Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
Home›Occasions›Renault›Renault Laguna

Renault Laguna (2010)Verkocht

Estate 2.0 16V Celsium Navi, Cruise, Clima

€ 1.845

Nieuwprijs €28.865 — 94% lager (€27.020 besparing t.o.v. nieuw)

✓ Tellerstand logisch✓ APK tot mei 2027
  • 2010
  • 253.337 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Stationwagon
  • Zwart

Specificaties

Renault Laguna Estate 2.0 16V Celsium Navi, Cruise, Clima uit 2010, 140 pk, tellerstand 253.337 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 26 mei 2027, tellerstand logisch volgens RDW.

Basisgegevens

Bouwjaar
2010
Kilometerstand
253.337 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Stationwagon
Kleur
Zwart

Motor & prestaties

Vermogen
140 pk (103 kW)
Cilinderinhoud
1997 cc
Aantal cilinders
4
Aantal versnellingen
6

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
8 l/100km
CO₂-uitstoot
189 g/km
Emissieklasse
EURO 4

Uitvoering & afwerking

Deuren
4
Zitplaatsen
5
Massa
1.365 kg

Historie & RDW

1e toelating
20 mei 2010
1e tenaamstelling NL
20 mei 2010
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
26 mei 2027
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Aangeboden op
25 september 2026

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 28.865
BPM
€ 7.197

Omschrijving

Leuk dat je kijkt naar onze auto! Deze auto is al netjes schoongemaakt en staat klaar om direct bekeken en gereden te worden. Renault Laguna Estate 2.0 16V Celsium – ruime en comfortabele stationwagen** Deze Renault Laguna Estate 2.0 16V Celsium uit 2010 combineert comfort, ruimte en praktische inzetbaarheid in één representatieve stationwagen. De zwarte carrosserie geeft de auto een stijlvolle en zakelijke uitstraling, terwijl de ruime 5-deurs carrosserie ideaal is voor gezinnen, zakelijke rijders of iedereen die extra bagageruimte waardeert. De Laguna is voorzien van een krachtige en soepele 2.0 16V benzinemotor in combinatie met een handgeschakelde 6-versnellingsbak. Dit zorgt voor prettig rijcomfort, zowel in stadsverkeer als op langere afstanden. Met een kilometerstand van 253.337 km is deze Renault een interessante keuze voor wie op zoek is naar een ruime en complete auto met een aantrekkelijk karakter. Het interieur biedt een comfortabele en overzichtelijke rijomgeving. Dankzij de automatische airconditioning, ook wel climate control genoemd, blijft de temperatuur in het interieur aangenaam onder alle omstandigheden. Het aanwezige navigatiesysteem helpt u eenvoudig en betrouwbaar op weg naar iedere bestemming. Daarnaast maakt cruise control lange ritten extra ontspannen en comfortabel. Ook bij het parkeren biedt deze Laguna extra gemak. De aanwezige parkeercontrole achter ondersteunt bij het inparkeren en manoeuvreren, waardoor u beter zicht houdt op de ruimte achter de auto. **Belangrijke opties en accessoires:** - Navigatiesysteem - Cruise control - Automatische airconditioning / climate control - Park control achter - Handgeschakelde 6-bak - Ruime stationwagon met 5 deuren - Zwarte carrosserie - Bouwjaar 2010 De Renault Laguna Estate staat bekend om zijn comfortabele rijgedrag en royale bagageruimte. Een praktische stationwagen die uitstekend geschikt is voor dagelijks gebruik, vakanties en zakelijke kilometers. Bij Zieleman doen wij natuurlijk altijd ons uiterste best om alle gegevens zo correct in te vullen. Maar feit blijft: wij hebben meer verstand van auto's dan van computers. Het kan dus voorkomen dat er een keer een foutje zit in de gegevens. Mocht je twijfelen aan de juistheid van de gegevens of een foutje ontdekken, dan horen wij heel graag van je. We controleren dan nog eens de gegevens om te kijken of het klopt. Controleer de opties dus goed voordat je een auto koopt.

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Renault Laguna

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Aangeboden door

Autobedrijf Jeeninga

Garijperweg 2

9216 VK Oudega

Andere auto's bij deze dealer →Website dealer ↗

Deze auto is verkocht

Bekijk vergelijkbare Renault Laguna-occasions die nu wél beschikbaar zijn.

Bekijk alle Renault Laguna →

Veelgestelde vragen over deze Renault Laguna

Wat kost de Renault Laguna 2010 bij Autobedrijf Jeeninga?

Deze Renault Laguna uit 2010 staat te koop voor € 1.845 bij Autobedrijf Jeeninga in Oudega. De kilometerstand bedraagt 253.337 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Renault Laguna uit 2010?

Dit exemplaar heeft 253.337 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakelde versnellingsbak bij Autobedrijf Jeeninga in Oudega.