Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
HomeOccasionsRenaultRenault Captur

Renault Captur (2022)

1.6 ET H 145 RS Line

€ 20.895
Label A
  • 2022
  • 66.334 km
  • Hybride
  • Automaat
  • Suv
  • Wit twotone black
  • Label A

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdAutogroep Twente Almelo Harbrinkhoek
  • Prijs getoetstVergeleken met 426 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Renault Captur 1.6 ET H 145 RS Line uit 2022, 143 pk, 0–100 km/u in 10,6 s, tellerstand 66.334 km, hybride, automaat.

Basisgegevens

Bouwjaar
2022
Kilometerstand
66.334 km
Brandstof
Hybride
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Suv
Kleur
Wit twotone black

Motor & prestaties

Vermogen
143 pk (105 kW)
Cilinderinhoud
1598 cc
Acceleratie (0-100 km/u)
10.6 s

Verbruik & milieu

CO₂-uitstoot
109 g/km
Energielabel
A

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.338 kg
Bekleding
Fabric
Interieurkleur
Zwart

Prijs & fiscaal

BTW/Marge
Marge

Marktwaarde

Gebaseerd op 426 vergelijkbare Renault Captur occasions

10% boven marktprijs
€ 17.440
Laag
€ 18.995
Mediaan
€ 20.940
Hoog

Deze auto staat op € 20.895 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.

Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Vanaf €354/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan

Bekijk opties

Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.

Looptijden vergelijken

Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.

Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €3.134 (15% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.

  • Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
  • Eigen lease-specialist die jouw branche kent
  • Geen verplichtingen tot ondertekening contract

Uitrusting & opties

  • achteruitrijcamera
  • All-Season banden
  • lichtmetalen velgen 18"
  • navigatiesysteem full map
  • Trekhaak
  • Apple Carplay/Android Auto
  • audio-navigatie full map
  • Bluetooth
  • boordcomputer
  • achterspoiler
  • andere dakkleur
  • buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar

Omschrijving

Bent u op zoek naar een ruime en stijlvolle auto met de nieuwste technologische snufjes? Dan is de Renault Captur 1.6 ET H 145 RS Line uit 2022 wellicht de perfecte keuze voor u. Met zijn hybride benzine aandrijving en 143 PK vermogen biedt deze SUV zowel kracht als efficiency. De witte kleur geeft hem een frisse en moderne uitstraling, perfect voor elke gelegenheid.Een van de handige opties die deze Renault Captur biedt, is de aanwezigheid van een trekhaak. Hiermee kunt u eenvoudig een caravan, trailer of fietsendrager aankoppelen, waardoor u nog meer vrijheid heeft om te gaan en staan waar u wilt. Daarnaast zijn de auto uitgerust met all-season banden, waardoor u het hele jaar door kunt genieten van optimale grip en veiligheid op de weg.Het navigatiesysteem full map zorgt ervoor dat u altijd de juiste route vindt, waar u ook naartoe gaat. Geen gedoe meer met losse navigatiesystemen of telefoons, maar gewoon alles overzichtelijk op het grote scherm in het dashboard. De ingebouwde achteruitrijcamera maakt het parkeren en manoeuvreren in krappe ruimtes een stuk gemakkelijker en veiliger.Daarnaast zijn de lichtmetalen velgen van 18" niet alleen een lust voor het oog, maar dragen ze ook bij aan een comfortabele en stabiele rijervaring. De vijfdeurs carrosserie van de Renault Captur zorgt ervoor dat instappen en uitstappen moeiteloos gaat, en dat er voldoende ruimte is voor passagiers en bagage.Kortom, de Renault Captur 1.6 ET H 145 RS Line is een complete en moderne SUV die van alle gemakken is voorzien. Neem contact met ons op voor meer informatie of kom langs om deze prachtige auto zelf te ervaren. Autogroep Twente Almelo staat voor u klaar om u te helpen in uw zoektocht naar de perfecte auto.-----De geadverteerde prijs is inclusief ons afleverpakket 'Standaard'. Dit pakket bevat een vloeistoffencontrole, wettelijke garantie, een geldige APK en het tenaamstellen van de auto.Wij bieden de auto tevens aan met ons afleverpakket 'PLUS', meerprijs € 995. Dit pakket bevat:12 maanden BOVAG garantie, nieuwe APK, onderhoud inclusief het vervangen van slijtagedelen, een professionele reinigingsbeurt voor het interieur en exterieur, een halfvolle tank brandstof en 1 jaar lang gratis pechhulp in geheel Europa, en gratis vervangend vervoer.Wilt u meer informatie over deze of een andere auto, of wilt u graag een afspraak maken voor een vrijblijvende offerte of proefrit, neem dan telefonisch contact met ons op via het hiernaast vermelde telefoonnummer.Inruilen van uw huidige auto is uiteraard bespreekbaar en het is mogelijk om de auto tegen gunstige voorwaarden in termijnen te betalen. Wij bieden u de mogelijkheid om de auto te verzekeren waarbij u profiteert van een zeer gunstig tarief met daarbij vele voordelen, zoals géén eigen risico, zelfs niet bij ruitschade. Vraag hiervoor naar de voorwaarden.Bij onderhoud of reparatie staat er bij Autogroep Twente altijd een gratis leenauto ter beschikking.Wijzigingen, zet- en typefouten voorbehouden.

