“Dit voorjaar een nieuwe Hyundai Inster gekocht, mijn eerste EV waar ik zeer tevreden mee ben. De uitleg hoe om te gaan met zoiets nieuws is uitstekend en ik ben dan ook snel vertrouwd met de elektrische auto.”
Frits S.
1.8 E-tech Full Hybrid 160 Techno Adaptief
Nieuwprijs €34.394 — 19% lager (€6.494 besparing t.o.v. nieuw)
Renault Captur 1.8 E-tech Full Hybrid 160 Techno Adaptief uit 2025, 109 pk, 0–100 km/u in 8,9 s, tellerstand 19.427 km, hybride, automaat. APK geldig tot 3 oktober 2029.
Gebaseerd op 700 vergelijkbare Renault Captur occasions
Deze auto staat op € 27.900 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.
Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.
Lease op maat — onze lease-specialisten stellen geheel vrijblijvend een offerte voor je op
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €9.765 (35% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.
Wilt u meer informatie over deze of een andere auto, of wilt u graag een afspraak maken voor een vrijblijvende offerte of proefrit, neem dan telefonisch contact met ons op via het hiernaast vermelde telefoonnummer.Inruilen van uw huidige auto is uiteraard bespreekbaar en het is mogelijk om de auto tegen gunstige voorwaarden in termijnen te betalen. Wij bieden u de mogelijkheid om de auto te verzekeren waarbij u profiteert van een zeer gunstig tarief met daarbij vele voordelen, zoals géén eigen risico, zelfs niet bij ruitschade. Vraag hiervoor naar de voorwaarden.Bij onderhoud of reparatie staat er bij Autogroep Twente altijd een gratis leenauto ter beschikking.Wijzigingen, zet- en typefouten voorbehouden.