Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
HomeOccasionsRenaultRenault Captur

Renault Captur (2025)

1.8 E-Tech full hybrid 160 techno

€ 27.945

Nieuwprijs 35.894 22% lager (€7.949 besparing t.o.v. nieuw)

✈ Geïmporteerd✓ APK tot aug 2029Label A
  • 2025
  • 21.186 km
  • Hybride
  • Automaat
  • Suv
  • wit
  • Label A

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdABD Heerenveen
  • Prijs getoetstVergeleken met 743 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Renault Captur 1.8 E-Tech full hybrid 160 techno uit 2025, 158 pk, 0–100 km/u in 8,9 s, tellerstand 21.186 km, hybride, automaat. APK geldig tot 28 augustus 2029.

Basisgegevens

Bouwjaar
2025
Kilometerstand
21.186 km
Brandstof
Hybride
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Suv
Kleur
wit

Motor & prestaties

Vermogen
158 pk (116 kW)
Cilinderinhoud
1789 cc
Aantal cilinders
4
Aantal versnellingen
6
Acceleratie (0-100 km/u)
8.9 s
Koppel
270 Nm
Topsnelheid
180 km/h

Elektrisch

Accucapaciteit
1 kWh
Geschikt voor snelladen
Nee

Verbruik & milieu

CO₂-uitstoot
99 g/km
Energielabel
A
Emissieklasse
Euro 6D-TEMP

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.341 kg
Bekleding
half_leather_fabric

Historie & RDW

1e toelating
28 augustus 2025
1e tenaamstelling NL
13 juli 2026
Geïmporteerd
Ja
APK geldig tot
28 augustus 2029
Tellerstandoordeel
Geen oordeel
Aangeboden op
14 juli 2026

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 35.894
BPM
€ 2.076
Bijtellingspercentage
22%
BTW/Marge
Marge

Marktwaarde

Gebaseerd op 743 vergelijkbare Renault Captur occasions

16% onder marktprijs
€ 28.900
Laag
€ 33.438
Mediaan
€ 36.567
Hoog

Deze auto staat op € 27.945 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.

Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Vanaf €417/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan

Bekijk opties

Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.

Looptijden vergelijken

Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.

Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €9.781 (35% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.

  • Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
  • Eigen lease-specialist die jouw branche kent
  • Geen verplichtingen tot ondertekening contract

Uitrusting & opties

  • 10,4" openR link met Google integratie
  • Apple Carplay/Android Auto
  • elektronisch geregelde airconditioning
  • lichtmetalen velgen 18"
  • parkeersensor achter
  • Parkeersensoren voor- en achter en flank protection
  • speciale metaallak rouge flamme
  • stof/kunstlederen bekleding
  • achterbank in delen neerklapbaar
  • achterbank verstelbaar
  • achterspoiler
  • achteruitrijcamera

