Omschrijving
Deze Porsche Cayenne Coupé 3.0 E-Hybrid is een prachtige combinatie van sportiviteit, luxe en dagelijkse bruikbaarheid. De krachtige 3.0 V6 E-Hybrid wordt gekoppeld aan een 8-traps Tiptronic automaat en vierwielaandrijving, waardoor deze Cayenne indrukwekkend presteert en tegelijkertijd heerlijk comfortabel rijdt.
Deze uitvoering is bijzonder compleet uitgerust met het gewilde Sport Chrono-pakket, panoramadak, Adaptive Cruise Control en Head-Up Display. Ook beschikt hij over een 360° Top View camerasysteem, parkeersensoren, verkeersbordenherkenning, rijstrookwisselhulp en uitgebreide navigatie. De LED PDLS+ verlichting met matrixfunctie zorgt voor een moderne uitstraling en uitstekend zicht.
Het interieur is uitgevoerd met comfortabele lederen stoelen, een premium audiosysteem, spraakbediening en uitgebreide connectiviteit. De sportieve uitstraling wordt compleet gemaakt door de grote 22-inch wielen en de prachtige Quartzite Grey Metallic carrosseriekleur in combinatie met het Slate Grey interieur.
Met slechts 62.844 km, en APK tot 05-05-2027 is dit een zeer complete Cayenne Coupé met een fraaie en luxe specificatie. Een Porsche voor wie prestaties, comfort en uitstraling graag samenbrengt in één auto.
Deze occasion is te bezichtigen bij ons aan de Kapitein Nemostraat 18 in het mooie Emmen.
Bij ons kunt u alles inruilen, uiteraard uw huidige auto maar ook uw caravan, camper, motorfiets, scooter, brommobiel of boot! Ook zonder APK of met schade.
Neem gerust eens contact op met een van onze verkopers voor een vrijblijvend voorstel, dit kan ook via Whatsapp via +31591820350.
Standaard worden onze occasions rijklaar aangeboden (tenzij expliciet aangegeven), daarnaast bieden wij afleverpakketten aan,
Hierbij onze mogelijkheden:
Afleverpakketten
Hierbij onze mogelijkheden;
Aflevering zo mee (Zonder pakket): € 20,-
• Tenaamstelling nieuwe auto.
• Vrijwaren inruilauto.
• Vloeistoffen controle
Aflevering Van Leeuwen basis: € 295,-
• Tenaamstelling nieuwe auto.
• Vrijwaren inruilauto.
• Nieuwe APK inclusief voortkomende kosten.
Aflevering Van Leeuwen Comfort: € 445,-
• Van Leeuwen basis +
• Nieuwe olie, nieuw oliefilter
• Overige vloeistoffen controleren en bijvullen.
Aflevering Van Leeuwen compleet: € 895,-
• Van Leeuwen Comfort +
• Onderhoudsbeurt volgens schema.
• 3 maanden/10.000 KM volledige garantie.*
*Geldig voor auto’s boven de € 7500,- tot 175.000km.
Daarnaast: werken wij ook samen met Autotrust
• Vraag de verkoper naar de voorwaarde.
• Reparatie in eigen regio.
• Snel en eenvoudig claimen bij pech.
• Tot 24 maanden zorgeloos rijden
Deze auto financieren? Ook dit is mogelijk.
Tot snel!