Omschrijving
Accu: 33 kWh, Conditie: 90%, Type LCO
Emissie: Zero emissie
Renault Kangoo MAXI ( L2 ) Z.E. 33, dus voorzien van de 33 kw accu. Deze versie is de upgrade vanaf 2018 die in onze ogen zeer betrouwbaar is.
Auto heeft een goede actieradius en valt in de gunstige prijscategorie.
Franse auto's zijn gemaakt om te genieten.
De standkachel verwarmt het interieur voor. Dat betekent meer comfort voor u en minder slijtage voor de auto. Ook is de Renault uitgerust met: centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Een kortere remweg verkleint de kans op een aanrijding. Brake assist helpt actief mee tijdens een noodstop.
Interesse voor deze Renault Kangoo? Kom 'm dan van dichtbij bekijken.
Als gevolg van de huidige uitdagende marktomstandigheden bieden wij in deze periode onze voorraad op 2 verschillende manieren te koop aan:
1; ZEER SCHERP (AF)GEPRIJSD, de auto is door ons gepoetst, gerestyled, technisch in orde gemaakt, vloeistoffen gecheckt en voorzien van een APK van minimaal 3 maanden voor de AANBIEDINGSPRIJS van € 9950,- ex btw, u kan dan GEEN auto inruilen echter heeft U wel gewoon 1 maand garantie op het draaiende gedeelte van motor en versnellingsbak. Wij kijken op dit moment dagelijks kritisch naar onze prijsstelling en passen die waar nodig aan. Vergelijk gerust onze prijzen.
2; De auto wordt voor € 9950,- exclusief btw op onze normale voorwaarden geleverd!!! Inclusief (retour)-garantie voor 100% zekerheid en mogelijkheid tot INRUIL, bij deze optie bent u verzekerd van maximale zekerheid omdat de auto met 1 maand VOLLEDIGE garantie wordt geleverd. Voorwaarde hiervoor is wel dat de auto volgens onderhoudsschema is onderhouden of wordt afgeleverd met het benodigde pakket. (dit is een eerlijke garantie, als er iets defect is/gaat, zijn de kosten voor ons )
Samen met onze medewerkers wordt een advies op