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Renault Captur

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdAutogroep Twente Almelo Harbrinkhoek
  • Prijs getoetstVergeleken met 426 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Autogroep Twente Almelo

Almeloseweg 175

7615 NA Harbrinkhoek

Bel dealerMeer van deze dealer →

Over deze dealer

Google-reviews
4,7
386 reviews · Autogroep Twente Almelo, Harbrinkhoek
Dit voorjaar een nieuwe Hyundai Inster gekocht, mijn eerste EV waar ik zeer tevreden mee ben. De uitleg hoe om te gaan met zoiets nieuws is uitstekend en ik ben dan ook snel vertrouwd met de elektrische auto.

Frits S.

Vorig jaar een tweede hands Mazda CX-3(dus geen Hyundai) gekocht, Incl. 1 jaar Bovag garantie. Bijna aan het einde van de garantie begeeft de motor in de linker buitenspiegel het. Zonder morren of gezeur bij beide spiegels de motoren vervangen. Beste klus(prijzig) en allemaal garantie! Ook bij het hele traject van interesse en aankoop zeer vriendelijk en correct behandeld. Ik vind dit bedrijf een aanrader. En een Mazda CX-3 ook!

R.L. G.

Over deze dealer

Google-reviews
4,7
386 reviews · Autogroep Twente Almelo, Harbrinkhoek
Dit voorjaar een nieuwe Hyundai Inster gekocht, mijn eerste EV waar ik zeer tevreden mee ben. De uitleg hoe om te gaan met zoiets nieuws is uitstekend en ik ben dan ook snel vertrouwd met de elektrische auto.

Frits S.

Vorig jaar een tweede hands Mazda CX-3(dus geen Hyundai) gekocht, Incl. 1 jaar Bovag garantie. Bijna aan het einde van de garantie begeeft de motor in de linker buitenspiegel het. Zonder morren of gezeur bij beide spiegels de motoren vervangen. Beste klus(prijzig) en allemaal garantie! Ook bij het hele traject van interesse en aankoop zeer vriendelijk en correct behandeld. Ik vind dit bedrijf een aanrader. En een Mazda CX-3 ook!

R.L. G.

Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Veelgestelde vragen over deze Renault Captur

Wat kost de Renault Captur 2022 bij Autogroep Twente Almelo?

Deze Renault Captur uit 2022 staat te koop voor € 20.895 bij Autogroep Twente Almelo in Harbrinkhoek. De kilometerstand bedraagt 66.334 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Renault Captur uit 2022?

Dit exemplaar heeft 66.334 km op de teller en is aangeboden als hybride met automaat versnellingsbak bij Autogroep Twente Almelo in Harbrinkhoek.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Renault Captur?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Renault Captur € 443 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 20.895 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.