Omschrijving

De Renault Captur 1.8 E-Tech Full Hybrid 160 Techno uit 2025 is een moderne en luxe SUV die comfort, efficiëntie en geavanceerde technologie perfect combineert. Met slechts 21.186 kilometer op de teller verkeert deze volledig hybride Captur in uitstekende staat en is hij klaar voor nog vele zorgeloze kilometers. Dankzij de krachtige en zuinige 1.8 E-Tech Full Hybrid 160-aandrijflijn geniet je van een soepele rijervaring met een laag brandstofverbruik. De automatische transmissie zorgt voor extra rijcomfort, terwijl de luxe Techno-uitvoering is voorzien van tal van moderne opties. Zo beschikt deze Renault onder andere over climate control, Apple CarPlay, een achteruitrijcamera en een automaat, waardoor iedere rit comfortabel, veilig en ontspannen verloopt. Het ruime interieur, de hoge zit en de moderne technologie maken deze Captur ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange afstanden. Een stijlvolle, complete en bijzonder zuinige hybride SUV met een zeer lage kilometerstand en een luxe uitrusting, klaar voor zijn volgende eigenaar. Welkom bij ABD U kunt ons zowel telefonisch, per mail, whatsapp of via videobellen bereiken. Neem vrijblijvend contact met ons op voor een proefrit, beschikbaarheid en een scherpe offerte met of zonder inruil van uw huidige auto. Heeft u een auto die u wilt inruilen? Dan profiteert u van extra voordeel, want wij bieden extra geld voor uw huidige auto! *Elke avond koopavond! Bij ABD is er van maandag tot en met vrijdag koopavond tot 21:00 uur. Welke avond of vestiging past u het beste? Neem contact met ons op en wij zorgen ervoor dat de auto van uw keuze, op de gewenste vestiging, dag en tijd voor u klaar staat. Uiteraard bent u ook van harte welkom zonder afspraak. Hieronder een overzicht van de koopavonden: Maandag: Nissan Drachten, Omloop 56 Nissan Drachten, Omloop 56 Dinsdag: Renault/Dacia Drachten, Jade 1 Woensdag: Renault/Dacia/Mitsubishi/Nissan Leeuwarden, Hortensiastraat 2 Donderdag: Renault/Dacia/Nissan/Mitsubishi Heerenveen, Skrynmakker 26 & Renault/Dacia Sneek, Kolenbranderstraat 5a Vrijdag: Renault/Dacia Dokkum, de Brege 6 Financieren Wij vertellen u graag meer over de financieringsvormen die we kunnen aanbieden. Waarom ABD? - Gegarandeerd de beste deal Bij ABD bent u verzekerd van de scherpste prijs én de beste service: gegarandeerd de beste deal! - ABD is Renault Dealer of the Year ABD Renault is in 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019 en 2020 verkozen tot Dealer of the Year, de prijs voor beste Renault Dealer van Nederland! Disclaimer Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld is ABD niet aansprakelijk voor enige directe of indirecte schade die zou kunnen ontstaan door het gebruik van deze aangeboden informatie. Alle informatie is onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs- en programmeerfouten.

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Renault Captur

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdABD Heerenveen
  • Prijs getoetstVergeleken met 743 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

ABD Heerenveen

Skrynmakker 26

8447 GH Heerenveen

Bel dealerMeer van deze dealer →

Over deze dealer

Google-reviews
4,6
513 reviews · ABD Heerenveen, Heerenveen
De aflevering van de Renault Grand Scénic is geheel volgens afspraak verlopen. Het was goed zaken doen. Helaas moest de Scenic terug voor wat ongeziene schade. Maar ook dat is weer voortreffelijk verholpen. Ik ben elke dag blij met deze auto.

Peter B.

Wij zijn dik tevreden over zowel de aanschaf van onze nieuwe Renault Scenic E-Tech vorig jaar als het uitvoeren van de eerste beurt! Ze geven goed advies en je wordt er goed geholpen!

Michael W.

Over deze dealer

Google-reviews
4,6
513 reviews · ABD Heerenveen, Heerenveen
De aflevering van de Renault Grand Scénic is geheel volgens afspraak verlopen. Het was goed zaken doen. Helaas moest de Scenic terug voor wat ongeziene schade. Maar ook dat is weer voortreffelijk verholpen. Ik ben elke dag blij met deze auto.

Peter B.

Wij zijn dik tevreden over zowel de aanschaf van onze nieuwe Renault Scenic E-Tech vorig jaar als het uitvoeren van de eerste beurt! Ze geven goed advies en je wordt er goed geholpen!

Michael W.

Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Veelgestelde vragen over deze Renault Captur

Wat kost de Renault Captur 2025 bij ABD Heerenveen?

Deze Renault Captur uit 2025 staat te koop voor € 27.945 bij ABD Heerenveen in Heerenveen. De kilometerstand bedraagt 21.186 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Renault Captur uit 2025?

Dit exemplaar heeft 21.186 km op de teller en is aangeboden als hybride met automaat versnellingsbak bij ABD Heerenveen in Heerenveen.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Renault Captur?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Renault Captur € 592 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 27.945 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.