Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
HomeOccasionsRenaultRenault Clio

Renault Clio (2018)

0.9 TCe Limited Airco

€ 7.950
✓ APK tot mrt 2027Label B
  • 2018
  • 95.620 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Onbekend
  • zwart
  • Label B

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdAuto Dijk Dokkum
  • Prijs getoetstVergeleken met 213 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Renault Clio 0.9 TCe Limited Airco uit 2018, 90 pk, tellerstand 95.620 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 25 maart 2027.

Basisgegevens

Bouwjaar
2018
Kilometerstand
95.620 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Onbekend
Kleur
zwart

Motor & prestaties

Vermogen
90 pk (66 kW)
Cilinderinhoud
898 cc
Aantal cilinders
3

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
4,2 l/100km
Energielabel
B

Uitvoering & afwerking

Massa
1.057 kg
Max. trekgewicht geremd
1.200 kg
Bekleding
Stof
Aantal sleutels
2

Historie & RDW

APK geldig tot
25 maart 2027
Onderhoudsboekjes
Ja
Aangeboden op
10 september 2026

Prijs & fiscaal

BTW/Marge
Marge

Marktwaarde

Gebaseerd op 213 vergelijkbare Renault Clio occasions

20% onder marktprijs
€ 8.945
Laag
€ 9.945
Mediaan
€ 10.950
Hoog

Deze auto staat op € 7.950 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.

Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Vanaf €147/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan

Bekijk opties

Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.

Looptijden vergelijken

Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.

  • Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
  • Eigen lease-specialist die jouw branche kent
  • Geen verplichtingen tot ondertekening contract

Omschrijving

Komt binnen! Nieuwsgierig? Wij hebben altijd foto's beschikbaar en sturen ze u graag via Whatsapp. Neem contact met ons op via onze Whatsapp op 06-82831133. Inruil is altijd mogelijk. Wellicht kunnen we u alvast van een passend voorstel voorzien. Conform de wet consumentenbescherming (artikel 6:193 e.v. BVV) is de advertentieprijs van onze occasions inclusief alle onvermijdbare kosten. Onder onvermijdbare kosten vallen tenaamstellingskosten, voldoende brandstof en een geldige APK keuring. Wilt u meer service? Dan kunt u bij ons kiezen uit diverse servicepakketten inclusief onderhoud, apk, volledige poetsbeurt en Autotrust Garantie. Kijk op onze website voor de mogelijkheden: https://www.autodijk.nl/servicepakketten/ Auto Dijk Dokkum, al ruim 75 jaar uw eerlijke en betrouwbare partner in mobiliteit. 'Doe een deal bij Dijk, dan doe je een Dijk van een deal' Kijk voor een uitgebreide fotoreportage (grote foto's) op www.AUTODIJK.nl of neem telefonisch contact op, wij zijn bereikbaar op 0519-292941. Ondanks de grote zorg die wij besteden aan het inbrengen van gegevens zijn prijs, zetfouten en typeaanduiding voorbehouden.

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Renault Clio

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdAuto Dijk Dokkum
  • Prijs getoetstVergeleken met 213 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Auto Dijk

Hogedijken 24

9101 WV Dokkum

Bel dealerMeer van deze dealer →

Over deze dealer

Google-reviews
4,6
177 reviews · Auto Dijk, Dokkum
Fijn bedrijf waar je door een ware liefhebber van auto's wordt ontvangen. De prachtige jong en oldtimers in de showroom zijn al echt de moeite waard om bij interesse in een auto even hier een bezoekje te brengen. De auto waar ik voor kwam miste een paar opties die voor mij bepalend waren, anders had ik hier graag een auto gekocht.

Jan B.

zeer tevreden, wiellager was stuk en kon een leen auto krijgen. auto was snel gemaakt en voor een goede prijs. echt een aanrader

Pieter E.

Over deze dealer

Google-reviews
4,6
177 reviews · Auto Dijk, Dokkum
Fijn bedrijf waar je door een ware liefhebber van auto's wordt ontvangen. De prachtige jong en oldtimers in de showroom zijn al echt de moeite waard om bij interesse in een auto even hier een bezoekje te brengen. De auto waar ik voor kwam miste een paar opties die voor mij bepalend waren, anders had ik hier graag een auto gekocht.

Jan B.

zeer tevreden, wiellager was stuk en kon een leen auto krijgen. auto was snel gemaakt en voor een goede prijs. echt een aanrader

Pieter E.

Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Veelgestelde vragen over deze Renault Clio

Wat kost de Renault Clio 2018 bij Auto Dijk?

Deze Renault Clio uit 2018 staat te koop voor € 7.950 bij Auto Dijk in Dokkum. De kilometerstand bedraagt 95.620 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Renault Clio uit 2018?

Dit exemplaar heeft 95.620 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakelde versnellingsbak bij Auto Dijk in Dokkum.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Renault Clio?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Renault Clio € 169 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 7.950 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.