkt dat werkelijk alles is geinspecteerd en nagezien aan de auto zoals nieuwe banden, details zoals sloten gesmeerd etc. Betrouwbaar adres, nette prijzen. Ik ga hier over 2 of 3 jaar gewoon weer terug voor een andere auto.”
leen H.
“Vandaag heb ik mijn Skoda Superb iV opgehaald. Zeer tevreden mee. Zeker ook over het verkoopproces en de communicatie. Lekker snel simpel en duidelijk. Je hebt alle ruimte om je vragen te stellen waar je een duidelijk antwoord op krijgt! Ik ben zeer tevreden.”
Lesly Z.
Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?
Veelgestelde vragen over deze Polestar 2
Wat kost de Polestar 2 2020 bij Jan Bogert?
Deze Polestar 2 uit 2020 staat te koop voor € 25.900 bij Jan Bogert in Dinteloord. De kilometerstand bedraagt 107.407 km.
Hoeveel kilometer heeft deze Polestar 2 uit 2020?
Dit exemplaar heeft 107.407 km op de teller en is aangeboden als elektrisch met automatische versnellingsbak bij Jan Bogert in Dinteloord.
Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Polestar 2?
Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Polestar 2 € 509 per maand (6,7% JKP, 60 maanden, € 25.900 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.