Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
Home›Occasions›Renault›Renault Grand Scénic

Renault Grand Scénic (2015)Verkocht

2.0 dCi Bose Automaat Clima Navigatie Cruise Control Rijlaarprijs! Inruil Mogelijk!

€ 6.940
✓ APK tot apr 2027Label D
  • 2015
  • 179.942 km
  • Diesel
  • Automaat
  • Hatchback
  • Zwart
  • Label D

Specificaties

Renault Grand Scénic 2.0 dCi Bose Automaat Clima Navigatie Cruise Control Rijlaarprijs! Inruil Mogelijk! uit 2015, 150 pk, tellerstand 179.942 km, diesel, automaat. APK geldig tot 2 april 2027.

Basisgegevens

Bouwjaar
2015
Kilometerstand
179.942 km
Brandstof
Diesel
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Hatchback
Kleur
Zwart

Motor & prestaties

Vermogen
150 pk (110 kW)
Cilinderinhoud
1461 cc
Aantal cilinders
4
Aantal versnellingen
6
Topsnelheid
190 km/h

Afmetingen

Lengte
4.570 mm
Breedte
1.850 mm
Hoogte
1.680 mm
Wielbasis
2.640 mm

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
6,9 l/100km
CO₂-uitstoot
179 g/km
Energielabel
D
Emissieklasse
Euro 5

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.593 kg
Max. trekgewicht geremd
1.500 kg
Bekleding
Half leder / stof
Interieurkleur
Antraciet

Historie & RDW

APK geldig tot
2 april 2027
Aangeboden op
22 augustus 2026

Prijs & fiscaal

BTW/Marge
Marge

Uitrusting & opties

  • ✓Lichtmetalen velgen
  • ✓Trekhaak
  • ✓LED dagrijverlichting
  • ✓Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
  • ✓Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
  • ✓Parkeersensor achter
  • ✓Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
  • ✓Voor-en achterspoiler
  • ✓Metaalkleur
  • ✓Sportonderstel
  • ✓Getint glas
  • ✓Bumpers in carrosseriekleur

Omschrijving

Vraag het maar aan de honderdduizenden Renault-rijders. Met 'Drive for change' zet het merk geavanceerde techniek op één lijn met elegante vormgeving. Met zijn dieselmotor en automatische transmissie is dit een prima auto voor nog vele kilometers. Bij de zeer complete uitrusting van deze auto behoren ook sportonderstel, LED-dagrijverlichting, donker getint glas achter en verstelbare lendensteunen. De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. Audio-installatiesysteem en navigatiesysteem zijn gecombineerd. Zo wordt zelfs gesproken route-informatie een luisterervaring! En dankzij bluetooth klinkt uw favoriete playlist geweldig. Het spreekt voor zich dat een auto als deze ook van automatische airconditioning is voorzien. Geen parkeervak is te klein dankzij de assistentie van de parkeersensoren. Achter het stuur van deze Renault bent u niet alleen. De auto kijkt als het ware met u mee tijdens de rit. De regensensor schakelt de ruitenwissers in als het nodig is en de automatisch inschakelbare verlichting doet de lichten voor u aan. Deze auto is voorzien van cruise control, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en lederen versnellingspook. In de Renault Mégane Scenic heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Soepel wegrijden op een helling is eenvoudig met de hulp van hill hold control. De auto heeft APK tot 02-04-2027. Dit is een RIJKLARE MEENEEMPRIJS, de fullserviceprijs inclusief 12 maanden BOVAG garantie is 8240 euro. Financieren is mogelijk, vraag ons naar de mogelijkheden. Lijkt deze Renault u wat? AANSTAANDE ZONDAG KOOPZONDAG VAN 12:00 UUR TOT 16:00 UUR!! Keuze uit een van de volgende afleverpakketten: Go! (GEEN GARANTIE!) €30,00 • De auto is schoon bij aflevering (eventueel gepoetst tegen meerprijs) • De eventueel ingeruilde auto wordt RDW gevrijwaard en de nieuwe occasion wordt tenaamgeste

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Renault Grand Scénic

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Aangeboden door

Auto Hoge

Jacob le Mairestraat 231

7825 XE Emmen

Andere auto's bij deze dealer →Website dealer ↗

Deze auto is verkocht

Bekijk vergelijkbare Renault Grand Scénic-occasions die nu wél beschikbaar zijn.

Bekijk alle Renault Grand Scénic →

Veelgestelde vragen over deze Renault Grand Scénic

Wat kost de Renault Grand Scénic 2015 bij Auto Hoge?

Deze Renault Grand Scénic uit 2015 staat te koop voor € 6.940 bij Auto Hoge in Emmen. De kilometerstand bedraagt 179.942 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Renault Grand Scénic uit 2015?

Dit exemplaar heeft 179.942 km op de teller en is aangeboden als diesel met automatische versnellingsbak bij Auto Hoge in Emmen.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Renault Grand Scénic?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Renault Grand Scénic € 149 per maand (10,4% JKP, 60 maanden, € 6.940 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.

Meer over auto financieren →