Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
Home›Occasions›Renault›Renault Clio

Renault Clio (2009)

1.2 75pk Dynamique

  • 2009
  • 88.822 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Hatchback
  • Blauw

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdAutobedrijf Eriton Leeuwarden
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Renault Clio 1.2 75pk Dynamique uit 2009, 75 pk, tellerstand 88.822 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 28 november 2026, tellerstand logisch volgens RDW.

Basisgegevens

Bouwjaar
2009
Kilometerstand
88.822 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Hatchback
Kleur
Blauw

Motor & prestaties

Vermogen
75 pk (55 kW)
Cilinderinhoud
1149 cc
Aantal cilinders
4
Aantal versnellingen
5

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
5,9 l/100km
CO₂-uitstoot
139 g/km
Emissieklasse
EURO 4

Uitvoering & afwerking

Deuren
4
Zitplaatsen
5
Massa
1.065 kg
Bekleding
Stof
Interieurkleur
Zwart

Historie & RDW

1e toelating
28 november 2009
1e tenaamstelling NL
28 november 2009
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
28 november 2026
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Aangeboden op
27 september 2026

Prijs & fiscaal

BPM
€ 2.747
BTW/Marge
Marge

Verzekering voor deze Renault Clio

Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.

Bereken je premie bij FBTO

Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.

Financiering voor deze Renault Clio

Indicatief € 74 per maand bij 60 maanden, 10,4% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 3.445 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.

  • 36 mnd · € 112
  • 48 mnd · € 88
  • 60 mnd · € 74
  • 72 mnd · € 65

Let op! Geld lenen kost geld.

Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.

Uitrusting & opties

  • ✓elektrische ramen voor
  • ✓cruise control
  • ✓airco
  • ✓lederen stuurwiel en versnellingspook
  • ✓achterbank in delen neerklapbaar
  • ✓stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
  • ✓bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
  • ✓stuur verstelbaar
  • ✓mistlampen voor
  • ✓buitenspiegels in carrosseriekleur
  • ✓buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
  • ✓centrale deurvergrendeling met afstandsbediening

Omschrijving

Nieuw in de voorraad; Deze schitterende Renault Clio 1.2 Dynamique uitvoering met slechts 88.822 km op de teller! De Renault Clio is al jaren met de stip de meest geliefde auto in zijn segment! Dit komt mede door zijn stoere, expressieve design, de vele opties en de ruimtelijke opzet. De Dynamique uitvoering is zeer rijkelijk uitgerust en voorzien van onder andere; airco, cruise control, navigatie, elektrische buitenspiegels, elektrische ramen, centrale deurvergrendeling, lichtmetalen velgen, metallic lak, radio/CD speler, airbags, stuurbekrachtiging en nog veel meer! Door zijn sterke, doch zuinige 1.2 benzine motor heeft deze Renault Clio een power van maar liefst 75pk en een geremd trekvermogen van maar liefst 1.200 kg!  Voor de rest verkeert deze auto in schitterende staat, origineel Nederlands geleverd en alle onderhoudshistorie is aanwezig! Getoonde prijs betreft een meeneemprijs inclusief geldige APK keuring, olie- en vloeistoffen controle en kosten tenaamstellen + vrijwaren inruilauto. Optioneel afleverpakket inclusief grote onderhoudsbeurt, nieuwe APK, pechhulp Nederland/Europa en professionele reinigingsbeurt is eur. Sinds 1989 is Autobedrijf Eriton betrouwbare partner in mobiliteit! Met meer dan 35 jaar ervaring staan onze collega's graag voor u klaar en bieden wij totaaloplossingen in de automotive branche. Alle vormen hiervan komen bij ons aan bod; service en onderhoud, in- en verkoop van auto's (BOVAG), zoekopdrachten, financial- en operational lease, maar natuurlijk ook private lease. Daarnaast is Autobedrijf Eriton al jaren met trots partner van AutoExpert Nederland. AutoExpert is een franchiseformule voor eigentijdse garagebedrijven die met de modernste toepassingen, topkwaliteit en een hoge servicegraad nastreven. Bij Autobedrijf Eriton houden wij de drempel laag en is iedereen welkom! Wij nodigen u daarom graag uit voor een vrijblijvende afspraak en/of proefrit. U bent van harte welkom!

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Renault Clio

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdAutobedrijf Eriton Leeuwarden
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Autobedrijf Eriton

Brandemeer 2

8918 GG Leeuwarden

Bel dealerMeer van deze dealer →Website dealer ↗

Over deze dealer

Google-reviews
4,2
168 reviews · Autobedrijf Eriton, Leeuwarden
“Super fijn en goed geholpen toen er een week voor mijn vakantie een gordel op de achterbank kapot bleek. Daar waar mijn eigen garage geen tijd kon/wilde maken voor deze spoedklus, was er begrip en bereidheid bij deze garage. Super! Ik kan met een gerust hart weer met mijn kinderen op de achterbank op vakantie. Fijn dat er nog gewoon vriendelijke mensen zijn die een stapje extra willen zetten voor een ander en daar niks bijzonders tegenover stellen”

Aafke T.

“Kwaliteit en uitstekende dienstverlening! Lekke band en geen reservewiel; een supersnelle service van Eriton; binnen een half uur bij mij thuis de band opgepompt en in de garage gerepareerd! En al jaren perfect onderhoud voor mijn auto.”

Wiebrand T.

Stuur een bericht

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Over deze dealer

Google-reviews
4,2
168 reviews · Autobedrijf Eriton, Leeuwarden
“Super fijn en goed geholpen toen er een week voor mijn vakantie een gordel op de achterbank kapot bleek. Daar waar mijn eigen garage geen tijd kon/wilde maken voor deze spoedklus, was er begrip en bereidheid bij deze garage. Super! Ik kan met een gerust hart weer met mijn kinderen op de achterbank op vakantie. Fijn dat er nog gewoon vriendelijke mensen zijn die een stapje extra willen zetten voor een ander en daar niks bijzonders tegenover stellen”

Aafke T.

“Kwaliteit en uitstekende dienstverlening! Lekke band en geen reservewiel; een supersnelle service van Eriton; binnen een half uur bij mij thuis de band opgepompt en in de garage gerepareerd! En al jaren perfect onderhoud voor mijn auto.”

Wiebrand T.

Alle 150 vergelijkingen →

Veelgestelde vragen over deze Renault Clio

Wat kost de Renault Clio 2009 bij Autobedrijf Eriton?

Deze Renault Clio uit 2009 staat te koop voor € 3.445 bij Autobedrijf Eriton in Leeuwarden. De kilometerstand bedraagt 88.822 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Renault Clio uit 2009?

Dit exemplaar heeft 88.822 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakelde versnellingsbak bij Autobedrijf Eriton in Leeuwarden.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Renault Clio?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Renault Clio € 74 per maand (10,4% JKP, 60 maanden, € 3.445 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.

Meer over auto financieren →